fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KARAWAN Świdnik

ul. Kosynierów 8, 21-007 Świdnik

801 12 12 12

81 759 77 23

Kompleksowe usługi pogrzebowe Świdnik – pogrzeb tradycyjny, kremacja – Zakład Pogrzebowy Karawan.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Świdniku

Herb miasta ŚwidnikŚwidnik to miasto powiatowe znajdujące się we wschodniej części Polski, w województwie lubelskim. Znane głównie z produkcji śmigłowców lotniczych Sokół, SW-4, Anakonda Mi-1 i Mi-2, a także motocykli WSK. Prawa miejskie otrzymał w 1954 roku, a jego populacja mieszkańców wynosi około 39 tys. osób. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu Świdnika ze stolicą Lubelszczyzny oraz znajdującemu się na jego terenie Portowi Lotniczemu Lublin, jego obszar staje się coraz atrakcyjniejszy dla polskich i zagranicznych inwestorów. Dobre połączenie komunikacyjne z polską stolicą, zarówno w sferze transportu drogowego (S12 i S17), kolejowego (linia nr 7 łącząca Warszawę z Dorohuskiem), jak i lotniczego sprawia, że miasto z roku na rok coraz liczniej odwiedzają turyści. Charakterystycznymi punktami na świdnickiej mapie miasta jest budynek dawnego dworca kolejowego, miejska fontanna, a także znajdujący się na Placu Konstytucji 3 Maja Grób Nieznanego Żołnierza.

Zakłady Pogrzebowe polecane w Świdniku

Rekomendowaną przez Pogotowie Pogrzebowe, profesjonalną firmą świadczącą kompleksowe usługi funeralne na terenie Świdnika jest Zakład Pogrzebowy KARAWAN Świdnik. Wieloletnia znajomość branży, a także doświadczenie na rynku funeralnym sprawiają, że pomoc z jego strony jest wysoce ceniona. Personel pozostaje do Państwa dyspozycji zarówno jeśli chodzi o wsparcie w organizacji uroczystości świeckich, jak i wyznaniowych. Bez względu na to, czy mają one mieć charakter trumnowy, czy kremacyjny, Klienci uzyskają tutaj oczekiwaną pomoc. Zakład pogrzebowy w Świdniku dysponuje własną chłodnią, salą pożegnań oraz profesjonalnymi karawanami. Służą one zarówno do miejscowych eksportacji, jak i ogólnokrajowych przewozów zwłok.

Kompleksowość oferty firmy sprawia, że Klienci udający się do jej siedziby mogą ustalić tam takie kwestie jak: oprawa muzyczna i kwiatowa uroczystości, sprawy formalne w ZUS i KRUS, przewozy autokarowe żałobników czy wybór niezbędnych do pogrzebu akcesoriów (tabliczki, trumny, krzyże, urny, znicze, nekrologi). Dodatkowo można uzyskać tam pomoc, jeśli chodzi o prace grabarskie, służące przygotowaniu grobu ziemnego lub murowanego do pochówku czy fachową, całoroczną opieką nad miejscem spoczynku bliskich.

Cmentarze na terenie Świdnika

Główną nekropolią miasta Świdnik jest znajdujący się przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Cmentarz Komunalny. Jego administratorem jest Świdnickie Przedsiębiorstwo Komunalne, do którego należy zwracać się ze wszystkimi sprawami dotyczącymi zarządzania tym obiektem i miejscami na jego obszarze. Nekropolia ta zorganizowana jest na planie prostokąta, a centralną jej część zajmuje Aleja Zasłużonych.

Krematorium w Świdniku

Zakłady Pogrzebowe działające w Świdniku, w zakresie kremacji korzystają z usług współpracujących krematoriów, głównie z obszaru Lublina. Niewielkie ich oddalenie od miasta, łatwy dojazd i szybkie ustalenie wymaganych formalności sprawia, że Rodziny Osób Zmarłych nie muszą długo czekać na proces spopielenia. Firma Pogotowia Pogrzebowego na podstawie dyspozycji uzyskanych od swych Klientów zapewnia sprawne i kompleksowe wykonanie procesu kremacji.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe