fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy CERBER Pruszków

ul. Ludwika Waryńskiego 27B, 05-090 Raszyn

801 12 12 12

22 715 63 24

Zakład Pogrzebowy Cerber świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Pruszkowie.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Pruszkowie

Herb Miasta PruszkówPruszków jest miastem położonym w województwie mazowieckim nad rzeką Utratą. Liczba ludności wynosi ponad 61 tys. mieszkańców, natomiast powierzchnia to 19,19 km². Na terenie miasta funkcjonuje fabryka ołówków St. Majewski Spółka Akcyjna Sp. k., która powstała w 1889 roku. W 2014 roku, dla uczczenia 125 rocznicy powstania zakładu, siedziba firmy została przeniesiona do nowego, zmodernizowanego budynku przy ulicy Kredkowej na terenie pruszkowskiej podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W 1914 roku przy ul. Waryńskiego 1 w dzielnicy Gąsin została uruchomiona Elektrociepłownia Pruszków, która aktualnie funkcjonuje pod nazwą PGNiG TERMIKA SA. W obrębie miasta działają także m.in. zakłady zielarskie „Herbapol”, a także oddział norweskiej firmy Kongsberg Automotive.

Najważniejszymi zabytkami miasta są m.in.:

  • zespół dworski Potulickich,
  • dworzec kolejowy położony przy ul. Sienkiewicza 2,
  • pałacyk „Sokoła”,
  • willa „Orleówka” z ogrodem,
  • a także kościół parafialny pw. św. Kazimierza.

Na terenie miasta działalność prowadzi Kościół Rzymskokatolicki, Kościół Starokatolicki Mariawitów, Kościół Zielonoświątkowy oraz Świadkowie Jehowy.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Pruszkowie

Na terenie Pruszkowa Grupa Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z rzetelną i profesjonalną firmą funeralną. Zakład Pogrzebowy CERBER Pruszków świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Od początku działalności właścicielka oraz pracownicy wykonują wszystkie powierzone zadania z poświęceniem, a także z niebywałym zaangażowaniem. Firma łączy wieloletnie tradycje z nowoczesnością i innowacjami. Priorytetem zakładu jest zapewnienie bliskim Osoby Zmarłej spokoju i bezpieczeństwa, a także czasu na godne przeżywanie żałoby. Personel dyspozycyjny jest przez całą dobę, każdego dnia, również w niedziele i wszystkie święta, by służyć natychmiastową pomocą i wsparciem. Wypełnia każdą sprawę urzędową w imieniu Rodziny, a w razie konieczności pomaga również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z instytucji oferujących tego typu wsparcie. Eksportacja zwłok odbywa się z każdego wskazanego miejsca do zakładowej, nowoczesnej chłodni. Transport realizowany jest zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami – firma może odebrać trumnę bądź urnę z lotniska lub innych centrów transportowych. Zakład pogrzebowy Pani Ewy Surmacz, który znajduje się w Pruszkowie, specjalizuje się w organizacji pogrzebów tradycyjnych, a także pochówków urnowych we wszystkich obrządkach religijnych. Realizuje również pogrzeby świeckie z udziałem wykwalifikowanego mistrza ceremonii.

Na miejscu dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów funeralnych: trumien, urn, krzyży, relikwiarzy, jak również tabliczek nagrobnych. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zarówno w modelach klasycznych, jak i nowoczesnych. Zakład znany jest z dbałości o wszelkie detale ceremonii, w tym zapewnienie profesjonalnej oprawy muzycznej i kwiatowej. Dla wszystkich Osób, które z jakichś względów nie mogą udać się do siedziby firmy, została przygotowana usługa mobilnego biura. Dzięki niej oddelegowany pracownik może dotrzeć na wskazane miejsce i tam dopełnić wszelkich formalności. Oprócz kompleksowych usług funeralnych związanych z realizacją ceremonii żałobnej zakład oferuje również szereg usług cmentarnych. Firma służy pomocą mieszkańcom całego powiatu pruszkowskiego.

Cmentarze na terenie Pruszkowa

Cmentarz żydowski w Pruszkowie, który mieści się przy ul. Lipowej, istnieje od 1905 roku i zajmuje powierzchnię 1,2 ha, zachowało się na nim około 200 nagrobków oraz dom przedpogrzebowy. Na rzymskokatolickim cmentarzu parafialnym przy ulicy Cmentarnej znajduje się mauzoleum rodziny Bielawskich, które należy do cennych zabytków architektury sakralnej.

Krematorium w Pruszkowie

W Pruszkowie działa krematorium, które zlokalizowane jest obok cmentarza komunalnego na Gąsinie.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe