Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Arka J.M. Rosół

Pożegnanie Bliskiej Osoby nie jest prostym zadaniem. W tak ciężkich chwilach człowiek odczuwa bezradność, zagubienie i samotność w tak silny sposób, że wykonanie nawet najprostszych czynności staje się skomplikowane. W obliczu bolesnej straty z pomocą przychodzi Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ oferujący kompleksowe usługi funeralne na najwyższym poziomie. Właściciele zakładu wraz z zaufanymi pracownikami, dokładają wszelkich starań, aby każda Rodzina zgłaszająca się po pomoc, uzyskała ją natychmiastowo. Priorytetem firmy jest podejście do każdego Klienta w sposób indywidualny, bez względu na charakter uroczystości czy też jego status finansowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz cennej wiedzy każda ceremonia pożegnalna Bliskiej Osoby charakteryzuje się godnością, szacunkiem i niebywałą klasą.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Arka J.M. Rosół

Starannie wyselekcjonowana oferta Zakładu Pogrzebowego ARKA J.M. ROSÓŁ pozwala każdej Rodzinie na zrealizowanie pogrzebu Bliskiej Osoby, bez zmartwień o przykre formalności i dodatkowe obowiązki spoczywające na jej barkach. Zaangażowana w misję zakładu kadra pracowników wykona wszystkie zadania pozwalające na maksymalne odciążenie Rodziny w tym trudnym czasie. Dla Osób mających problemy z poruszaniem się, jak również niemogących pojawić się w siedzibie zakładu z jakichkolwiek innych powodów, firma przygotowała usługę mobilnego biura. Dzięki wykwalifikowanemu pracownikowi, wyposażonemu w katalogi, uzgodnienie wszelkich szczegółów może odbyć się w domu Klienta. Firma specjalizuje się w pochówkach tradycyjnych, kremacyjnych, o charakterze religijnym oraz świeckim. Wykonuje także ekshumacje zwłok i szczątków. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, pracownicy mogą w jej imieniu wypełnić wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, jak również w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego, czyli ZUS i KRUS. Firma stawia na całościową obsługę, dlatego poza dokumentacją służy pomocą podczas wyboru odpowiedniej trumny, urny i akcesoriów funeralnych. Wszystkie produkty dostępne w zakładzie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, pochodzących od czołowych producentów z kraju i Europy. Dzięki fachowemu doradztwu można wybrać pomiędzy formami klasycznymi lub nowoczesnymi. Firma posiada utensylia funeralne w postaci krzyży, tablic, zniczy, modlitewników i relikwiarzy. Za wyjątkową oprawę kwiatową ceremonii odpowiada zespół profesjonalnych florystów, doświadczonych w tworzeniu wieńców, wiązanek, stroików oraz specjalnych kompozycji kwiatowych na indywidualne zamówienie. Pełną wzruszeń oprawę muzyczną zapewniają właściciele firmy dzięki współpracy z doświadczonymi muzykami. Firma została wyposażona w specjalistyczne karawany renomowanych marek, dzięki czemu może w sposób bezpieczny i sprawny dokonywać eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu, przez całą dobę. Pracownicy zakładu przestrzegają wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych podczas wyprowadzenia, niezależnie od tego, czy zgon nastąpił w domu, szpitalu czy innej lokalizacji. Oferta obejmuje transport Osoby Zmarłej zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem profesjonalistów obsługa wykonuje czynności z zakresu tanatokosmetyki, tanatopraksji oraz rekonstrukcji pośmiertnej. Dzięki powyższym zabiegom Osoba Zmarła w dniu pochówku będzie prezentować się schludnie i naturalnie. Firma dba o każdy detal związany z uroczystością, dając Rodzinie czas na spokojne przeżycie żałoby i oddanie się wspomnieniom o utraconej, Ukochanej Osobie.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Kompleksowe usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ pod adresem Stary Brześć 25F. Firma działa na terenie powiatu aleksandrowskiego, radziejowskiego i włocławskiego w województwie kujawsko-pomorskim, przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia – także niedziele i święta.