Wizytówka Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ to firma z wieloletnim doświadczeniem, niosąca pomoc wszystkim Rodzinom dotkniętym utratą Bliskiej Osoby. W tak ciężkich chwilach zakład reprezentowany przez Rodzinę Państwa Rosół, świadczy kompleksowe usługi funeralne, udziela wsparcia na każdej płaszczyźnie oraz wykazuje się wysokim poziomem empatii i zrozumienia. Wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka w połączeniu z doskonałym przygotowaniem i cenną wiedzą, przyniosło firmie miano godnej zaufania, co potwierdza wielu Klientów. Każda uroczystość realizowana przez firmę reprezentuje szacunek, klasę oraz oddaje cześć Osobie Zmarłej w najpiękniejszy możliwy sposób. Właściciele zakładu podchodzą do każdego Klienta w sposób indywidualny, udzielają mu pomocy niezależnie od charakteru ceremonii i statusu finansowego. Drzwi firmy otwarte są dla każdego człowieka.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Wszechstronna i stale unowocześniana oferta Zakładu Pogrzebowego ARKA J.M. ROSÓŁ obejmuje każdy aspekt związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Codzienne starania firmy i stale podnoszone kwalifikacje pracowników, pozwalają każdej Rodzinie dotkniętej utratą Bliskiej Osoby na pożegnanie jej w sposób godny, pełen powagi i majestatu, bez obaw o przykre formalności i dodatkowe obowiązki. Realizacja ceremonii pożegnalnej nie jest prostym zadaniem, jednak firma posiada doskonałe przygotowanie, bogate zaplecze i wieloletnie doświadczenie. Zakład realizuje zarówno pochówki o charakterze religijnym, jak i świeckim. Organizuje kremacje i dokonuje ekshumacji zwłok i szczątków, pomagając Rodzinie w przygotowaniu dokumentacji z tym związanej. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, zaangażowana w misję zakładu obsługa, wypełnia wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej, czy też u zarządcy cmentarza. W imieniu Rodziny wykonuje także czynności związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Pomoc oferowana przez zakład obejmuje każdy szczegół związany z uroczystością, pracownicy prowadzą fachowe doradztwo, aby każda Rodzina mogła przejść przez kolejne etapy w sposób bezbolesny, pełen spokoju i komfortu. Oferta zakładu obejmuje trumny i urny wysokiej klasy, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak kamień, ceramika, drewno czy też kompozyt. Szeroki wybór dotyczy również niezbędnych akcesoriów funeralnych – zniczy, modlitewników, krzyży w wielu rozmiarach oraz tabliczek nagrobnych. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy pochodzą od czołowych polskich i zagranicznych producentów, co daje gwarancję trwałości i wysokiej jakości. By uroczystość miała wyjątkowy charakter, zespół doświadczonych florystów proponuje okazałe wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje kwiatowe wykonywane na indywidualne zamówienie. Za oprawę muzyczną odpowiadają profesjonalni muzycy, co gwarantuje nastrój pełen wzruszeń i powrotu pięknych wspomnień o Utraconej Osobie. Zakład pogrzebowy świadczy usługi całodobowo, co oznacza, że każda Rodzina może liczyć na eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, natychmiastowo. Dzięki wyposażeniu firmy w specjalistyczne karawany renomowanych marek cała procedura odbywa się w sposób bezpieczny, sprawny oraz zgodny z wszelkimi wymogami technicznymi i sanitarnymi. Niezależnie od tego, czy zgon nastąpił w domu, szpitalu, hospicjum czy jakiejkolwiek innej lokalizacji, każda Rodzina może mieć pewność, że nie pozostanie sama w tym trudnym czasie. Firma świadczy również usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami, co pozwala Bliskim na spokojne przeżycie żałoby, bez obaw o komplikacje i trudne do zrealizowania czynności.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ niesie pomoc na terenie powiatu aleksandrowskiego, radziejowskiego i włocławskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Siedziba firmy mieści się w Starym Brześciu pod numerem 25F.