Najważniejsze informacje dotyczące Zakładu Usług Pogrzebowych Cerber

Właściciele oraz pracownicy Zakładu Pogrzebowego CERBER od wielu lat pracują na wizerunek firmy rzetelnej i kompetentnej. Zdobyte doświadczenie i umiejętności wykorzystywane są do profesjonalnej obsługi każdego pogrzebu. Pełni empatii, a także wyjątkowego zrozumienia pracownicy gotowi są spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma od początku istnienia stawia na nowoczesność i nadążanie za trendami w tej dziedzinie. Dlatego też szybko zadbała o utworzenie filii w innych miejscowościach powiatu piaseczyńskiego czy pruszkowskiego – zakłady pogrzebowe Pruszków. Stworzyła nowoczesny kompleks z doskonale wyposażonymi salami ekspozycyjnymi, salą pożegnań oraz spełniającą najwyższe standardy chłodnią. W ciągu wielu lat pracy w branży funeralnej wypracowała kanon zasad etyki zawodowej oparty na empatii i szacunku wobec Osób Zmarłych i ich Rodzin.

Zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Cerber

Zakład Pogrzebowy CERBER świadczy kompleksowe usługi funeralne. Wszyscy pracownicy rzetelnie przykładają się do budowania pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalne i staranne wykonywanie swoich obowiązków. Dlatego mogą być Państwo pewni, że każda zlecona usługa, będzie wykonana z najwyższym szacunkiem dla Osoby Zmarłej oraz jej bliskich. Już w momencie eksportacji ciała z miejsca zgonu zostają dokonane wstępne ustalenia dotyczące formy pochówku. Określa się, czy będzie to pogrzeb tradycyjny, czy urnowy, w obrządku religijnym, czy świeckim. Firma dysponuje profesjonalnie przygotowaną flotą pojazdów specjalnych. Karawany wyposażone są w niezbędne platformy pozwalające na bezpieczną i zgodną z przepisami sanitarnymi eksportację Osoby Zmarłej.

Karawan mercedes bezns - cerber

Firma oferuje przewóz na terenie całej Polski, jak i Europy. Zakład przejmie na siebie wszystkie formalności dotyczące transportu międzynarodowego. Do dnia pochówku ciało przebywa w chłodni zakładu. Wykwalifikowani pracownicy zajmują się wykonaniem toalety i makijażu pośmiertnego. Zadbają oni o właściwy wygląd Osoby Zmarłej, tak by stworzyć jej pozytywny obraz, który na długo pozostanie w pamięci Najbliższych. Następnie przygotowany do ostatniej drogi Zmarły składany jest do trumny wybranej przez Rodzinę spośród wielu wzorów dostępnych w ekspozycji zakładu. Dostępne są też trumny kremacyjne oraz urny, których wybór w zakładzie również jest bardzo duży. Można wybierać spośród kamiennych, metalowych czy drewnianych ossuariów o zróżnicowanej kolorystyce. Zaplanowanie uroczystości religijnej wymaga zastosowania wielu akcesoriów, którymi dysponuje zakład. Do przeprowadzenia uroczystości świeckiego pochówku pracownicy również wszystko należycie przygotują. Firma dba o kompleksową oprawę muzyczną i odpowiednie nagłośnienie oraz o przygotowanie dekoracji kwiatowych trumny lub urny.

Urny w zakładzie pogrzebowym cerber

Doświadczeni floryści wykonują wieńce, wiązanki i bukiety ze spersonalizowanymi szarfami. O śmierci Bliskich i terminie pogrzebu powiadomić można dzięki przygotowanym przez zakład nekrologom. Ich indywidualną formę zapewnia wyjątkowa grafika. W przypadku pogrzebu tradycyjnego trumnę można złożyć w przygotowanym wcześniej murowanym grobie. Urnę z prochami również składa się do grobu lub do indywidualnej niszy w kolumbarium cmentarza.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Cerber

Pomoc w trudnej chwili znaleźć można w biurze Zakładu Pogrzebowego Cerber w Nadarzynie przy ul. Sienkiewicza 11. Pracownicy domu pogrzebowego dyspozycyjni są przez 24 godziny na dobę, w ciągu całego tygodnia, również w niedzielę i w święta. Pod tym adresem spotkamy się z ogromnym zrozumieniem, wsparciem, a także poradą.