Kilka słów o Domu Pogrzebowym Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY powstał z myślą o kompleksowej pomocy Rodzinom Osób Zmarłych. Pomoc ta obejmuje w szczególności zorganizowanie godnego i pięknego pochówku ich bliskim, a im samym towarzyszenia w trudnym czasie żałoby. Właścicielka zakładu, znakomita skrzypaczka – Pani Magdalena Szymańska, niczym anioł bierze Klientów pod swe skrzydła i zapewnia im swój profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług, dyskrecję oraz pełne zaangażowanie w realizowane zadania. Co istotne do każdej Rodziny podchodzi ona w sposób indywidualny, dostosowuje swą pomoc do konkretnych wymagań i oczekiwań.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły

Oferta Zakładu Pogrzebowego SKRZYDLATE ANIOŁY obejmuje całokształt profesjonalnych usług pogrzebowych, na czele z zaplanowaniem i obsługą pogrzebów religijnych oraz prowadzeniem uroczystości świeckich. Pochówki bezwyznaniowe realizuje kompetentny mistrz ceremonii, który zgodnie z życzeniami Rodziny Osoby Zmarłej wybiera stosowne utensylia. Przygotowuje i wygłasza mowę końcową oraz czuwa nad prawidłowym i spokojnym przebiegiem pożegnania na cmentarzu. Personel firmy wszystkie usługi świadczy kompleksowo, solidnie, z dbałością o detale, tak, aby podejmowane działania tworzyły harmonijną całość, a planowana uroczystość miała piękną i niepowtarzalną oprawę. Specjalnością zakładu jest nie tylko organizacja pochówków tradycyjnych (trumnowych), ale także pogrzebów urnowych.

W każdym biurze zakładu znajduje się szeroki asortyment utensyliów. Produkty wykonane są z różnorodnych materiałów. Według standardowych i indywidualnych wzorów, surowych w swej formie lub bogato zdobionych. Firma Skrzydlate Anioły dysponuje również własną kaplicą pożegnalną, w której w kameralnej atmosferze mogą Państwo pożegnać się z ukochaną osobą. Posiada także nowoczesne karawany marki Mercedes Benz. Zapewniają one bezpieczną eksportację Zmarłego do chłodni lub Jego transport krajowy, a także zagraniczny. Na życzenie Klientów pracownicy zadbają również o dowóz żałobników na miejsce planowanej ceremonii lub uroczystą konsolację po jej zakończeniu. Właścicielka zakładu, Pani Magdalena jako zawodowy muzyk, pomoże Państwu zadbać o piękną oprawę muzyczną. Można skorzystać z usług skrzypaczki, trębacza, wiolonczelisty, saksofonisty bądź solisty. Firma również dba o wyjątkową, starannie przygotowaną oprawę florystyczną ostatniego pożegnania.

 

duży wieniec w kształcie serca zakład pogrzebowy skrzydlate anioły

 

Wykwalifikowani w dziedzinie tanatokosmetyki pracownicy firmy, zadbają o to, aby w dniu ceremonii Osoba Zmarła prezentowała się pięknie i nieskazitelnie. Tak, jak zapamiętali ją Państwo za życia. Pani Magdalena jest również opoką i wsparciem dla tych Klientów, którzy muszą zmierzyć się z organizacją pochówku swego nienarodzonego dziecka. Dysponuje ona odpowiednią wiedzą, doświadczeniem empatią, a także niezbędnym asortymentem, aby pomóc Państwu zaplanować godne pożegnanie maleństwa i ukoić ból po tej ogromnej stracie. Jeżeli Rodzina Osoby Zmarłej chce mieć pewność, że żadna kwestia dotycząca planowanego pogrzebu nie zostanie pominięta, dopilnować tego może profesjonalny asystent zakładu. Będzie on towarzyszył Państwu lub Państwa reprezentował podczas ustalania wszystkich formalności, od momentu zgłoszenia śmierci ukochanej osoby.

Adres biura Firmy Pogrzebowej Skrzydlate Anioły

Firma Pogrzebowa SKRZYDLATE ANIOŁY na terenie miasta stołecznego Warszawa posiada dwa swoje oddziały – zakłady pogrzebowe Warszawa. Pierwszy z nich zlokalizowany jest przy ulicy Sołtana 1A, drugi natomiast mieści się na ulicy Powstańców Śląskich 67D. Zakład ten swą pomoc i wsparcie kieruje przede wszystkim do mieszkańców Warszawy oraz Klientów z terenu powiatu warszawskiego zachodniego. Jeżeli dojazd do placówek firmy stanowi dla Państwa jakąkolwiek trudność, pracownicy świadczą także usługi mobilnego biura. Na państwa życzenie dojadą na wskazane miejsce, by tam ustalić wszystkie szczegóły.