Zakład Pogrzebowy w Piaskach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KARAWAN, którego właścicielką jest Pani Elżbieta Kata, to firma z wieloletnią tradycją zawodową. Od 1987 roku prowadzi działalność na rynku usług pogrzebowych. Wieloletnie doświadczenie w branży doprowadziło do wypracowania sprawdzonych metod pracy. Są one ukierunkowane na sprawną i rzetelną organizację każdej ceremonii pogrzebowej. Właścicielka koncentruje się na odpowiednim doborze personelu, który charakteryzuje się szczególną wrażliwością i empatią. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pomóc Rodzinie przebrnąć przez zawiłości związane z obowiązującymi procedurami. Personel w imieniu Najbliższych Osoby Zmarłej wykonuje niezbędne ustalenia w kościele, na cmentarzu oraz w urzędach. W obliczu śmierci członków Rodziny bardzo często stajemy się bezsilni i zagubieni. To właśnie w takich chwilach firma Karawan służy wsparciem i profesjonalnym działaniem.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Piaskach

Zakład Pogrzebowy KARAWAN świadczy kompleksowe usługi funeralne. Pracownicy wspierają Rodzinę na każdym etapie organizacji ceremonii. Sprawnie zajmą się eksportacją ciała Osoby Zmarłej z każdego wskazanego miejsca. Zakład dysponuje nienagannie utrzymanym zapleczem karawanów, które wykorzystywane są do przewozu trumien i urn. Specjalistyczne oprzyrządowanie pojazdów gwarantuje bezpieczną eksportację nawet na duże odległości. Pracownicy mają doświadczenie w pilotowaniu międzynarodowego transportu Zmarłych. Zadbają o dokumentację wymaganą na granicy, łącznie z jej tłumaczeniami.

Wnętrze karawanu

Formalności w ZUS czy KRUS związane z otrzymaniem należnego zasiłku pogrzebowego również w imieniu Rodziny wypełnią pracownicy firmy. Pracownicy o każdej porze dnia i nocy odbiorą Zmarłego i przewiozą do chłodni zakładu. Na życzenie Najbliższych można zastosować odpowiednie zabiegi tanatokosmetyczne oraz dobrać stosowny strój żałobny. Zwyczajowo Rodzina decyduje o formie pochówku. W przypadku decyzji o pogrzebie tradycyjnym, w siedzibie firmy dostępne są trumny wykonane z różnego gatunku drewna w wielu wersjach kolorystycznych, z połyskiem i w macie. Zakład pogrzebowy dysponuje także specjalnymi trumnami do transportu międzynarodowego, które muszą spełniać określone normy.

Firma Pani Elżbiety zajmuje się również wszystkimi sprawami związanymi z usługą spopielenia zwłok. Rodzinie pozostanie tylko wybranie odpowiedniej urny. W ofercie są różnorodne modele zróżnicowane według kształtu i materiału, z którego zostały wykonane. Ossuaria występują także w wielu wersjach kolorystycznych. Personel zakładu przygotuje wszystkie elementy całej uroczystości pogrzebowej, bez względu na to, w jakiej ceremonii ma się ona odbyć. Zaplanowanie pochówku w tradycji wyznaniowej, czy według norm świeckich jest także w kompetencji zakładu. Dopełnieniem każdej uroczystości pogrzebowej jest dobranie odpowiedniej oprawy muzycznej. Pracownicy pomogą dopasować repertuar podkładu instrumentalnego, który zostanie wyemitowany z urządzeń nagłaśniających. Ważnym elementem uroczystości jest również dekoracja florystyczna. Wieńce, wiązanki, a także stroiki do trumny czy urny wykonane zostaną zgodnie z oczekiwaniami najbliższych. Do kompozycji dołączone mogą zostać szarfy z napisem, będące wyrazem szacunku dla Zmarłego i Jego Rodziny. Firma zapewni także transport żałobników na miejsce ceremonii ostatniego pożegnania oraz pochówku.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Karawan

Zakład Pogrzebowy Karawan pomaga w ciężkich chwilach, kiedy musimy zmierzyć się z organizacją pogrzebu. Siedziba firmy w miejscowości Mełgiew mieści się przy ul. Kościelnej 12. Firma posiada również swoje oddziały w Łęcznej przy ulicy Obrońców Pokoju 15, w Zakrzowie 29 oraz w Świdniku, sprawdź zakłady pogrzebowe Świdnik. Pod tymi adresami przez całą dobę, każdego dnia tygodnia oczekują na zgłoszenia przygotowani do działania specjaliści funeralni. Nawet w niedziele i święta mieszkańcy powiatu łęczyńskiego i świdnickiego spotkają się tam z rzetelną obsługą i wsparciem.