Zakład pogrzebowy w Puchaczowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KARAWAN to firma rodzinna, która na lubelskim rynku funeralnym istnieje od 1987 roku. Jej właścicielką jest Pani Elżbieta Kata, która do dnia dzisiejszego dba o kompleksową ofertę zakładu oraz wysokiej jakości obsługę Klientów. Firma powstała z chęci niesienia pomocy i wsparcia Rodzin, które straciły bliską osobę i pragną, aby ceremonia pochówku spełniała należne standardy, ale także była pięknym i pełnym taktu wydarzeniem. Wieloletnie doświadczenie zakładu w planowaniu i obsłudze pochówków Osób Zmarłych pozwoliło mu zyskać opinię solidnej i rzetelnej firmy. Dla pracowników liczy się każdy Klient, dlatego dokładają wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednią dyskrecję oraz wysokiej jakości usługi, dostosowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Puchaczowie

Zakład Pogrzebowy KARAWAN zajmuje się całokształtem kompleksowych usług pogrzebowych, związanych z wyznaniowymi i świeckimi pogrzebami Osób Zmarłych. Ponadto zapewnia transport ciał lub prochów na rynku lokalnym, ogólnopolskim, a także międzynarodowym. Specjalnością firmy jest organizacja pochówków tradycyjnych oraz tych połączonych z kremacją. Urna z prochami składana jest w specjalnym kolumbarium lub w grobie na cmentarzu. Warto zaznaczyć, że w sprawie kremacji zakład współpracuje z pobliskimi, profesjonalnymi spopielarniami. Ustala w nich dogodny dla Rodziny termin, rezerwuje na Ich życzenie salę pożegnań oraz dostarcza niezbędną dokumentację. W gestii pracowników firmy Pani Elżbiety Kata pozostaje także zapewnienie, specjalnej trumny kremacyjnej oraz transport Osoby Zmarłej do krematorium. Nadmienić tutaj należy, że wszystkie przewozy – zarówno miejscowe eksportacje, jak i kursy dalekobieżne, realizowane są profesjonalnymi karawanami. Doświadczeni kierowcy bez względu na porę dnia i nocy gotowi są służyć swą pomocą. Szeroki wachlarz utensyliów funeralnych, na czele z sosnowymi i dębowymi urnami oraz trumnami, dostępny jest na miejscu w biurze zakładu. Znajdziecie tam Państwo także tabliczki, krzyże, odzież dla Osoby Zmarłej, czy piękne i zróżnicowane kolorystycznie wieńce i wiązanki, a wszystko to oferowane w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

zamknięcie trumny

Jeżeli to właśnie personel firmy Pani Elżbiety będzie zajmował się pochówkiem członka Państwa Rodziny, możecie być pewni, że zadbają oni o profesjonalną tanatokosmetykę Osoby Zmarłej, aby w dniu ostatniego pożegnania prezentowała się Ona nieskazitelnie. Przygotują również oprawę muzyczną dostosowaną do preferencji Osoby Zmarłej lub Jej Bliskich oraz oprawę florystyczną uroczystości. Wykonają i rozwieszą nekrologi informujące o terminie i miejscu pogrzebu, tak, aby wszyscy zainteresowani – Rodzina i przyjaciele dowiedzieli się o ceremonii i mogli w niej uczestniczyć. Ponadto dzięki znajomości procedur oraz uregulowań prawnych zadbają oni o prawidłowe wypełnienie dokumentacji dla instytucji państwowych, aby w późniejszym terminie mogli Państwo otrzymać należny zasiłek pogrzebowy, czy inne świadczenia z instytucji oferujących tego typu wsparcie.

Adres biura Zakładu Pogrzebowego Karawan

Zakład Pogrzebowy Karwan ma wieloletnie doświadczenie, jego pracownicy niosą pomoc Rodzinom Osób Zmarłych z całego powiatu łęczyńskiego i świdnickiego. Zakład posiada swoje placówki na terenie województwa lubelskiego. Pierwsza z nich znajduje się miejscowości Mełgiew przy ulicy Kościelnej 12. Druga mieści się w Łęcznej przy ulicy Obrońców Pokoju 15. W Świdniku z kolei biuro obsługi Klienta znajduje się przy ulicy ul. Kosynierów 8, sprawdź zakłady pogrzebowe Świdnik. Dodatkowo biuro zlokalizowane jest w miejscowości Zakrzów, pod numerem 29. Bez względu na to, do której z placówek się Państwo zgłoszą, pracownicy służą swoją pomocą i wsparciem przez całą dobę.