Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY to ciesząca się renomą firma funeralna, która świadczy usługi na warszawskim rynku pogrzebowym – zakłady pogrzebowe Warszawa. Firma reprezentowana jest przez Panią Magdalenę Szymańską – znaną skrzypaczkę i wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatej i stale pogłębianej wiedzy zakład ten świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Zarówno właścicielka firmy, jak i jej zaufani pracownicy, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Dają im gwarancję zadowolenia, troski i zrozumienia na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. W tak ciężkich chwilach, związanych z odejściem bliskiej osoby, firma dokłada wszelkich starań, by Rodzina została w delikatny, ale też profesjonalny sposób, przeprowadzona przez całą procedurę. Mogła doświadczyć empatii i życzliwości ze strony wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie uroczystości – pełnej godności, taktu i majestatu.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY posiada bardzo wszechstronną i stale poszerzaną ofertę, pozwalającą na spełnienie oczekiwań wszystkich Rodzin, zgłaszających się po pomoc w obliczu śmierci bliskiej osoby. Zaangażowani w misję zakładu pracownicy, już od pierwszych chwil kontaktu z Rodziną, niosą pomoc poprzez usługi mobilnego biura. Jest to usługa pozwalająca Rodzinie na ustalenie wszystkich szczegółów, bez konieczności wychodzenia z domu w tak trudnym dla niej czasie. Obsługa wyciąga pomocną dłoń również na etapie wypełniania formalności – urzędowych, kościelnych, cmentarnych czy też tych, związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego.

Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, możliwe jest wykonanie wszystkich tych czynności przez obsługę firmy. W siedzibie zakładu każdy Klient znajdzie to, co niezbędne do organizacji pogrzebu:

  • szeroki wybór trumien i urn najwyższej klasy,
  • akcesoria funeralne w postaci krzyży, tablic, relikwiarzy,
  • a także odzieży dla Osób Zmarłych, w tym dzieci nienarodzonych. Firma jako jedna z niewielu specjalizuje się w tego rodzaju uroczystościach.

Zakład pogrzebowy bierze na swoje barki oprawę florystyczną uroczystości, oferuje wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje kwiatowe, również przygotowywane na specjalne zamówienie Klienta.

 

stroik serce do urny

 

Pani Magdalena Szymańska zapewnia również wzruszającą i wyjątkową oprawę muzyczną – w postaci skrzypiec klasycznych, elektrycznych oraz śpiewu (mezzosopran). Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę, oferując usługę eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Bez względu na to czy zgon nastąpił w domu, szpitalu czy innym miejscu – pracownicy za pomocą specjalistycznych karawanów dokonają wyprowadzenia Zmarłego do nowoczesnych pomieszczeń chłodniczych. Firma posiada doskonałe przygotowanie i zaplecze techniczne, dzięki temu zachowuje wszystkie surowe normy techniczne i sanitarne. Dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem fachowców specjaliści dbają o nienaganny i schludny wygląd Osoby Zmarłej w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i uczestnikami uroczystości. Oferta firmy obejmuje czynności z zakresu tanatokosmetyki, tanatopraksji oraz rekonstrukcji pośmiertnej. Ponadto, w ofercie zakładu Skrzydlate Anioły ujęto usługę opieki nad grobami. Dzięki temu każda Rodzina może być spokojna o miejsce spoczynku bliskiej sercu osoby.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Skrzydlate Anioły

Zakład Pogrzebowy SKRZYDLATE ANIOŁY świadczy profesjonalne i całościowe usługi funeralne na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Siedziby zakładu znajdują się w dzielnicy Warszawa Bemowo przy ulicy Sołtana 1A, a także Warszawa Jelonki przy ul. Powstańców Śląskich 67D. Firma Pani Magdaleny niesie pomoc całodobowo i we wszystkie dni tygodnia – także w niedziele i święta.