Zakład pogrzebowy Świdnik rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Karawan świadczy usługi pogrzebowe w Świdniku, sprawdź zakłady pogrzebowe Świdnik. Działa nieprzerwanie od 1987 roku, natomiast w 2000 roku poszerzył swoją działalność o kompleksowe usługi pogrzebowe. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe świadczy profesjonalne usługi w powiecie świdnickim i łęczyńskim. Właścicielka – Pani Elżbieta Kata oraz personel domu pogrzebowego dokładają wszelkich starań, aby każdy organizowany przez nich pogrzeb miał wyjątkowy charakter i był pełen taktu. Wszyscy Klienci zgłaszający się do firmy traktowani są nieszablonowo i indywidualnie. Pracownicy biorą pod uwagę ich potrzeby i oczekiwania, a także możliwości, zwracając również uwagę na aspekt finansowy. Priorytetem zakładu jest zapewnienie Rodzinom pozostającym w żałobie możliwości najpiękniejszego pożegnania się z Osobą Zmarłą, bez zmartwień o kwestie formalne i organizacyjne pogrzebu.

Usługi pogrzebowe w Świdniku oferowane przez Zakład Pogrzebowy Karawan

Zakład pogrzebowy w Świdniku dostosowuje oferowaną pomoc do potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych każdego Klienta. Pracownicy doskonale rozumieją trudną sytuację, w jakiej znalazła się Rodzina Zmarłego, dlatego dokładają wszelkich starań, aby pomóc jej w każdej kwestii formalniej i organizacyjnej pogrzebu. Przez całą dobę świadczą usługi eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do zakładowej chłodni. Dzięki wyposażeniu firmy w karawany spełniające najwyższe standardy techniczne możliwy jest przewóz ciała nawet na znaczne odległości. Na stosowne upoważnienie ze strony bliskich, personel zajmuje się skompletowaniem niezbędnej do uzyskania zasiłku pogrzebowego dokumentacji oraz pomaga w dopełnianiu wszelkich formalności w urzędach.

Usługi pogrzebowe, trumny

Zakład Pogrzebowy Karawan to wykwalifikowani pracownicy, którzy zajmują się wykonaniem profesjonalnej toalety pośmiertnej, tanatokosmetki i zabiegów z zakresu tanatopraksji. Na miejscu, w każdym oddziale zakładu pogrzebowego można wybrać niezbędne akcesoria funeralne. Są to trumny, urny, odzież dla Osoby Zmarłej, klepsydry, tabliczki nagrobne oraz szereg dewocjonaliów. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dostępne zarówno w wersjach surowych bez ozdób, jak i unikalne, z bogatymi zdobieniami. Zakład pogrzebowy dysponuje własną kameralną salą pożegnań, w której można w ciszy i skupieniu pożegnać się z Ukochaną Osobą. Za oprawę kwiatową odpowiadają doświadczeni floryści funeralni. Wykonują wieńce, wiązanki oraz bukiety pogrzebowe, a także mogą zająć się stosowną dekoracją kościoła. Dodatkowo w siedzibie firmy można kupić wiele modeli zniczy.

Kremacja Świdnik

Zakład pogrzebowy Świdnik zajmuje się organizacją pochówków we wszystkich obrządkach religijnych. Specjalizuje się zarówno w realizacji ceremonii tradycyjnych z wykorzystaniem klasycznej trumny, jak i uroczystości poprzedzonych kremacją. Wszystkie kwestie organizacyjne związane z procesem spopielania ciała ustalane i nadzorowane są przez pracowników Pani Elżbiety.

bukiet pogrzebowy

Zakład pogrzebowy w Świdniku zadba również o odpowiednią oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków, zajmujących się przygotowaniem tego typu uroczystości. Dla komfortu uczestników ceremonii pogrzebowej firma wychodzi z propozycją udostępnienia autokarów. Dzięki temu Klienci nie muszą martwić się o logistykę pogrzebu. Ponadto zakład pogrzebowy zajmuje się wszelkimi pracami grabarskimi oraz oferuje całoroczną opiekę nad grobami. Jest to usługa szczególnie ważna dla osób, które mieszkają w znaczniej odległości od miejsca pochówku ich Najbliższych.

Gdzie znajduje się sprawdzony zakład pogrzebowy w Świdniku?

Zakład Pogrzebowy Karawan mieści się w Świdniku przy ulicy ul. Kosynierów 8. Drugi oddział firmy znajduje się w miejscowości Łęczna przy ulicy Obrońców Pokoju 15. Dodatkowo firma posiada również oddział w Mełgwi przy ulicy Kościelnej 12 oraz w miejscowości Zakrzów 29. Wykazujący się wielką empatią pracownicy dyspozycyjni są każdego dnia, również w niedziele i święta, przez całą dobę. Służą swoją wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez lata rzetelniej posługi na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin.