Informacje o Firmie Pogrzebowej Arka Rosół J.M. Rosół

Odejście Bliskiej Osoby to moment, który przynosi wiele bólu i często uniemożliwia wykonanie nawet najprostszych czynności. Organizacja uroczystości pożegnalnej wiąże się z wieloma dodatkowymi obowiązkami – z pomocą w tych ciężkich chwilach przychodzi Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ, który oferuje kompleksowe usługi funeralne. Wsparcie, troska i zrozumienie, jakie otrzymuje od zakładu każda Rodzina, pozwala na spokojne przeżycie żałoby. Firma codziennie dokłada wszelkich starań, aby każda ceremonia reprezentowała wysoki poziom, klasę oraz szacunek do Osoby Zmarłej, oraz jej  Bliskich. Dzięki wieloletniej, sumiennej posłudze firma zyskała nie tylko cenną wiedzę i doświadczenie, ale też miano godnej zaufania, co potwierdza wiele Rodzin z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Arka Rosół J.M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ łączy tradycje i innowacje, oferując Klientom szeroki wachlarz usług pozwalających na organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru, czy też sytuacji finansowej Rodziny. Indywidualne podejście do każdego Klienta, wrażliwość na jego krzywdę i rozumienie jego potrzeb, to znak rozpoznawczy zakładu prowadzonego przez Panią Jolantę i Pana Mariusza Rosół. Zaufany i doświadczony personel jest do dyspozycji wszystkich Rodzin przez całą dobę, gotowy, by wypełnić wszelkie formalności w ich imieniu. Na podstawie stosownego upoważnienia, obsługa dokonuje czynności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek oraz w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie zasiłku pogrzebowego, czyli ZUS i KRUS. Kompletowanie niezbędnej dokumentacji dotyczy również procesu spopielenia ciała oraz ekshumacji zwłok i szczątków. Firma posiada doskonale wyposażone zaplecze, dzięki któremu każda Rodzina przy fachowym doradztwie ze strony pracowników, wybierze odpowiednią trumnę, urnę bądź inne akcesoria funeralne. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, między innymi drewna, kamienia, ceramiki i kompozytu. Akcesoria dostępne w zakładzie to krzyże, tabliczki, znicze i klepsydry. Różnorodna oferta obejmuje też ważną kwestię, jaką jest oprawa kwiatowa. Dzięki doświadczonym florystom każdy Klient może liczyć na realizację indywidualnego zamówienia, bądź kupno gotowego wieńca, wiązanki, stroika. Firma bierze również na swoje barki kwestię oprawy muzycznej, oferując Klientom usługi doświadczonych muzyków. Zaplecze techniczne zakładu to między innymi specjalistyczne karawany, przystosowane wyłącznie do przewozu Osób Zmarłych. Obsługa firmy pozostaje do dyspozycji Klientów przez całą dobę, dzięki czemu może dokonać natychmiastowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Niezależnie od lokalizacji, firma niesie pomoc, realizując transport zwłok nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami. Współpracuje w tym zakresie z konsulami i zagranicznymi służbami. Dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem fachowców zaangażowana kadra pracowników w nowoczesnych pomieszczeniach chłodniczych dokonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, co gwarantuje naturalny i schludny wygląd Osoby Zmarłej w dniu pochówku. Całość prezentowanych usług daj każdej Rodzinie gwarancję uroczystości zgodnej z oczekiwaniami, wykonanej z największą starannością i  najwyższym szacunkiem do Osoby Zmarłej i jej Rodziny.

Dane kontaktowe do Zakładu Pogrzebowego Arka Rosół J.M. Rosół

Siedziba Zakładu Pogrzebowego ARKA J.M. ROSÓŁ zlokalizowana jest pod adresem Stary Brześć 25F. Firma świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne na terenie powiatu aleksandrowskiego i radziejowskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Personel jest gotowy do niesienia pomocy przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.