Godny polecenia zakład pogrzebowy w Raszynie

Zakład Pogrzebowy CERBER zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych. Właścicielka od początku istnienia firmy stawia na profesjonalizm i skrupulatność. Pracownicy domu pogrzebowego są gruntownie przygotowywani do wykonywania tej trudnej profesji. Wymaga ona od każdego przede wszystkim wysokiej kultury osobistej i ogromnych pokładów empatii. Wśród zasad etyki zawodowej na pierwszym miejscu jest szacunek okazywany Zmarłemu i jego Rodzinie. Firma swoim zasięgiem obejmuje cały powiat pruszkowski, piaseczyński, a także grójecki w województwie mazowieckim. Domy pogrzebowe Firmy Cerber to nowocześnie wyposażone kompleksy funeralne. Mieści się w nich sala pożegnań, chłodnia, a także duże pomieszczenia ekspozycyjne na wszystkie niezbędne akcesoria pogrzebowe.

Karawan - czarny mercedes vito - cerber

Usługi pogrzebowe w Raszynie świadczone przez Dom Pogrzebowy Cerber

Zakład Pogrzebowy CERBER całodobowo zajmuje się transportem Osób Zmarłych do własnej chłodni. Odbiór zwłok dokonywany jest z domu, szpitala i innych wskazanych miejsc. Firma dysponuje nowoczesną flotą samochodów pogrzebowych. Pojazdy służące do transportu spełniają najwyższe standardy techniczne. Dzięki temu zwłoki mogą być przewożone z dużych odległości a terenie kraju, a także sprowadzane z zagranicy. W chłodni ciało przechowywane jest do momentu pochówku. Kiedy Rodzina dokona wszystkich drobiazgowych ustaleń związanych z kolejnymi etapami uroczystości, wykwalifikowani pracownicy zajmują się toaletą pośmiertną Zmarłego.

W biurze obsługi firmy Klienci mogą zapoznać się z szeroką ofertą trumien dostępnych bezpośrednio lub na zamówienie. Trumny do pochówku tradycyjnego wykonane są z wysokiej jakości drewna dębowego lub olchowego, o różnym wybarwieniu. Dostępne są też trumny kremacyjne wykonane z materiałów dopuszczonych do procesu spopielenia. Dodatkowo w zasobach zakładu jest bardzo szeroka oferta urn na prochy. Gama różnorodnych form, kolorów i materiałów, z których zostały wykonane ossuaria, jest imponująca. Na miejscu dostępnych jest ponad 100 różnych modeli, dzięki czemu zaspokojone zostaną oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. W siedzibie firmy pracownicy przygotują również wiązanki i wieńce. Na życzenie Rodziny zadbają o specjalną dekorację trumny czy też urny.

Oprawa florystyczna zakład pogrzebowy cerber

Swoją pomocą załoga firmy służy także przy przygotowywaniu informacji o śmierci i terminie pogrzebu w formie nekrologów oraz klepsydr. Kompetentni pracownicy zaplanują każdą uroczystość zarówno religijną, jak i świecką. Zapewnione będą niezbędne utensylia, oprawa muzyczna i nagłośnienie ceremonii. W trakcie pogrzebu tradycyjnego trumna jest składana do wcześniej przygotowanego i wymurowanego grobu. Urna z prochami może być złożona do grobowca indywidualnego lub do specjalnej niszy w kolumbarium. Profesjonalizm firmy jest widoczny na każdym etapie wykonywanej kompleksowo usługi. Kompetentni pracownicy służą również pomocą w dopełnieniu wszystkich formalności urzędowych. W przypadku transportu z zagranicy uzyskują niezbędne zezwolenia i tłumaczenia dokumentów. Służą wsparciem w trudnych sytuacjach, gdzie potrzebna jest porada prawna.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Cerber w Raszynie

Wyjątkowe wsparcie w trudnym czasie uzyskać można w Zakładzie Pogrzebowym CERBER, który mieści się w Raszynie, przy ul. Waryńskiego 27B. Więcej szczegółów na temat działalności zakładu w powiecie pruszkowskim znajdą Państwo, przechodzą na podstronę zakłady pogrzebowe Pruszków. Pracownicy filii w Raszynie dostępni są przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Każdy przeżywający żałobę po stracie najbliższej osoby spotka się tu ze zrozumieniem, wsparciem i szacunkiem.