Zakład pogrzebowy w Brwinowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy CERBER dzięki wieloletniej pracy na rynku funeralnym zdobył opinię rzetelnej firmy. Od początku swojej działalności właścicielka Pani Ewa Surmacz oraz jej pracownicy wszystkie powierzone zadania wykonują z zaangażowaniem i rzeczowym podejściem. Łączą nowoczesność z tradycjami. Wyznaczyli wysokie standardy postępowania, a za priorytety działań obrali kompetencję, wiedzę, skuteczność i szybkość. Pracownicy uzbrojeni w ogromne pokłady empatii, zrozumienia i chęci wszechstronnej pomocy skutecznie przygotują każdą uroczystość według indywidualnych oczekiwań Rodziny Zmarłego. Nowoczesne podejście przejawia się między innymi w dostępności mobilnego biura. Taka forma sprawia, że bliscy Osoby Zmarłej mogą skoncentrować się na przeżyciach i pozostać w odosobnieniu, w domowej  ciszy. Spokój jest w tak ciężkiej chwili bardzo pożądany, pozwala we własny sposób poradzić sobie z żałobą. Tak wypracowane zasady postępowania stanowią kanon zasad zawodowych obowiązujący każdego pracownika firmy.

Profesjonalne usługi pogrzebowe w Brwinowie

Dom Pogrzebowy Cerber świadczy kompleksowe usługi funeralne. Firma przykłada ogromną wagę do przestrzegania procedur. Wszystkie etapy ceremonii muszą być zorganizowane zgodnie z przepisami prawa. Właśnie w takich sprawach kompetentni pracownicy są niezastąpieni. Wykonają każdą sprawę urzędową w imieniu Rodziny. Po zgłoszeniu zgonu rozpoczną usługę od przewiezienia ciała do chłodni. Następnie przygotują ciało do pogrzebu – przeprowadzą toaletę i kosmetykę pośmiertną oraz balsamację. Przed złożeniem do trumny dokonają ubrania w strój żałobny wybrany w zakładzie pogrzebowym lub dostarczony przez najbliższych. Do obowiązków Rodziny należy wybór trumny z szerokiej oferty katalogowej, z różnorodnych wzorów, kolorów i rodzajów drewna. Firma, idąc z duchem czasu ma w swojej ofercie również wzory trumien kremacyjnych dostosowanych do wymagań w procesie spopielania. Ponieważ coraz częściej w Polsce wykonuje się pogrzeby urnowe, które poprzedza kremacja. Po spopieleniu zwłok należy złożyć prochy do specjalnej urny, której kształt, wzór, kolor i materiał wykonania mogą Państwo wybrać z bardzo interesującej oferty. Obok drewnianych, kamiennych i mosiężnych urn dostępne są nowoczesne z konglomeratu. Dodatkowo ossuarium można ozdobić delikatnym wzorem graficznym czy metaloplastycznym wykonanym na życzenie. Firma organizuje pogrzeby w obrządku chrześcijańskim, ale także w myśl zasad każdego innego wyznania religijnego.

Pochówek urnowy w zakładzie pogrzebowym cerber

Może też zrealizować pochówek świecki z udziałem mistrza ceremonii. Do każdej formy pogrzebu zakład posiada niezbędne akcesoria. Na miejscu zamówić można dekoracje kwiatowe w postaci wieńców, wiązanek czy bukietów. W ofercie jest bardzo duży wybór wzorów kompozycji florystycznych. Dodać do tych ozdób można spersonalizowane szarfy z dedykacją. Dopełnieniem uroczystości pogrzebowej może być podkład muzyczny emitowany przez urządzenia nagłaśniające albo wykonany na trąbce przez profesjonalnego muzyka. Na życzenie firma przygotuje dokumentację fotograficzną. Dzięki nowoczesnym karawanom zakład zajmuje się transportem zwłok z terenu całej Europy. Może odebrać trumnę z ciałem Zmarłego lub też urnę z prochami z lotniska czy innych centrów transportowych.

Karawan mercedes Vito - Zakład Pogrzebowy CERBER

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Cerber w Brwinowie

Zakład Pogrzebowy CERBER znajduje się w Brwinowie przy ul. Rynek 8. Jest to profesjonalny i nowoczesny zakład. Swoją pomocą służy mieszkańcom całego powiatu pruszkowskiego, piaseczyńskiego i grójeckiego. Przez 24 godziny na dobę, każdego dnia tygodnia, zarówno w dni powszednie, jak i w niedziele oraz święta pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji. Dołożą wszelkich starań, aby mogli Państwo godnie pożegnać swoich najbliższych. Zajmą się każdym zleceniem z taką samą powagą i szacunkiem. Sprawdź także szczegóły działalności firmy w największym mieście powiatu pruszkowskiego – zakłady pogrzebowe Pruszków.