Najważniejsze informacje o Zakładzie Pogrzebowym Arka J.M. Rosół

Rodziny, które dotknęła śmierć Najbliższej Osoby, muszą zmierzyć się z organizacją pogrzebu, mimo silnych emocji i rozpaczy. Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ doskonale rozumie tę sytuację i wychodzi naprzeciw każdemu Klientowi, niosąc pomoc i wsparcie. Istniejący na rynku usług funeralnych nieprzerwanie od 2007 roku zakład zdobył ogromną wiedzę i doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych. Profesjonalizm i solidne podejście do swojej niezwykle trudnej i odpowiedzialnej pracy skutkuje szacunkiem i zaufaniem Klientów, a każdy pogrzeb to niezapomniana i piękna uroczystość przepełniona szacunkiem dla Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Zarówno właściciele, jak i starannie dobrany zespół odpowiedzialnych pracowników dokładają wszelkich starań, aby oferta usług była szeroka i elastycznie dostosowana do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Osoba, która organizuje pogrzeb swojego Bliskiego, już od pierwszego kontaktu zostaje otoczona wsparciem kadry we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i instytucjach. Aby płatności za usługi nie stanowiły dodatkowego problemu, zakład je kredytuje i rozlicza bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Dzięki odpowiednio przygotowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała może odbywać się całodobowo z każdego miejsca w Polsce. Zakład prowadzi również wynajem autokarawanów. Ciało jest przywożone do nowoczesnej certyfikowanej chłodni, gdzie w godnych warunkach oczekuje na pochówek. Specjaliści dokonują profesjonalnej toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. Zwyczajowo pracownicy zajmują się również ubieraniem Zmarłego w odzież dostarczoną przez Rodzinę lub wybraną z dostępnej w firmie oferty. Klienci w siedzibie zakładu mogą też wybrać stosowne dewocjonalia i utensylia pogrzebowe takie jak krzyże, tabliczki nagrobne, obudowy grobu, a przede wszystkim trumny i urny. Wykonane są z różnych rodzajów drewna, w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Zakład pogrzebowy posiada również w ofercie trumny dla dzieci. Jeśli Zmarły wyraził taką wolę przed śmiercią lub Rodzina tak zdecyduje, zakład dokonuje spopielenia ciała przed pochówkiem, wykorzystując do tego procesu specjalną trumnę kremacyjną, a następnie elegancką urnę na prochy. Pracownicy biura obsługi redagują odpowiednie klepsydry zawiadamiające o miejscu i terminie pogrzebu. Nieodzownym i tradycyjnym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są kwiaty, które stanowią nie tylko dekorację, ale również wyrażają uczucia bliższych i dalszych członków Rodziny i znajomych wobec Zmarłego. Każdy może zamówić w zakładzie stosowny bukiet, wiązankę, wieniec czy nowoczesną kompozycję, którą wykonają profesjonalni floryści z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych z uwzględnieniem wszelkich życzeń i sugestii zamawiającego. Pracownicy ze zrozumieniem i otwartością starają się zrealizować każde życzenie Klienta. Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ jest gwarantem solidnie i profesjonalnie wykonanej usługi pogrzebowej. Dzięki postawie zrozumienia wobec Rodzin pozostających w żałobie i szeroko pojętej pomocy w organizacji pogrzebu zyskał zaufanie Klientów, którzy powierzają mu przygotowanie ostatniej drogi ich Bliskiego.

Siedziba Domu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ ma swoją siedzibę w miejscowości Stary Brześć 25 F, gdzie zaangażowani pracownicy przyjmują zgłoszenia oraz udzielają informacji i wsparcia. Każdy Klient ma możliwość obejrzenia i wybrania na miejscu odpowiednich utensyliów pogrzebowych. Chętni do pomocy pracownicy są dostępni całodobowo, każdego dnia tygodnia, również w święta i wszystkie niedziele. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat aleksandrowski, radziejowski i włocławski.