Cel Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Zakład reprezentowany przez Panią Jolantę i Pana Mariusza Rosół, to unikatowa firma na lokalnym rynku funeralnym. Zakład oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe, pełne oddanie każdej sprawie, prawdziwą troskę i niesamowitą życzliwość. Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ sprawia, że każda Rodzina znajdująca się w obliczu nieuniknionej okoliczności, otrzymuje wsparcie na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą godnej, pięknej i niepowtarzalnej uroczystości pożegnalnej. Celem firmy jest indywidualne podejście do każdego człowieka i zrozumienie, a następnie spełnienie wszelkich jego potrzeb. Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza z zakresu branży funeralnej, dała rodzinnej firmie miano godnej zaufania, co potwierdza wielu zadowolonych Klientów z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Drzwi firmy otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie.

Zakres usług i świadczeń Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ posiada bogatą wiedzę i doświadczenie, które pozwoliło na wyselekcjonowanie oferty spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dbałość o detale i wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka gwarantują organizację i obsługę każdej uroczystości, niezależnie od tego, jaki ma ona charakter, religijny czy świecki, a także niezależnie od statusu finansowego Rodziny. Zaangażowany w misję zakładu personel, na podstawie stosownego upoważnienia i w imieniu Rodziny, wypełnia wszelkie formalności – urzędowe, kościelne, cmentarne – oraz kwestie wypłaty zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Pomoc ze strony firmy odbywa się w pełnym tego słowa znaczeniu, co oznacza, że Klient uzyska pomoc także przy kompletowaniu dokumentacji dotyczącej spopielenia zwłok, ekshumacji zwłok i szczątków. Personel prowadzi fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej trumny bądź urny. Trumny dostępne w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości drewna, urny z kolei dostępne są w wersji kamiennej, ceramicznej i kompozytowej. Oferta zakładu obejmuje wszystkie niezbędne akcesoria pogrzebowe, między innymi szarfy, znicze, nekrologi, tabliczki i krzyże w różnych rozmiarach. Za oprawę kwiatową odpowiadają z kolei profesjonalni floryści, przygotowujący wieńce, wiązanki i wybrane kompozycje na indywidualne zamówienie Rodziny. Oprawa muzyczna pozostaje w gestii doświadczonych muzyków współpracujących z zakładem. Firma posiada doskonałe zaplecze techniczne, a dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom, personel zna wszystkie kwestie dotyczące przewozu zwłok, transportu międzynarodowego oraz tanatokosmetyki. Właściciele wyposażyli firmę w specjalistyczne karawany spełniające wszelkie wymogi techniczne i sanitarne. Dzięki samochodom renomowanych marek personel całodobowo dokonuje eksportacji zwłok z miejsca zgonu oraz realizuje transport na terenie kraju i poza jego granicami – wszystko odbywa się zgodnie z przepisami prawa i we współpracy z zagranicznymi służbami oraz konsulatami. W nowoczesnych i sterylnych pomieszczeniach chłodniczych obsługa wykonuje czynności z zakresu tanatokosmetyki i tanatopraksji, czyli balsamacji. Szereg tych usług gwarantuje każdej Rodzinie, że bliska ich sercu osoba w dniu ostatniego pożegnania, będzie prezentować się schludnie i naturalnie. Misją firmy jest uszanowanie Osoby Zmarłej, jej pogrążonej w żałobie Rodziny i wszystkich uczestników ceremonii, w najpiękniejszy możliwy sposób.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Arka J. M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ od wielu lat niesie pomoc wszystkim Rodzinom z powiatu radziejowskiego i aleksandrowskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Rodzinna i pełna zaangażowania firma, prowadzi swoją działalność przez całą dobę, codziennie – również we wszystkie niedziele i święta – dając Rodzinom gwarancję zadowolenia z uroczystości. Każda ceremonia poprowadzona przez ten zakład jest wyjątkowym upamiętnieniem i oddaniem szacunku Osoby Zmarłej, wyróżnia się niebywałą klasą, powagą i najwyższym majestatem.