Najważniejsze informacje o Domu Pogrzebowym Arka J.M. Rosół

Początki istnienia Zakładu Pogrzebowego ARKA J.M. ROSÓŁ sięgają 2001 roku, ale działalność pod takim szyldem została zarejestrowana w 2007 roku. Od tamtej pory firma nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz pomaga Rodzinom przetrwać ten trudny czas. Śmierć Bliskiej Osoby jest zawsze ogromną tragedią, dlatego zarówno właściciele, jak i starannie dobrany zespół empatycznych pracowników wspiera Rodziny we wszystkich sprawach formalnych i organizacyjnych związanych z pochówkiem. Dzięki profesjonalizmowi oraz dbałości o szczegóły każda ceremonia ostatniego pożegnania jest piękna i godna, przepełniona szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Arka J.M. Rosół

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy z zakresu branży funeralnej Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ przygotował dla Klientów szeroką i elastyczną ofertę usług. Dostosowane są one do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych każdej Rodziny. Już od pierwszego kontaktu Bliscy otrzymują wsparcie i pomoc we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i innych instytucjach. Dla wygody Osób organizujących pogrzeb, płatności za wykonane usługi mogą być skredytowane, a następnie rozliczone bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Zakład posiada flotę specjalistycznych karawanów, dzięki którym eksportacja ciała jest możliwa całodobowo. Wykonywana jest na terenie całego kraju z każdego miejsca, niezależnie czy jest to dom, szpital, hospicjum, czy inna lokalizacja. Następnie ciało przechowywane jest w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni, gdzie oczekuje na pochówek. Specjaliści w sposób profesjonalny wykonują toaletę i kosmetykę pośmiertną oraz ubierają Zmarłego w odzież dostarczoną przez Rodzinę lub wybraną z kolekcji dostępnej w firmie. Na miejscu można również dokonać wyboru trumny oraz innych utensyliów pogrzebowych. Zakład oferuje szeroki wybór produktów wykonanych z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych, posiada w ofercie także trumny dla dzieci. Jeśli natomiast ostatnią wolą Zmarłego lub decyzją jego Rodziny jest pochówek poprzedzony kremacją, to zakład wykonuje usługę przy wykorzystaniu specjalnej trumny kremacyjnej, a na prochy oferuje bogaty wybór eleganckich urn. Klienci mogą wybrać tabliczkę nagrobną, krzyż, ewentualnie obudowę grobu, czy szereg dewocjonaliów. Pracownicy biura obsługi redagują i drukują stosowne klepsydry. Tradycyjnym i nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są kwiaty, które mają wyrażać uczucie wdzięczności, szacunku oraz miłości wobec Zmarłego. Zarówno członkowie bliższej i dalszej Rodziny, jak i inni uczestnicy pogrzebu mają możliwość zamówienia bukietów, wiązanek, wieńców, czy nowoczesnych kompozycji, które są wykonane przez florystów z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Otwarci i odpowiednio przygotowani pracownicy domu pogrzebowego realizują wszelkie zamówienia. Pracownicy firmy doskonale rozumieją Osoby pogrążone w żałobie, dlatego starają się udzielić szeroko rozumianego wsparcia we wszystkich sprawach. Zawsze starannie przygotowują ceremonię ostatniego pożegnania, ponieważ jest to niezwykle ważne dla Rodziny Zmarłego. Dzięki takiej postawie oraz profesjonalizmowi w tej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy zakład zyskał renomę i zaufanie Klientów.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ ma swoją siedzibę w miejscowości Stary Brześć 25F. Można tam szczegółowo omówić przebieg uroczystości pogrzebowej oraz wybrać niezbędne akcesoria funeralne. Kompetentni pracownicy służą radą i pomocą na miejscu oraz są dostępni pod telefonem całodobowo, każdego dnia tygodnia. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje swoim zasięgiem cały powiat aleksandrowski, radziejowski oraz włocławski. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów współpracy w miejscowości Brześć Kujawski – zakłady pogrzebowe Brześć Kujawski.