Zakład Pogrzebowy w Cycowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Karawan zapewnia wszechstronną pomoc Rodzinom w chwili śmierci Ich najbliższych oraz profesjonalną realizację ceremonii pogrzebu. Ich priorytetem jest dostosowanie procedury pochówku do preferencji oraz możliwości finansowych każdego Klienta. Przy planowaniu tak ważnego wydarzenia, najważniejszym zadaniem jest dokładne zrozumienie oczekiwań i życzeń Bliskich Osoby Zmarłej co do tego, jak ostatnie pożegnanie ma wyglądać. Każda uroczystość organizowana przez zakład pogrzebowy, którego właścicielką jest Pani Elżbieta Kata, jest wyjątkowa i pełna taktu oraz powagi.

Zakres usług świadczony przez Zakład Pogrzebowy Karawan

Zakład Pogrzebowy KARAWAN na rzecz swoich Klientów świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Oferuje transport zwłok lub prochów nie tylko na rynku miejscowym, ale również w obrębie całego kraju oraz za granicą. Pracownicy z zaangażowaniem zajmują się każdą sprawą w urzędzie, kościele oraz u zarządcy cmentarza, a także, gdy zachodzi taka potrzeba, pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS-u i KRUS-u. Firma może poszczycić się wieloletnią obecnością na lubelskim rynku funeralnym. Została założona w 1987 roku przez Panią Elżbietę, która niezmiennie nią zarządza oraz dba o uaktualnianie oferty pod kątem zmieniających się oczekiwań i trendów na rynku usług pogrzebowych.

Empatyczni pracownicy stanowią ostoję zarówno jeżeli chodzi o planowanie jak i obsługę uroczystości pogrzebów tradycyjnych, z wykorzystaniem klasycznej trumny, oraz kremacyjnych. Sam proces spopielenia może odbyć się w pobliskim krematorium, z którym współpracuje firma albo w innym, wskazanym przez Państwa miejscu. Zakład Pani Elżbiety ustala dostępne i dogodne dla Rodziny terminy kremacji oraz dowozi Osobę Zmarłą znajdującą się w specjalnej trumnie kremacyjnej we wskazanym miejsce. Po zakończeniu procesu przywozi Jej prochy, w wybranej przez Państwa urnie do zakładu, gdzie czekają na dzień złożenia do grobu. Ponadto pracownicy kompletują niezbędną dokumentację oraz na życzenie Klientów rezerwują dla Nich, dostępną na terenie spopielarni salę pożegnań, gdzie można oddać się modlitwie oraz wspomnieniom dotyczące Bliskiej Osoby. Dodatkowo zakład pogrzebowy dysponuje własną, kameralną salą pożegnań na terenie firmy. Należy pamiętać, że szeroki wybór drewnianych urn, trumien, krzyży i tabliczek dostępny jest od ręki na miejscu, w siedzibie domu pogrzebowego, natomiast pozostałe utensylia zostają sprowadzone na indywidualne zamówienie konkretnego Klienta.

trumna

W skład personelu zakładu wchodzi wykwalifikowany mistrz ceremonii, który realizuje pochówki świeckie oraz tanatokosmetolog, który dba o piękną prezencję Osoby Zmarłej w dniu pogrzebu, a także doświadczeni kierowcy. Dzięki wykorzystaniu karawanów spełniających najwyższe standardy techniczne dbają o bezpieczny transport Zmarłych do chłodni, czy miejsca ostatecznego pożegnania. Zakład dba także o wykonanie profesjonalnej oprawy kwiatowej i muzycznej uroczystości. Doświadczeni floryści funeralni zajmują się wykonaniem wieńców, wiązanek oraz bukietów pogrzebowych.

Główna siedziba Domu Pogrzebowego Karawan

Zakład Pogrzebowy KARAWAN służy wsparciem i pomocą wszystkim mieszkańcom powiatu łęczyńskiego oraz świdnickiego w województwie lubelskim. Na tym terenie firma posiada 4 swoje biura. Pierwsze z nich zlokalizowane jest w Łęcznej przy ulicy Obrońców Pokoju 15 –  zakłady pogrzebowe Łęczna. Drugie znajduje się w miejscowości Zakrzów pod numerem 29. Kolejne jest w miejscowości Mełgiew przy ulicy Kościelnej 12 oraz w Świdniku przy ul. Kosynierów 8. Pracownicy zakładu przez całą dobę pozostają w gotowości, aby o każdej porze udzielić Państwu pomocy oraz zorganizować transport zwłok.