Zakład pogrzebowy w Nadarzynie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy CERBER zyskał renomę i zaufanie dzięki solidnemu i rzetelnemu podejściu do wykonywanych obowiązków, a także profesjonalizmowi i serdecznemu podejściu do każdego Klienta. Właściciele oraz kadra pracowników dokładają wszelkich starań, aby bliscy Osoby Zmarłej otrzymali pomoc i wsparcie we wszystkich sprawach formalno-prawnych i organizacyjnych. Każda uroczystość pogrzebowa jest starannie zaplanowana i przeprowadzona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Karawan - MERCEDES -zakładu pogrzebowego Cerber

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Cerber w Nadarzynie

Dom Pogrzebowy Cerber dba, aby maksymalnie pomóc bliskim Osoby Zmarłej. Odpowiedzialni pracownicy mogą, po stosownym upoważnieniu, dopełnić wszelkich formalności w urzędach i innych instytucjach. Priorytetem firmy jest zapewnienie Rodzinie spokoju i bezpieczeństwa, tak aby nie musiała się dodatkowo stresować, i mogła skupić się na przeżywaniu żałoby. Dla wygody Klientów płatność za wykonane usługi może zostać zrealizowana bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Wszelkie wskazówki i rady związane z formalnościami oraz z organizacją ceremonii, a także szczegółowa oferta usług i galeria zdjęć, znajdują się na obszernej stronie internetowej firmy.

Zakład całodobowo zajmuje się przewozem ciała na terenie Polski i Europy. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza i znajomość specyfiki każdego kraju, pozwalają na wykonanie transportu sprawnie wraz z dopełnieniem wszystkich formalności i uzyskaniem koniecznych pozwoleń. Klient może ze spokojem powierzyć wykonanie tego zadania odpowiedzialnym i kompetentnym pracownikom, którzy mają do dyspozycji specjalistyczną flotę karawanów. Zmarły do dnia pogrzebu przechowywany jest w nowoczesnej chłodni, w godnych warunkach. Specjaliści przygotują go do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej oraz tanatokosmetyki. Aby zawiadomić o miejscu i terminie pogrzebu pracownicy biura redagują klepsydry i nekrologi. Na miejscu osoba organizująca pogrzeb ma możliwość wybrania trumny z szerokiej oferty przygotowanej przez zakład. Do wyboru jest wiele modeli trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna, w wielu wersjach kolorystycznych. W przypadku kremacji i pochówku urnowego, do dyspozycji są specjalne, surowe trumny kremacyjne oraz ogromna kolekcja eleganckich urn wykonanych z drewna, kamienia, metalu lub ceramiki. Rodzina i znajomi mają możliwość pożegnania Zmarłego w ciszy i spokoju w specjalnej, klimatycznej kaplicy. Tradycyjnym elementem każdego pogrzebu są kwiaty, które zwykle wyrażają miłość, wdzięczność i szacunek wobec Zmarłego. Zarówno Rodzina, jak i każdy inny uczestnik ceremonii pogrzebowej może zamówić wieniec, wiązankę lub kompozycję kwiatową, wykonaną przez profesjonalnych florystów, z najwyższej jakości świeżych kwiatów.

Stroik na trumnę zakład pogrzebowy cerber

Adres Zakładu Pogrzebowego Cerber Ewa Surmacz w Nadarzynie

Siedziba Domu Pogrzebowego CERBER znajduje w Nadarzynie przy ul. Sienkiewicza 11. To właśnie tam można uzyskać pomoc w organizacji pogrzebu, a także złożyć zamówienie na wybrane utensylia pogrzebowe. Empatyczni pracownicy dostępni są całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim działaniem obejmuje powiat pruszkowski oraz piaseczyński. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działalności m.in. w mieście Pruszków – zakłady pogrzebowe Pruszków.