Najważniejsze informacje o sprawdzonym zakładzie pogrzebowym w Milejowie

Zakład Pogrzebowy KARAWAN, którego właścicielką i założycielką jest Pani Elżbieta Kata, istnieje na lubelskim rynku funeralnym od 1987 roku. Służy swą pomocą mieszkańcom powiatu łęczyńskiego oraz świdnickiego we wszystkich sprawach organizacyjnych związanych z realizacją pogrzebu. Jej wieloletnia obecność na rynku, zdobyta wiedza i doświadczenie pracowników pozwalają udzielić kompleksowego wsparcia Bliskim Osoby Zmarłej. Zaproponować takie rozwiązania, które najlepiej będą odzwierciedlać Ich preferencje i życzenia dotyczące przebiegu uroczystości oraz zagwarantują wysoką jakość świadczonej pomocy. Dlatego jeśli szukacie Państwo zakładu pogrzebowego, którego znakiem rozpoznawczym jest rzetelność, dyskrecja oraz fachowa obsługa, zapraszamy do kontaktu z firmą Pani Elżbiety.

Szeroki zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Karawan

Zakład Pogrzebowy Karawan świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe związane z pochówkami Osób Zmarłych. Zajmuje się profesjonalnym transportem zwłok lub prochów z miejsca zgonu do miejsca planowanego pogrzebu. Firma specjalizuje się w obsłudze uroczystości o charakterze religijnym oraz bezwyznaniowym, tradycyjnym, a także związanym z procesem kremacji. Kadra zakładu może przejąć na siebie obowiązki związane z ustaleniem terminu ostatniego pożegnania u duchownych, w parafii Zmarłego, w krematorium czy u zarządcy cmentarza. Pracownicy dopilnują również prawidłowego wypełnienia dokumentacji, którą następnie przekażą odpowiednim urzędom państwowym oraz ubezpieczeniowym, co będzie stanowiło podstawę między innymi do wypłaty należnego Klientom zasiłku pogrzebowego. W przypadku decyzji o realizacji pochówku poprzedzonego kremacją pracownicy zajmują się wszystkimi formalnościami. Czuwają także nad prawidłowym i bezpiecznym wykonaniem procesu.

Wykorzystywane podczas każdej uroczystości pochówku utensylia, m.in. trumny, urny, tabliczki, dostępne są od ręki lub na indywidualne zamówienie. W sytuacji, gdy Osoba Zmarła była niewierząca, Jej pochówkiem zajmie się wykwalifikowany mistrz ceremonii. Przygotuje i wygłosi mowę na temat życia Zmarłego, dobierze wymagane akcesoria oraz będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem pożegnania. Profesjonalny tanatokosmetolog zajmie się całościowym przygotowaniem Osoby Zmarłej do pogrzebu. Wykona toaletę i kosmetykę pośmiertną oraz jeśli będzie to konieczne, zabiegi z zakresu tanatopraksji. Co istotne oprawa florystyczna, muzyczna i logistyczna pogrzebu także pozostaje w gestii kadry zakładu Karawan. Doświadczeni floryści z niebywałą precyzją i dbałością o szczegóły przygotowują wieńce, palmy, bukiety i wiązanki okolicznościowe z żywych kwiatów. Firma dysponuje profesjonalnymi karawanami, które wykorzystywane są do lokalnej eksportacji Osób Zmarłych na rynku ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Transport zwłok odbywa się z każdej wskazanej lokalizacji, z mieszkań prywatnych, szpitali, hospicjów, czy domów opieki.

profesjonalne karawany

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Karawan?

Zakład Pogrzebowy KARAWAN na terenie województwa lubelskiego posiada cztery swoje oddziały, które od poniedziałku do niedzieli pozostają do dyspozycji Klientów. Pierwszy z nich znajduje się miejscowości Zakrzów pod numerem 29, a kolejne zlokalizowane są w Łęcznej przy ulicy Obrońców Pokoju 15 – zakłady pogrzebowe Łęczna, oraz w miejscowości Mełgiew przy ulicy Kościelnej 12. Mieszkańcy Świdnika z kolei powinni udać się na ulicę Kosynierów 8. Pracownicy przez całą dobę służą pomocą pod całodobowym numerem telefonu, aby nie pozostawić Państwa bez opieki w chwili śmierci bliskich Waszemu sercu osób.