Zakład pogrzebowy w Tarczynie – najważniejsze informacje

Nadrzędnym celem właścicielki oraz całej kadry Domu Pogrzebowego CERBER jest pomoc Rodzinom Osób Zmarłych. Oferują oni kompleksowe wsparcie i realizację pięknej ceremonii pogrzebowej. Priorytetem zakładu jest zapewnienie Państwu czasu na modlitwę oraz spokojne pożegnanie się z bliską osobą. Wysokie kompetencje, szacunek i życzliwość to cechy pracowników będące gwarantem rzetelnej realizacji powierzonych im usług. Firma gwarantuje sprawne dopełnienie wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Jednocześnie mogą być Państwo pewni, że wszelkie decyzje zostaną podjęte po uzyskaniu Państwa aprobaty, a Wasze życzenia zostaną uwzględnione.

Zakład Pogrzebowy Cerber działa m.in. na terenie powiatu piaseczyńskiego, pruszkowskiego (zakłady pogrzebowe Pruszków) i grójeckiego w województwie mazowieckim.

Karwany zakadu pogrzebowego CERBER - mercedes

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Cerber w Tarczynie

Zakład Pogrzebowy CERBER oferuje kompleksowe usługi funeralne. Najważniejszą z kategorii usług świadczonych przez firmę są pochówki Osób Zmarłych. Pracownicy zajmują się realizacją pochówków tradycyjnych oraz urnowych. Pogrzeby mogą mieć charakter religijny, według obrzędów wiary wyznawanej przez Osobę Zmarłą lub jej Rodzinę, lub bezwyznaniowy. Dzięki wieloletniej obecności na rynku pracownicy służą radą i pomocą przy organizacji każdego typu pochówku. W przypadku realizacji ceremonii wyznaniowej personel zadba o ustalenie terminów w kościołach, czy też u duchownych innych wyznań. Zadba o dobór utensyliów zgodnie z obrzędem danej wiary, a nawet uzgodni niezbędne prace u zarządców cmentarzy i zajmie się prowadzeniem dokumentacji dla instytucji rządowych, religijnych i ubezpieczeniowych. Wszelkie niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia uroczystości utensylia dostępne są do obejrzenia na stronie internetowej zakładu lub w jego biurze.

Ceremonia pogrzebowa w zakładzie pogrzebowym cerber

Organizacja pogrzebu w Tarczynie

Reprezentantem zakładu w przypadku realizacji pochówku świeckiego jest profesjonalny mistrz ceremonii. Do jego obowiązków należy dobór niezbędnych akcesoriów i oprawy muzycznej, przygotowanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej na temat Zmarłego oraz dbanie o właściwy przebieg całej uroczystości. Jeżeli pragną Państwo, aby bliska Wam osoba została poddana kremacji, pracownicy ustalą dogodny termin w pobliskim krematorium, przewiozą Zmarłego na miejsce spopielenia oraz odbiorą Jego prochy w dedykowanej do tego urnie. Na Wasze życzenie mogą oni również zarezerwować salę pożegnań w krematorium.

Kompleksowa oprawa florystyczna i muzyczna pogrzebu, także może zostać przygotowana przez kadrę domu pogrzebowego. Możecie być Państwo pewni, że bukiety, stroiki na trumnę i urnę czy też wiązanki i wieńce wykonane zostaną ze świeżych lub sztucznych kwiatów, w określonej kolorystyce i kompozycji. Natomiast nagłośnienie i wybrany utwór muzyczny (istnieje możliwość wykonania go na trąbce) pięknie wybrzmią na ceremonii pożegnalnej i podkreślą jej indywidualny charakter. Zakład pogrzebowy Cerber dysponuje flotą nowoczesnych, spełniających wymogi sanitarne karawanów różnych marek. Wykorzystywane są one zarówno w celu lokalnych eksportacji z domów prywatnych, szpitali, hospicjów czy domów opieki, jak i do transportu zwłok w kraju i sprowadzania ciała z zagranicy. Kompetentni pracownicy firmy pomogą Państwu w uzyskaniu należnych zezwoleń, przepustek do przewozu ciał lub prochów Osób Zmarłych oraz w tłumaczeniu dokumentów z języka obcego na polski, lub odwrotnie.

Siedziba Domu Pogrzebowego Cerber w Tarczynie

Biuro Domu Pogrzebowego CERBER znajduje się w Tarczynie, przy ulicy Stępowskiego 6. Udając się tam, mogą Państwo dopełnić wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu, a także zapoznać się z bogatym asortymentem akcesoriów. Personel firmy świadczy również swe usługi mobilnie. Jeżeli więc zaistnieje konieczność, aby to pracownicy dotarli do Państwa w celu podpisania koniecznych dokumentów i upoważnień – służą natychmiastową pomocą.