Historia powstania Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

Firma pogrzebowa Skrzydlate Anioły zajmuje się kompleksową obsługą każdej ceremonii pogrzebowej. Jak sama nazwa wskazuje priorytetem zarówno właścicielki, jak i pracowników jest pełne wsparcie dla Rodzin pogrążonych w żałobie. Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY pomoże na każdym etapie przygotowania uroczystości. Swoje usługi świadczy zarówno na terenie Warszawy, jak i okolic – szczegóły sprawdzicie Państwo tutaj – zakłady pogrzebowe Warszawa. Każde ostatnie pożegnanie zorganizowane przez tę firmę odznacza się zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz empatycznym podejściem do najbliższych Osoby Zmarłej. Właścicielką zakładu jest Pani Magdalena Szymańska, znana skrzypaczka, która osobiście zadba o oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Decydując się na usługi tej firmy, możecie mieć Państwo pewność, że każdy pochówek zostanie przygotowany kompleksowo, sumiennie oraz z dbałością o każdy szczegół.

 

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły

 

 

Oferta Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły

W ofercie Zakładu Pogrzebowego SKRZYDLATE ANIOŁY znajdziecie Państwo kompleksowe usługi pogrzebowe. Pracownicy wspierają oraz pomagają w przygotowaniach już od pierwszego kontaktu z Rodziną. Niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia udadzą się pod wskazany adres oraz przewiozą Osobę Zmarłą do chłodni, gdzie będzie przebywać, aż do dnia pochówku. Niezależnie od lokalizacji eksportacje odbywają się z każdego, wskazanego przez Rodzinę miejsca, zarówno z domów prywatnych, jak i hospicjów, szpitali, czy domów opieki społecznej. Zakład zajmuje się organizacją uroczystości pogrzebowych każdego rodzaju, są to zarówno ceremonie religijne, jak i świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Firma realizuje także kremacje bezpiecznie i z gwarancją najwyższej jakością usługi. Na organizację ostatniego pożegnania składa się wiele szczegółów, jednak firma Pani Magdaleny stawia sobie za cel towarzyszenie Rodzinie na każdym etapie przygotowania uroczystości.

Pracownicy zadbają o dopełnienie wszelkich formalności związanych zarówno z wypełnieniem wniosku o zasiłek pogrzebowy, jak i ustaleniem szczegółów w kancelarii parafialnej, czy u zarządcy cmentarza. Pani Magdalena stale dba o zaplecze techniczne firmy. Bogaty asortyment akcesoriów pogrzebowych pozwana na dokonanie satysfakcjonującego wyboru trumny, urny, krzyży, tabliczek, czy innych rzeczy niezbędnych podczas przygotowania pochówku. Doświadczeni pracownicy zajmą się przygotowaniem Osoby Zamarłej do ostatniego pożegnania, zadbają o toaletę pośmiertną, balsamację, czy tanatokosmetykę. W ofercie zakładu jest również przygotowanie nekrologów oraz klepsydr, oraz dystrybucja ich we wskazanych miejscach. Szeroka flota profesjonalnych oraz spełniających wszelkie wymogi sanitarne karawanów pozwala na przeprowadzenie transportu zwłok zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Dodatkowo, jeśli takie będzie życzenie Rodziny, pracownicy zapewnią również transport żałobników podczas ceremonii pogrzebowej. Zakład pogrzebowy specjalizuje się w pochówkach dzieci nienarodzonych, niezależnie od tego, gdzie odbędzie się pochówek, firma kompleksowo zajmie się wszystkimi formalnościami. W ofercie firmy znajduje się wiele akcesoriów niezbędnych do przygotowania pochówku dzieci nienarodzonych. Niezbędnym elementem każdego pochówku jest oprawa florystyczna, o którą również zadbają pracownicy firmy. Doświadczeni w tej dziedzinie floryści zajmą się przygotowaniem zarówno wieńców, wiązanek jak i bukietów. Zakład jest jedną z pierwszych firm funeralnych, która zdecydowała się na wdrożenie systemy elektronicznej klepsydry pogrzebowej, za pomocą której można w szybki sposób poinformować bliskich, czy znajomych o pogrzebie Ukochanej Osoby.

 

skrzydlate anioły karawan

 

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Skrzydlate Anioły

W celu ustalenia wszystkich szczegółów związanych z przygotowaniem pochówku możecie zgłosić się Państwo bezpośrednio do siedziby firmy, która znajduje się przy ul. Sołtana 1A w Warszawie. Dodatkowo dla każdej Rodziny, która z jakiegoś powodu nie jest w stanie dotrzeć pod wskazany adres, firma przygotowała mobilne biuro. Jeśli tylko będzie taka potrzeba, to pracownicy zakładu dojadą do Państwa i na miejscu dopełnią wszystkich niezbędnych formalności. Firma świadczy swoje usługi na terenie dwóch dzielnic Warszawy, jedną z nich jest Ochota, natomiast drugi oddział to Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY Warszawa Włochy.