Motto Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY oferuje wszechstronną pomoc Rodzinom Osób Zmarłych w przetrwaniu trudnego czasu żałoby. Zapewnia im poczucia bezpieczeństwa i pewności, że planowana ceremonia pożegnalna ich bliskich będzie kompleksowo i dokładnie zrealizowana. Właścicielką zakładu jest znakomita skrzypaczka i mezzosopranistka Pani Magdalena Szymańska. Do każdej Rodziny podchodzi ona w sposób empatyczny i indywidualny, otaczając ją – niczym anioł, swą troską i opieką. Jej celem jest zorganizowanie pogrzebu bliskiej Państwu osoby z dbałością o najdrobniejsze detale, przy zachowaniu należytej godności, szacunku i dyskrecji oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Mottem firmy jest „Twoje troski pod naszymi skrzydłami”.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY oferuje szereg usług funeralnych o charakterze kompleksowym. Firma pomaga swym Klientom we wszystkich formalnościach i ustaleniach. Począwszy od momentu eksportacji Zmarłego do chłodni, aż do momentu złożenia Jego ciała w grobie. Jeżeli zastanawiają się Państwo, jakie procedury trzeba podjąć w pierwszej kolejności, jej kompetentny personel służy radą. Natomiast będący do Waszej dyspozycji profesjonalny asystent w każdej chwili może przejąć na siebie obowiązki reprezentowania Państwa w rozmaitych kwestiach dotyczących planowanej uroczystości. Jeżeli życzeniem bliskich Osoby Zmarłej jest pożegnanie o charakterze świeckim, poprowadzi je doświadczony mistrz ceremonii. Dobierze wymagane utensylia, zadba o oprawę kwiatową i muzyczną obrzędu oraz wygłosi mowę na temat życia Zmarłego.

Zakład pogrzebowy Pani Magdaleny realizuje pochówki tradycyjne oraz kremacyjne. Transport zwłok, zarówno miejscowy, jak i krajowy oraz zagraniczny – realizowany jest przy wykorzystaniu nowoczesnych karawanów marki Mercedes. Zakład pogrzebowy dysponuje także busami, które służą do transportu uczestników pogrzebu na miejsce uroczystości lub planowanej konsolacji. Wszystkie utensylia konieczne do realizacji usługi pochówku wyznaniowego oraz świeckiego dostępne są na miejscu w każdym oddziale firmy. Są to m.in.: urny, trumny, tabliczki, relikwiarze, krzyże, odzież żałobna, modlitewniki czy różańce. Pracownicy zakładu Pani Magdaleny pomogą Państwu dobrać piękną oprawę florystyczną, fotograficzną i muzyczną uroczystości, a Osobie Zmarłej zapewnią nieskazitelną prezencję dzięki profesjonalnie wykonanej tanatokosmetyce i balsamacji.

 

urna z wieńcem w kształcie serca zakład pogrzebowy skrzydlate anioły

 

Co warto zaznaczyć, personel Skrzydlatych Aniołów pod szczególną opiekę bierze Rodziny dzieci nienarodzonych. Pomaga im godnie pożegnać utracone maleństwo i choć odrobinę ukoić ból po nagłym i niespodziewanym rozstaniu. Firma ta, jako jedna z nielicznych, oferuje również możliwość zaplanowania własnego pogrzebu (funeral planning) oraz stworzenia wyjątkowej biżuterii – kryształu pamięci (z umieszczonymi wewnątrz niego prochami bliskiej osoby). Dodatkowo po zorganizowanym pochówku, jej pracownicy mogą pomóc Państwu w sprawowaniu całorocznej opieki nad grobem członka Waszej Rodziny, tak, aby miejsce to zawsze było zadbane i uporządkowane.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

Dom Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY swą wiedzę i wsparcie kieruje do wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic – zakłady pogrzebowe Warszawa. W szczególności zaś do Rodzin pogrążonych w żałobie z terenu dzielnicy Włochy, Ochota oraz powiatu warszawskiego zachodniego. Na terenie miasta stołecznego Warszawa firma ta posiada dwa swoje oddziały. Jeden z nich zlokalizowany jest przy ulicy Powstańców Śląskich 67D, natomiast drugi znajduje się na ulicy Sołtana 1A. Jej kadra swe usługi świadczy również mobilnie. Jeśli więc nie mogą Państwo sami udać po jeden ze wskazanych adresów, reprezentujący zakład pracownik dojedzie na wyznaczone miejsce. Tam ustali szczegóły planowanego pochówku, a także zajmie się konieczną dokumentacją.