Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Arka J.M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością branży funeralnej. Jej celem jest otoczenie wsparciem i profesjonalną pomocą wszystkich Rodzin dotkniętych bolesną stratą. Pożegnanie Bliskiej Osoby nie jest łatwym zadaniem, proste z pozoru kwestie organizacyjne i formalności, w momencie żałoby stają się niewykonalne, a rozpacz i łzy utrudniają każdy aspekt związany z ceremonią. W tak ciężkich chwilach przychodzi z pomocą zakład reprezentowany przez Panią Jolantę i Pana Mariusza, oferujący kompleksowe usługi pogrzebowe, a także ciepło, zrozumienie i zwykłą, ludzką życzliwość.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Oferta usług i świadczeń proponowanych przez Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ daje każdemu Klientowi gwarancję zadowolenia oraz spełnienia wszelkich, nawet najbardziej wymagających oczekiwań. Codzienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin pełniona jest przez pracowników w sposób sumienny i terminowy. Dzięki wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka i rozumieniu jego potrzeb obsługa firmy oferuje wypełnienie wszystkich formalności w imieniu Rodziny. Na podstawie stosownego upoważnienia, możliwe jest wykonanie czynności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza oraz w instytucjach odpowiedzialnych za przyznawanie zasiłku pogrzebowego, czyli w ZUS-ie i KRUS-ie. Zakład posiada bardzo szeroki asortyment rzeczy niezbędnych do organizacji godnej i wyjątkowej uroczystości pożegnalnej. Trumny i urny znajdujące się w ofercie pochodzą od czołowych polskich producentów i wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, takich jak drewno, ceramika, kamień czy kompozyt. Utensylia funeralne dostępne w siedzibie to między innymi znicze, szarfy, nekrologi, modlitewniki, tabliczki nagrobne i krzyże. Firma bierze na swoje barki przygotowanie oprawy kwiatowej i muzycznej ceremonii, proponując usługi profesjonalistów. Zespół doświadczonych florystów wykonuje trwałe i świeże wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe, również na specjalne zamówienie. Zakład pogrzebowy pozostaje do dyspozycji wszystkich Rodzin przez całą dobę, dzięki czemu każdy może liczyć na całodobową eksportację Osoby Zmarłej, niezależnie od tego, czy zgon zastąpił w domu, szpitalu, hospicjum czy jakiejkolwiek innej lokalizacji wskazanej przez Rodzinę. Firma wyposażona została w specjalistyczne karawany, dostosowane do przewozu Osób Zmarłych, spełniające wszystkie wymogi techniczne i sanitarne. Usługi transportu ciała obejmują nie tylko teren Polski, ale również innych krajów, dzięki owocnej współpracy z konsulami i zagranicznymi służbami. Każda Rodzina może być pewna faktu, że Bliska ich sercu Osoba w dniu ostatniego pożegnania będzie prezentować się schludnie i naturalnie, bowiem w siedzibie zakładu znajduje się duży wybór odzieży dla Osób Zmarłych, w wielu krojach, rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Doskonałe przygotowanie na każdą okoliczność, cenna wiedza z zakresu branży funeralnej oraz czujność na każdym etapie związanym z organizacją pogrzebu, daje wszystkim Rodzinom gwarancję spełnienia oczekiwań. Organizowane przez firmę pochówki są pełne taktu i klasy oraz szacunku do Osoby Zmarłej i jej Bliskich. Dzięki niebywałemu zaangażowaniu w misję, jaką jest pomoc Rodzinom pogrążonym w żałobie, firma zyskała miano godnej zaufania i zdobyła wiele pozytywnych opinii.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Arka J.M. Rosół

Zakład Pogrzebowy ARKA J.M. ROSÓŁ świadczy kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu aleksandrowskiego, radziejowskiego i włocławskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Pomoc ta świadczona jest bez względu na porę dnia i nocy, codziennie – również w niedziele i wszystkie święta. Zakład posiada siedzibę pod adresem Stary Brześć 25F.