Zakład Pogrzebowy w Trawnikach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KARAWAN, którego właścicielką i założycielką jest Pani Elżbieta Kata, powstał w 1987 roku. W 2000 roku został poszerzony zakres świadczonych usług o kompleksowe usługi pogrzebowe. Metody wypracowane przez lata obecności na rynku funeralnym pozwalają sprawnie i profesjonalnie zrealizować każdą uroczystość pogrzebu. Firma zatrudnia osoby empatyczne, z ogromną wrażliwością i umiejętnością wsłuchiwania się w potrzeby i indywidualne oczekiwania Klientów. Każdy pragnie zorganizować godny pochówek Najbliższej Osobie. Jednak wszechogarniający żal i smutek po Jej odejściu często sprawia, że tracimy możliwość realnej oceny sytuacji. W takich chwilach niezastąpieni są pracownicy firmy zatrudniani przez Panią Elżbietę. To oni przejmą na siebie wszystkie obowiązki formalne, związane z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej dając Rodzinie czas na godne przeżywanie żałoby.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Karawan w Trawnikach

Zakład Pogrzebowy KARAWAN świadczy szereg usług funeralnych. Wyspecjalizowani i doświadczeni pracownicy przeprowadzą Rodzinę przez każdy etap uroczystości, bez konieczności jej osobistej obecności w urzędach i innych instytucjach. Personel zadba o niezbędną dokumentację i konieczne pozwolenia. Sprawnością działania wykaże się już od chwili otrzymania informacji o śmierci. Dokona natychmiastowej eksportacji ciała Zmarłego z każdego miejsca do zakładowej chłodni, gdzie w odpowiedniej temperaturze będzie przebywał do momentu przygotowań do pogrzebu. Kiedy Rodzina zdecyduje o przeprowadzeniu inhumacji, ciało zostanie poddane pełnej toalecie pośmiertnej i zabiegom z zakresu tanatokosmetyki. O wyborze odpowiedniej trumny decyduje Rodzina lub Najbliżsi Osoby Zmarłej. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment produktów wykonanych z różnych rodzajów drewna, w różnorodnej kolorystyce. W sytuacji, kiedy Najbliżsi zdecydują się na pochówek urnowy selekcji dokonują spośród szerokiego wachlarza ossuariów dostępnych w zakładzie. Urny także są zróżnicowane ze względu na materiał wykonania, kolor, a nawet kształt.

Zakład pogrzebowy dysponuje właściwymi trumnami przeznaczonymi do użycia w trakcie procesu spalania. Samą usługę kremacji także przygotują i kompleksowo przeprowadzą pracownicy. Kadra domu pogrzebowego dba o to, aby każda uroczystość ostatniego pożegnania miała indywidualny charakter. Ich priorytetem jest zapewnienie Rodzinie czasu na zadumę i modlitwę, a także godne przeżywanie żałoby. Do dyspozycji Bliskich pozostaje także skromna sala pożegnań, w której można poddać się kontemplacji i ostatni raz spędzić czas w obecności Osoby Zmarłej. Pracownicy przygotują klepsydry i tabliczki nagrobne. Pomogą także w wyborze niezbędnych utensyliów pogrzebowych zarówno w przypadku uroczystości wyznaniowych, jak i ceremonii świeckich.

Karawan pogrzebowy

Firma prowadzi usługę transportu zwłok na obszarze całego powiatu łęczyńskiego i świdnickiego, kraju, a nawet w obrębie międzynarodowym. Posiada odpowiednie trumny wymagane przy przewozie ciała Zmarłego z wielu europejskich krajów. Pracownicy zajmą się także skompletowaniem całej dokumentacji przewozowej. Kadra zakładu zajmie się przygotowaniem oprawy wizualnej i muzycznej całej uroczystości. Wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe pracownicy wykonają według instrukcji Rodziny w oczekiwanej kolorystyce, z dołączonymi spersonalizowanymi szarfami. Doświadczona kadra podpowie, jaką muzykę wybrać, aby stanowiła subtelne tło całej ceremonii. Zakład oferuje także całoroczną opiekę nad grobami. Zlecenie może mieć charakter jednorazowej albo cyklicznej usługi, obejmującej wyznaczony okres.

Gdzie znajduje się siedziba Domu Pogrzebowego Karawan?

Zakład Pogrzebowy Karawan to sprawdzony zakład pogrzebowy, rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w powiecie łęczyńskim i świdnickim. Profesjonalną pomoc i wsparcie w trudnym czasie żałoby otrzymać można całodobowo w Łęcznej przy ul. Obrońców Pokoju 15 – zakłady pogrzebowe Łęczna, oraz w miejscowości Mełgiew przy ulicy Kościelnej 12. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego KARAWAN gotowi są do działania przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, również w niedziele i święta.