Informacje o Firmie Pogrzebowej Arka J.M. Rosół

Firma Pogrzebowa ARKA J.M. ROSÓŁ, której właścicielami są Państwo Jolanta i Mariusz Rosół, już od dwudziestu lat niesie pomoc Rodzinom w trudnych momentach po śmierci Ich Najbliższych. Pracownicy z pełnym zaangażowaniem, empatycznym nastawieniem oraz stosowną dyskrecją wspierają swych Klientów w ustaleniu wszystkich formalności i spraw organizacyjnych związanych z pochówkiem. Zakład ten od 2001 roku wiernie stoi na straży godnej i rzetelnej obsługi oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki temu posiada bardzo dobrą opinię, a jego profesjonalne usługi rekomendowane są kolejnym Osobom znajdującym się w ciężkim czasie żałoby.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Arka J.M. Rosół

Wszechstronna, kompleksowa pomoc w organizacji pochówków Osób Zmarłych, transport Ich ciał lub prochów na miejsce wiecznego spoczynku, to najważniejsze kategorie usług znajdujących się w ofercie Zakładu Pogrzebowego ARKA J.M. ROSÓŁ. Firma w oparciu o wiedzę, doświadczenie i umiejętności swego wykwalifikowanego personelu stanowi oparcie dla tych z Państwa, którzy pragną przygotować pogrzeb religijny lub świecki dla członka swej Rodziny. Pochówek bezwyznaniowy realizowany jest przez profesjonalnego mistrza ceremonii. Do jego zadań należy między innymi przygotowanie, a następnie wygłoszenie mowy pożegnalnej dotyczącej życia Osoby Zmarłej. Ponadto dobór koniecznych akcesoriów, zadbanie o oprawę kwiatową, muzyczną i fotograficzną uroczystości, jak również troska o spokojny i niezakłócony przebieg całego pożegnania. Empatyczni pracownicy na Państwa życzenie mogą przejąć na siebie konieczność dokonania wymaganych ustaleń u duchownych, zarządców cmentarza, czy w urzędzie stanu cywilnego lub instytucji ubezpieczeniowej. Dzięki ich wsparciu w procesie gromadzenia wymaganej dokumentacji, macie Państwo pewność, że nic nie zostanie pominięte, a przysługujące świadczenia i zasiłek pogrzebowy zostaną wypłacone. Zakład pogrzebowy służy pomocą również jeżeli chodzi o przeprowadzenie procesu kremacji. W tym aspekcie współpracuje z pobliskim krematorium, w którym ustali dogodny dla Państwa termin spopielenia, zarezerwuje dostępną na miejscu salę pożegnań, a  w wyznaczonym czasie dowiezie tam Osobę Zmarłą i odbierze Jej prochy. Firma zajmuje się także przeprowadzaniem ekshumacji. Dom Pogrzebowy dysponuje własnym, profesjonalnym zapleczem funeralnym, w postaci chłodni, sali pożegnalnej oraz nowoczesnych karawanów, które wykorzystywane są zarówno w lokalnej eksportacji, jak i w krajowych przewozach Osób Zmarłych. Transport zwłok realizowany jest z mieszkań prywatnych, domów opieki, szpitali czy hospicjów, a także innych wskazanych lokalizacji. W siedzibie firmy znajduje się szeroki asortyment utensyliów pogrzebowych, wykonanych z różnorodnych materiałów, w bogatej kolorystyce oraz wielu standardowych i innowacyjnych wzorach. Udając się tam, będą mogli Państwo dokonać właściwego, pod kątem Waszych preferencji i możliwości finansowych wyboru. Co istotne korzystając z usług domu pogrzebowego, nie muszą się Państwo martwić takimi kwestiami jak kosmetyka pośmiertna Osoby Zmarłej, oprawa florystyczna czy muzyczna pogrzebu, zostaną one bowiem zapewnione i zrealizowane przez jego kadrę.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Kompetentny personel Domu Pogrzebowego ARKA J.M. ROSÓŁ swe wsparcie kieruje do wszystkich mieszkańców powiatu aleksandrowskiego, radziejowskiego oraz Brześcia Kujawskiego i Lubania, z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Na tym obszarze firma posiada 2 swoje oddziały, które w dzień i w nocy pozostają do dyspozycji Klientów. Główna filia znajduje się pod adresem Brześć Stary 25F. Udając się tam lub dzwoniąc pod wskazany, całodobowy numer telefonu, mogą Państwo zgłosić eksportację Osoby Zmarłej lub uzyskać wszelkie niezbędne informacje.