Zakład pogrzebowy w Mełgwi rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KARAWAN posiada wieloletnie doświadczenie na rynku funeralnym. Firma powstała już w 1987 roku, natomiast w 2000 roku właścicielka – Pani Elżbieta Kata poszerzyła jej działalność o profesjonalne usługi pogrzebowe. Misją firmy jest odciążenie Rodzin pogrążonych w żałobie z wszelkich obowiązków dotyczących organizacji ceremonii pożegnalnej. Dzięki wieloletniej, rzetelnej pracy zakład zyskał miano solidnej i cenionej firmy pogrzebowej, która stawia przede wszystkim na najwyższą jakość świadczonych usług. Zaangażowani pracownicy zatrudnieni przez Panią Elżbietę dokładają wszelkich starań, aby do każdego Klienta podejść indywidualnie, zapewniając mu należyte wsparcie i wysoce cenioną dyskrecję. Zakład świadczy kompleksowe usługi w całym powiecie łęczyńskim i świdnickim.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Karawan w Mełgwi

Zakład Pogrzebowy KARAWAN jest firmą rodzinną, która od wielu lat stara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, w zakresie organizacji ceremonii pożegnalnych. Dom pogrzebowy oferuje kompleksowy zakres świadczonych usług, co oznacza, że jest w stanie, w sposób profesjonalny wykonać każde powierzone zadanie. Pracownicy dyspozycyjni są całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia, aby w razie potrzeby móc zareagować natychmiastowo. Transport Osób Zmarłych odbywa się z każdego, wskazanego przez Bliskich miejsca, do spełniającej najwyższe standardy chłodni. Firma dysponuje flotą karawanów, dzięki którym możliwy jest zarówno transport na terenie kraju, jak i sprowadzenie ciała bądź prochów z zagranicy.

Karawan i pracownik zakładu pogrzebowego

Na życzenie Rodziny pracownicy domu pogrzebowego reprezentują ją w urzędach i kościele, a także pomagają dopełnić wszelkich formalności u zarządcy cmentarza. Mogą wystąpić o należne świadczenia i zasiłek pogrzebowy z ZUS-u i KRUS-u. Firma specjalizuje się nie tylko w organizacji pogrzebów tradycyjnych, ale także dokonuje kremacji Osób Zmarłych. Personel dopełnia wszystkich formalności z tym związanych i zapewnia ustalenie dogodnych terminów. Możliwe jest przeprowadzenie procesu spopielenia w dowolnie wybranym przez Rodzinę krematorium, na terenie całej Polski. Profesjonalnie przygotowana kadra domu pogrzebowego zapewnia wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej z najwyższym szacunkiem dla Osoby Zmarłej.

W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment trumien i urn oraz niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. Klienci nabędą zarówno klepsydry, odzież żałobną, modlitewniki, jak i tablice nagrobne czy krzyże. Pracownicy służą pomocą w dobraniu odpowiednich utensyliów, zwracając uwagę na oczekiwania Rodziny, oraz jej możliwości finansowe. Firma posiada również trumny do transportu międzynarodowego, dostosowane do wymagań danego kraju. Zakład oferuje przygotowanie oprawy muzycznej oraz oprawy kwiatowej uroczystości. Kompetentni floryści od wielu lat przygotowują wysokiej jakości wieńce, wianki oraz bukiety, zarówno ze sztucznych, jak i z żywych kwiatów. Możliwa jest również dekoracja kwiatowa kościoła, w którym będzie odprawiane nabożeństwo. Dodatkowo dom pogrzebowy dysponuje własną kaplicą, która pozostaje do dyspozycji uczestników uroczystości. Zapewnia ona możliwość wyciszenia się, modlitwy i spokojnego pożegnania z Osobą Zmarłą. Firma Pani Elżbiety organizuje również przewozy autokarowe żałobników.

Gdzie znajduje się zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Mełgwi?

Zakładu Pogrzebowego KARAWAN ma główną siedzibę w Łęcznej przy ulicy Obrońców Pokoju 15 – zakłady pogrzebowe Łęczna. Jeden z oddziałów firmy zlokalizowany jest również w Mełgwi przy ulicy Kościelnej 12. Pracownicy zakładu pozostają do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie od tego, czy jest to dzień roboczy, czy święto. Służą swoją pomocą na każdym etapie organizacji uroczystości pogrzebowej, a także tuż po jej zakończeniu. Wybierając zakład Pani Elżbiety, mogą być Państwo pewni wysokiej jakości świadczonych usług oraz otrzymania pełnego wsparcia w tym trudnym czasie.