Zakład pogrzebowy w Lesznowoli rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Działalność Zakładu Pogrzebowego CERBER opiera się na profesjonalizmie, rzetelności i sumiennej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta zgłaszającego się o pomoc w zorganizowaniu godnej uroczystości pożegnalnej. Każdego dnia zespół pracowników dokłada wszelkich starań, aby każdy, kto przekracza progi firmy, uzyskał kompleksowe wsparcie, niezależnie od zaistniałej sytuacji, czy statusu finansowego. Wizytówką personelu jest staranność, życzliwość i wysoka kultura osobista. Szczegóły działania zakładu pogrzebowego na tym terenie, znajdą Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Lesznowola.

Usługi pogrzebowe w Lesznowoli, jakie świadczy Dom Pogrzebowy Cerber

Oferta Domu Pogrzebowego Pani Ewy Surmacz jest bardzo rozbudowana i stale unowocześniana. Zakład wprowadza nowe, innowacyjne rozwiązania i formy wsparcia dla pogrążonych w bólu i rozpaczy Rodzin. Firma stara się maksymalnie odciążyć Klienta z przykrych obowiązków spoczywających na jego barkach. Pomaga w wypełnianiu wszelkich formalności zarówno w urzędzie stanu cywilnego, kościele, jak i u zarządcy cmentarza. Dodatkowo w imieniu Rodziny na podstawie stosownego upoważnienia, obsługa może wystąpić o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. W siedzibie zakładu dostępny jest szeroki asortyment, gdzie każdy może dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny. Personel prowadzi fachowe doradztwo w tym zakresie. Wszystkie trumny i urny wykonane są z wysokogatunkowych materiałów takich jak drewno, kamień, mosiądz czy ceramika. W ofercie ujęto także wszystkie niezbędne akcesoria funeralne w postaci tabliczek nagrobnych, krzyży, zniczy i nekrologów. Firma zapewnia okazałą i wyjątkową oprawę florystyczną, oferując Klientom wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe przygotowane przez profesjonalnych florystów.

Wzruszającą i piękną oprawę muzyczną zapewniają z kolei doświadczeni muzycy, gwarantujący odpowiednie nagłośnienie ceremonii. Właściciel zakładu wraz z wykwalifikowanymi pracownikami posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie Osób Zmarłych, zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Po uzyskaniu pełnomocnictwa, zakład zajmuje się w imieniu Klienta wszelkimi formalnościami i pozwoleniami mającymi związek ze sprowadzeniem bliskiej osoby do ojczyzny. Firma dokonuje transportu w sposób stuprocentowo bezpieczny. Realizuje całodobową eksportację zwłok z miejsca zgonu niezależnie od tego, czy jest to szpital, hospicjum, dom prywatny, czy jakakolwiek inna lokalizacja. Cały proces odbywa się przy pomocy samochodów pogrzebowych dostosowanych do wymogów technicznych i sanitarnych. W siedzibie firmy mieszczą się nowoczesne pomieszczenia chłodnicze i sala pożegnań. Personel kierując się wiedzą i doświadczeniem dobiera stosowną odzież dla Osoby Zmarłej oraz dokonuje czynności z zakresu toalety pośmiertnej. Dzięki temu prezentuje się ona nienagannie w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i Bliskimi. Całość usług oferowanych przez firmę Pani Ewy Surmacz daje każdej Rodzinie gwarancję zorganizowania uroczystości pogrzebowej na najwyższym poziomie.

Ceremonia Pogrzebowa na cemntarzu zakład pogrzdebowy cerber

Adres Domu Pogrzebowego Cerber Ewa Surmacz

Zakład Pogrzebowy CERBER zlokalizowany jest w Tarczynie przy ulicy Stępowskiego 6. Dodatkowo firma posiada filie w innych miejscowościach województwa mazowieckiego. Świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu pruszkowskiego, piaseczyńskiego, a także grójeckiego. Właścicielka wraz z kadrą pracowników, pozostają do dyspozycji Rodzin przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.