Zakład Pogrzebowy w Prażmowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Cerber to rodzinna firma funeralna, która służy pomocą innym rodzinom dotkniętym utratą bliskiej osoby. Priorytetem dla właścicieli i pracowników jest przygotowanie godnej uroczystości pogrzebowej, a także obsługa pogrzebu na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i zdobywana latami wiedza pozwalają na udzielenie pomocy w nawet najbardziej skomplikowanych sprawach związanych z pogrzebem i pochówkiem.

Dom Pogrzebowy Cerber Ewa Surmacz działa na terenie powiatu piaseczyńskiego, grójeckiego, a także całego powiatu pruszkowskiego. Szczegóły działalności i współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w jednym z największych miast obsługiwanych przez zakład, mogą Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Pruszków.

Usługi pogrzebowe w Prażmowie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Cerber w Prażmowie zapewnia pełen zakres usług pogrzebowych niezależnie od wybranej formy pochówku. Przygotowuje wszystkie rodzaje pogrzebów — tradycyjne, gdzie ciało składane jest do grobu w trumnie i kremacje zarówno w ceremoniale katolickim, jak i innych wyznań oraz świeckie. Pracownicy ze skrupulatnością zajmują się dopełnieniem koniecznych procedur oraz w razie potrzeby pomagają w uzgodnieniu terminów i wypełnieniu formalności w kościele czy też w administracji cmentarza. Transport zwłok, który niejednokrotnie jest skomplikowanym przedsięwzięciem wymagającym doświadczenia i odpowiednich środków technicznych, jest sprawnie i profesjonalnie przeprowadzany przez wykwalifikowanych pracowników. Każdy pogrzeb przygotowywany jest z dbałością o detale. W zakładzie stosuje się najwyższe standardy oprawy ceremonii, wszystkie utensylia pogrzebowe, florystykę żałobną, a także muzykę na pogrzeb można wybrać na miejscu. Uczestnicy pogrzebu mogą także skorzystać z kaplicy pożegnalnej Domu Pogrzebowego Cerber.

Gdzie mieści się Dom Pogrzebowy Cerber?

Filie Zakładu Pogrzebowego Cerber znajdują się w kilku miejscowościach województwa mazowieckiego m.in. przy:

    • ul. Cypriana Godebskiego 2A w Raszynie,
    • ul. Stępkowskiego 6 w Tarczynie,
    • ul. Sienkiewicza 11 w Nadarzynie,
    • ul. Rynek 8, 05-840 Brwinów,

Dla tych z Państwa, którzy nie mogą dotrzeć do biura zakładu pogrzebowego, została przygotowana możliwość skorzystania z mobilnego biura. Polega to na tym, że po wcześniejszym uzgodnieniu, pracownik przyjedzie na wskazane przez Państwa miejsce i tam uzgodnicie szczegóły pogrzebu.