Idea Firmy Pogrzebowej Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY został założony przez Panią Magdalenę Szymańską, skrzypaczkę, która osobiście dba o odpowiednią i profesjonalną oprawę muzyczną każdej ceremonii pogrzebowej. Nieprzypadkowo Pani Magdalena wybrała właśnie taką nazwę dla swojej firmy, ponieważ jej ideą jest szczególna pomoc, wsparcie i opieka dla każdej Rodziny, która musi zmierzyć się ze stratą. Zarówno właścicielka, jak i pracownicy są jak ciche anioły, które pocieszają i są wsparciem na każdym etapie przygotowania pochówku. Korzystając z usług tego zakładu, możecie być  Państwo pewni, że każda uroczystość zostanie przeprowadzona z ogromnym zaangażowaniem oraz dbałością o każdy szczegół. Zakład świadczy swoje usługi, głównie na terenie Warszawy, jeśli chodzi o współpracę z Pogotowiem Pogrzebowym, zakład obejmuje swoimi działaniami dzielnicę Włochy oraz Ochotę – szczegóły tutaj zakłady pogrzebowe Warszawa.

 

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły

 

Zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Skrzydlate Anioły

Zakład świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Towarzyszy Rodzinie od samego początku, od samego momentu przyjęcia zgłoszenia o konieczności odebrania Osoby Zamarłej i przewiezieniu do chłodni. Pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu takiego telefonu i ustaleniu niezbędnych szczegółów udają się pod wskazany adres. Eksportacja Osób Zmarłych odbywa się z każdego wskazanego przez Najbliższych miejsca niezależnie, czy będzie to szpital, dom prywatny, czy dom opieki społecznej. Szeroka flota specjalistycznych i spełniających wszelkie wymogi sanitarne karawanów pozwana na tego rodzaju przewóz zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. W chłodni Osoba Zamarła zostaje w odpowiedni sposób przygotowana do ostatniego pożegnania z Rodziną. Doświadczeni pracownicy pod kątem toalety pośmiertnej wykonają szereg zabiegów, które mają na celu ułatwić Najbliższym te chwile. Pani Magdalena stale dba o rozwój swojej firmy pod każdym kątem. Szczególną uwagę przykłada do zaplecza technicznego, które stale się rozwija. Bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych pozwala Rodzinie ograniczyć czas oraz zaoszczędzi niepotrzebnych zmartwień. Każdy niezbędny podczas pochówku produkt można zakupić na miejscu, w siedzibie firmy. Zakład pogrzebowy dysponuje szerokim wyborem trumien, urn, krzyży, tabliczek zarówno metalowych, jak i plastikowych oraz innych utensyliów.

 

urna zakład pogrzebowy skrzydlate anioły

 

Niezależnie od tego, jaki rodzaj pochówku Państwo wybiorą, zakład Pani Magdaleny zajmie się jego organizacją. Firma przygotowuje zarówno pochówki tradycyjne trumnowe, jak i urnowe poprzedzone kremacją. W ofercie zakładu znajdują się pogrzeby wyznaniowe oraz świeckie, które poprowadzi profesjonalny mistrz ceremonii. Pani Magdalena szczególną uwagę przykłada do organizacji pochówków dzieci nienarodzonych. W asortymencie zakładu znajduje się wiele akcesoriów niezbędnych podczas przygotowania tak wyjątkowego pochówku. Doświadczeni pracownicy zatroszczą się o Najbliższych oraz pomogą w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z ceremonią. Skrzydlate Anioły służą pomocą na terenie całej Polski. Niezbędnym elementem każdego pochówku jest oprawa florystyczna, doświadczeni floryści, po wcześniejszym uzgodnieniu z Państwem szczegółów, zajmą się przygotowaniem odpowiednich wiązanek, wieńców pogrzebowych, czy bukietów. Dodatkowo, jeśli takie jest życzenie Rodziny, pracownicy zakładu zajmą się przygotowaniem oraz dystrybuują klepsydr i nekrologów informujących o śmierci danej osoby. Jeśli z jakichś przyczyn nie możecie Państwo tak często, jakbyście tego chcieli odwiedzać grobu Bliskiej Osoby, pracownicy firmy Skrzydlate Anioły zapewniają również całoroczną opiekę nad grobami. Zadbają, o schludny wygląda nagrobka przez cały rok.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

Główne biuro firmy Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Ochota mieści się przy ul. Sołtana 1A w Warszawie. Pracownicy przez całą dobę każdego dnia tygodnia pozostają do Państwa dyspozycji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zakład posiada również usługę mobilnego biura. Takie rozwiązanie umożliwia, aby to pracownik zakładu dojechał do Państwa i na miejscu uzgodnił wszystkie szczegóły pochówku.

 

Karwany skrzydlate anioły