Zakład Pogrzebowy Łęczna – informacje o firmie

Zakład Pogrzebowy KARAWAN jest firmą rodzinną, która ma bogate doświadczenie na rynku funeralnym. Powstała w 1987 roku, natomiast w roku 2000 właścicielka rozszerzyła działalność o kompleksowe usługi funeralne. Pracownicy zakładu dokładają wszelkich starań, aby udzielić natychmiastowej pomocy Osobom pogrążonym w żałobie. Wsparcie przejawia się zarówno w przejęciu przez firmę wszystkich obowiązków dotyczących organizacji ceremonii pogrzebu, jak i we wsparciu emocjonalnym bliskich Osoby Zmarłej. Doświadczona kadra Pani Elżbiety podchodzi do Każdego Klienta indywidualnie, zapewniając mu asystę i podporę w tym bolesnym okresie. Zakład pogrzebowy we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym  świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu świdnickiego i łęczyńskiego, sprawdź szczegóły na podstronie zakłady pogrzebowe Łęczna.

Usługi pogrzebowe Łęczna świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Karawan zapewnia kompleksową, wszechstronną i fachową pomoc. Wszystkie uroczystości są w pełni dostosowane do oczekiwań Bliskich Osoby Zmarłej. Personel służy pomocą od pierwszych chwil zgłoszenia się do firmy. Realizuje wszystkie obowiązki związane z organizacją pogrzebu oraz służy wsparciem. Zajmuje się skompletowaniem niezbędnej dokumentacji, dopełnieniem wszelkich formalności w urzędach, szpitalu, kościele oraz u zarządcy cmentarza. Na upoważnienie Rodziny może wystąpić w jej imieniu o należne zasiłki i świadczenia z ZUS i KRUS. Transport ciała Osoby Zmarłej odbywa się całodobowo, z każdego, wskazanego miejsca. Flota nowoczesnych karawanów, jaką dysponuje zakład, umożliwia eksportację zwłok zarówno na terenie kraju, jak i pozwala na sprowadzanie ciał z zagranicy. Transport realizowany jest w możliwie najkrótszym czasie, z zachowaniem wszystkich norm etycznych oraz sanitarnych. Firma posiada niezbędne zezwolenia i uprawnienia do wykonywania przewozów międzynarodowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na sprawne wypełnienie wszystkich wymogów formalnych związanych z transportem zwłok.

 

flota karawanów

 

Zakład pogrzebowy specjalizuje się w realizacji pogrzebów tradycyjnych, a także urnowych, zarówno jeśli są to ceremonie świeckie, jak i wyznaniowe – możliwość organizacji pogrzebu wszystkich wyznań i obrządków. Co istotne firma Pani Elżbiety umożliwia przeprowadzanie kremacji w dowolnym krematorium w całej Polsce. Zaangażowani pracownicy dokonują wszystkich formalności z tym związanych, a  także ustalają dogodny dla Bliskich termin. W przypadku pogrzebów tradycyjnych personel fachowo przeprowadza kosmetykę i toaletę pośmiertną, aby zapewnić Osobie Zmarłej należyty wygląd w momencie ostatniego pożegnania. W siedzibie zakładu dostępny jest szeroki asortyment trumien, urn, a także innych, niezbędnych akcesoriów pogrzebowych. Dzięki współpracy z czołowymi producentami firma jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dodatkowo w ofercie zakładu pogrzebowego znajdują się specjalne trumny przeznaczone do transportu międzynarodowego, które dostosowane są do wymagań danego kraju. Na życzenie Rodziny pracownicy przygotowują klepsydry oraz zajmują się oprawą muzyczną i kwiatową uroczystości. Są to nieodłączne elementy każdego pogrzebu, które nadają mu podniosłego charakteru oraz są znakomitym sposobem na oddanie czci Osobie Zmarłej. Ponadto zakład pogrzebowy posiada własną salę pożegnań. Do dyspozycji żałobników pozostają również autokary. Dom pogrzebowy zajmuje się także usługami grabarskimi oraz oferuje całoroczną opiekę nad grobami. Wszystkie zlecone zadania wykonywane są z poszanowaniem Osoby Zmarłej oraz potrzeb i uczuć jej Bliskich, z pełnym profesjonalizmem  i rzetelnością.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Karawan

Zakład Pogrzebowy KARAWAN zlokalizowany jest w Łęcznej przy ulicy Obrońców Pokoju 15. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, również we wszystkie niedziele i święta.