Godny zaufania Zakład Pogrzebowy w Pruszkowie

Zakład Pogrzebowy CERBER świadczy swoje profesjonalne i kompleksowe usługi funeralne głównie mieszkańcom powiatu pruszkowskiego oraz piaseczyńskiego i grójeckiego. Jednak jeśli zaistnieje konieczność przygotowania ceremonii w innym miejscu, firma służy swoją pomocą i mobilnością. Głównym celem, którym w swej pracy kierują się założyciele firmy oraz jej kompetentni pracownicy jest wysoka jakość świadczonych usług, oraz wsparcie Klientów w ciężkim czasie żałoby. Osoby korzystające z usług zakładu mogą liczyć na wszechstronną wiedzę, pomoc oraz wsparcie emocjonalne. Powierzając organizację pogrzebu kadrze Pani Ewy Surmacz, mogą mieć pewność, że ich oczekiwania zostaną zrealizowane, ceremonia pożegnania będzie odpowiadała ich wizji oraz miała niezapomniany i uroczysty charakter. Więcej szczegółów o działalności rekomendowanego przez nas zakładu znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Pruszków.

Karawan - Jaguar - Zakład Pogrzebowy cerber

Usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy Cerber w Pruszkowie

Pracownicy Domu Pogrzebowego CERBER to osoby doświadczone i wykształcone, które doskonale zdają sobie sprawę, jak trudny jest moment pożegnania się z bliską Osobą Zmarłą. Pojawiający się wtedy szok i dezorientacja mogą uniemożliwić podejmowanie racjonalnych decyzji. Dlatego też celem firmy jest dbanie o to, aby każda uroczystość pochówku została należycie zaplanowana i zrealizowana, z zachowaniem odpowiednich standardów formalnych oraz wysokiej jakości obsługi. Personel firmy Pani Ewy Surmacz bierze na siebie odpowiedzialność za dopełnienie koniecznych formalności urzędowych. Pomaga w uzyskaniu należnych świadczeń i zasiłków, ustala dogodne terminy w kościele, u zarządcy cmentarza, czy też w krematorium. Wszystko po to, aby pomóc Państwu przejść przez ten trudny okres, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Zakład pogrzebowy Cerber wspiera zarówno osoby, które pragną zorganizować pogrzeb wyznaniowy, jak i świecki. Kadra firmy posiada doświadczenie nie tylko w obsłudze pochówków obrządku rzymsko-katolickiego, lecz także innych wyznań, dlatego w każdej sytuacji służy pomocą. Jeżeli decydują się Państwo na uroczystość świecką, może zostać kompleksowo przygotowana przez mistrza ceremonii. Ustali on z Państwem wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu ceremonii. Przygotuje mowę pożegnalną na cześć Zmarłego, dobierze niezbędne utensylia, a także będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem pochówku. Personel firmy pozostaje do Państwa dyspozycji zarówno w przypadku realizacji pogrzebu tradycyjnego, jak i pochówku poprzedzonego kremacją.

Pochówek urnowy zakład pogrzebowy cerber

Pracownicy kontrolują cały przebieg procesu spopielenia ciała. Ustalają dogodny termin w krematorium, przewożą ciało w specjalnej trumnie, a po zakończonym procesie odbierają prochy Osoby Zmarłej w wybranej przez Państwa urnie i transportują je do zakładu. Warto zaznaczyć, że na miejscu dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów funeralnych: trumien, urn, krzyży, relikwiarzy czy też tabliczek nagrobnych. Mogą się Państwo z nią zapoznać, odwiedzając siedzibę zakładu pogrzebowego lub jego stronę internetową. Poza podstawową działalnością pogrzebową firma świadczy również usługi sprowadzania zwłok z zagranicy. Zajmuje się także ich transportem na rynku lokalnym i krajowym. Możliwe jest to dzięki nowoczesnym karawanom, zaangażowaniu doświadczonych kierowców oraz wiedzy pracowników odpowiedzialnych za skompletowanie koniecznych zezwoleń. Dodatkowo firma współpracuje z profesjonalnymi florystami, którzy zgodnie z Państwa preferencjami, zajmą się stworzeniem pięknych dekoracji kwiatowych.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Cerber Ewa Surmacz

Zakład Pogrzebowy CERBER jedną ze swoich filii ma w miejscowości Raszyn przy ul. L. Waryńskiego 27B. Pracownicy dyspozycyjni są każdego dnia, przez całą dobę. Jeśli jednak nie mają Państwo możliwości dotarcia do siedziby zakładu, oddelegowany przez właścicieli pracownik, może dojechać pod wskazany adres, aby tam dopełnić wszelkich niezbędnych formalności.