Misja Domu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Dom Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ na kujawsko-pomorskim rynku funeralnym istnieje od 2001 roku. Od tego czasu zakład ciągle się rozwija, poszerza i modyfikuje swoją ofertę nie tylko pod kątem zmieniających się trendów, ale przede wszystkim wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów. Właścicielami firmy jest małżeństwo – Państwo Jolanta i Mariusz Rosół. Od samego początku najważniejsze dla Nich jest zapewnienie profesjonalnej obsługi, należnego szacunku i godności oraz poczucia bezpieczeństwa i gwarancji, że pochówek zostanie rzetelnie zorganizowany. Jeżeli więc szukacie Państwo zakładu pogrzebowego, którego wyróżnia profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej Rodziny pogrążonej w żałobie oraz wysoka jakość świadczonych usług, pracownicy firmy Arka pozostają do dyspozycji.

Usługi oferowane przez Dom Pogrzebowy Arka J.M. Rosół

Oferta Zakładu Pogrzebowego ARKA J.M. ROSÓŁ obejmuje kompleksowe usługi funeralne, związane z transportem Osób Zmarłych oraz Ich wyznaniowym lub świeckim pochówkiem. Pracownicy firmy to Osoby elokwentne, wykształcone oraz posiadające odpowiednie doświadczenie, aby nieść pomoc i wsparcie, potrzebne podczas ustalania wszystkich formalności związanych z planowanym pożegnaniem. Na życzenie Rodziny mogą oni zająć się prowadzeniem rozmów i ustaleniem terminów w parafii, szpitalu, urzędzie stanu cywilnego, czy u zarządcy cmentarza, na którym odbędzie się pochówek. Jeśli Osoba Zmarła złożyła dyspozycję, że pragnie być skremowana, lub taka jest decyzja jej Bliskich, personel zakładu ustali wszystkie szczegóły procesu w pobliskiej spopielarni. Zapewni również dowóz Zmarłego na miejsce oraz odbierze prochy. Może również zarezerwować dla Państwa dostępną na miejscu salę pożegnań. Proszę pamiętać, że bogaty asortyment utensyliów funeralnych, w postaci urn, trumien, krzyży, tabliczek i relikwiarzy, znajduje się w siedzibie firmy. Akcesoria te posiadają różne wzory, kolorystykę oraz materiał wykonania, a konkurencyjne ceny sprawiają, że każdy Klient wybierze tutaj coś, co sprosta jego wymaganiom i dopełni całą oprawę uroczystości. Jeżeli chodzi o obsługę pogrzebu bezwyznaniowego (świeckiego), zapewnia ją wykwalifikowany mistrz ceremonii, który nie tylko wybiera konieczne utensylia, ale także dba o oprawę kwiatową i muzyczną pożegnania oraz wygłasza mowę na temat życia Osoby Zmarłej. Dom pogrzebowy dysponuje profesjonalną, spełniającą należne normy sanitarne chłodnią, kaplicą pożegnań oraz nowoczesnymi karawanami, które przez całą dobę zajmują się eksportacją Osób Zmarłych. Transport zwłok odbywa się z każdego wskazanego miejsca, niezależnie czy jest to mieszkanie prywatne, szpital, dom opieki czy hospicjum. Karawany wykorzystywane są również przy lokalnym i ogólnopolskim transporcie Zmarłego, z miejsca zgonu na miejsce planowanego pochówku. Profesjonalna tanatokosmetyka, odzież dla Osoby Zmarłej oraz piękna oprawa florystyczna i muzyczna ostatniego pożegnania także są zapewniane przez pracowników firmy. Podobnie jak pomoc przy niezbędnych, związanych z pogrzebem pracach grabarskich, przygotowaniem i rozwieszeniem klepsydr informujących o dacie uroczystości, czy złożeniem w odpowiedniej instytucji państwowej dokumentów, umożliwiających uzyskanie należnego zasiłku pogrzebowego czy innych, dodatkowych świadczeń.

Miejsce świadczenia usług przez Firmę Pogrzebową Arka J.M. Rosół

Firma Pogrzebowa ARKA J.M. ROSÓŁ swoje usługi świadczy na terenie Brześcia Kujawskiego – zakłady pogrzebowe Brześć Kujawski, Lubania oraz całego powiatu aleksandrowskiego i radziejowskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Główna siedziba zakładu zlokalizowana jest w Brześciu Starym pod numerem 25F, natomiast dodatkowa filia mieści się w Bądkowie na ulicy Włocławskiej 21A. Kompetentni pracownicy Pani Jolanty i Pana Mariusza, przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia oraz święta pozostają do dyspozycji Klientów.