Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły – misja firmy

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY zajmuje się pomocą we wszystkich sprawach dotyczących pogrzebu. Pracownicy ze zrozumieniem i ogromnym wyczuciem pomagają Rodzinie pogrążonej w żałobie. Starają się, aby każda ceremonia ostatniego pożegnania była niepowtarzalna, elegancka i przepełniona szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego Rodziny. Właścicielką firmy jest znana skrzypaczka – Pani Magdalena Szymańska. Kadra zakładu każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby każda Rodzina otrzymała wsparcie w sprawach formalnych i organizacyjnych związanych ze śmiercią i pogrzebem. Zakład pogrzebowy organizuje pogrzeby w każdym obrządku wyznaniowym oraz w tradycji świeckiej. Ceremonie bezwyznaniowe mogą być wykonane z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii.

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu przygotował szeroką i elastyczną ofertę usług, które dostosowane są do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Odpowiedzialni pracownicy pomagają we wszystkich sprawach, począwszy od dopełnienia formalności w urzędach i innych instytucjach. Mogą także dojechać pod wskazany adres, jeśli wymaga tego sytuacja. Czasem osoba organizująca pogrzeb nie jest w stanie przebrnąć przez gąszcz skomplikowanych spraw, wtedy godny zaufania pracownik zostanie oddelegowany do pomocy. Po stosownym upoważnieniu może wyręczyć Klienta we wszystkich tych sprawach. Zakład oferuje usługę funeral planning, która budzi coraz większe zainteresowanie w Polsce. Polega ona na zaplanowaniu własnej, przyszłej ceremonii pogrzebowej. Jest to bardzo istotne szczególnie dla Osób, które nie mają Rodziny lub nie chcą jej obciążać.

 

karawany pogrzebowe zakładu pogrzebowego skrzydlate anioły

 

Dzięki flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała może odbywać się całodobowo zarówno na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami, wraz z dopełnieniem koniecznych formalności. Profesjonalni pracownicy wykonują toaletę pośmiertną, tanatokosmetykę, a jeśli jest taka potrzeba lub życzenie Rodziny, również balsamację. Pracownicy biura obsługi redagują stosowne klepsydry i nekrologi – również na firmowej stronie internetowej, oraz w prasie. Zakład oferuje możliwość powiadomienia o miejscu i terminie pogrzebu za pomocą sms z interaktywnym linkiem do nekrologu.

Zakład posiada rozbudowane zaplecze techniczne oraz ogromny wybór utensyliów pogrzebowych, a  przede wszystkim trumien i urn na prochy. Każdy uczestnik uroczystości może zamówić elegancki bukiet, wiązankę, wieniec lub też nowoczesną kompozycję, którą wykonają floryści funeralni z najwyższej jakości kwiatów.

 

urna z relikwiarzem i wieńcem zakład pogrzebowy skrzydlate anioły

 

Aby ceremonia miała niepowtarzalny i podniosły charakter oraz dostarczyła wielu wzruszeń, firma oferuje oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Rodzina, znajomi i przyjaciele mogą pożegnać Zmarłego w ciszy i spokoju, jeszcze przed oficjalną uroczystością, w specjalnej kameralnej sali pożegnań. Zakład oferuje niezwykle oryginalną pamiątką po Zmarłym w postaci artystycznej biżuterii z odciskiem palca lub kryształu pamięci zawierającego minimalną ilość prochów pomieszanych z 24-karatowym złotem. Dodatkowym upamiętnieniem mogą być też zdjęcia lub nagranie ceremonii ostatniego pożegnania. Firma zajmuje się również różnorodnymi usługami kamieniarskimi. Również w przypadku kiedy Rodzina nie ma możliwości opieki nad grobem, pracownicy zadbają o czystość pomnika. Ponadto zapalą znicze i dostarczą świeże kwiaty. Usługę taką można zlecić jednorazowo lub cyklicznie w zależności od potrzeby.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły ma dwie lokalizacje w Warszawie: przy ul. Sołtana 1A, a także przy ul. Powstańców Śląskich 67Dzakłady pogrzebowe Warszawa. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat warszawski zachodni. Dzięki profesjonalizmowi, zrozumieniu i oddaniu z jakim personel pomaga Rodzinom, zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów.