Zakład pogrzebowy w Grójcu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Dom Pogrzebowy Cerber pomaga wszystkim tym, którzy stoją przed zadaniem organizacji godnego pogrzebu. Właściciele i pracownicy, którzy mają wieloletnie doświadczenie, służą merytorycznym doradztwem, a także wszelkim możliwym wsparciem. Wykonują swoją pracę profesjonalnie, taktownie i z poszanowaniem pamięci o Zmarłym oraz z szacunkiem do jego bliskich. CERBER od wielu lat pomaga mieszkańcom powiatu grójeckiego, piaseczyńskiego i pruszkowskiego w tym trudnym dla nich czasie. Personel pozostaje do dyspozycji każdego dnia przez całą dobę, wspierając w organizacji pogrzebu.

Profesjonale usługi pogrzebowe w Grójcu

Zakład Pogrzebowy Cerber posiada doświadczenie nie tylko w obsłudze pochówków w obrządku rzymsko-katolickim, ale także innych wyznań oraz w organizacji ceremonii świeckich. Uroczystości następujące po kremacji ciała są przygotowywane z równą dbałością o detale, co pogrzeby tradycyjne, kiedy ciało składane jest do grobu w trumnie. Dodatkowo Dom Pogrzebowy Cerber posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu pogrzebów z wojskową asystą honorową, a także wielokrotnie organizował pogrzeby osób znanych i zasłużonych.

Każdy z pracowników odznacza się wysokimi kompetencjami zawodowymi i kulturą osobistą. Dzięki temu organizacja kolejnych, poszczególnych etapów przygotowania do ceremonii pogrzebowej przebiega w sposób sprawny i zgodnie z ustaleniami. Osoby organizujące pogrzeb mogą liczyć na pomoc w wypełnieniu formalności w urzędach czy firmach ubezpieczeniowych oraz w kościele i w administracji danego cmentarza.

Bardzo ważną kwestią związaną z pogrzebem jest transport zwłok, który wymaga odpowiednich środków technicznych oraz wiedzy, szczególnie jeśli chodzi o transport międzynarodowy. Cerber posiada odpowiednie wyposażenie techniczne i wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu oferuje profesjonalną pomoc w eksportacji oraz w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji z tym związanej.

Na miejscu w filiach firmy pogrzebowej można wybrać wszystkie niezbędne akcesoria funeralne – trumny, urny, dewocjonalia. Pracownicy pomogą także w wyborze odpowiedniej oprawy kwiatowej oraz zapewnią muzykę na żywo zagraną na skrzypcach lub trąbce. Dodatkowo Zakład Pogrzebowy Pani Ewy Surmacz posiada własną kwiaciarnię w filii w Raszynie.

Gdzie znajduje się Dom Pogrzebowy Cerber?

Cerber działa głównie w województwie mazowieckim, ale posiadane zaplecze techniczne i doświadczenie pozwalają na zorganizowanie pogrzebu w dowolnej części kraju, tam, gdzie Państwo tego potrzebują. Biura zakładu pogrzebowego mieszczą się m.in. w Raszynie, Tarczynie czy Nadarzynie. Zachęcamy również do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Pruszków, aby szerzej sprawdzić działalność zakładu w powiecie pruszkowskim.