Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Juka Rafał Węsierski

Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI powstał w roku 1993. Od tego czasu działa nieprzerwanie, świadcząc kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne. Misją firmy od początku jej istnienia jest wsparcie i pomoc Osobom dotkniętym stratą. Zarówno właściciel, jak i zaangażowana kadra pracowników dbają o to, aby każda uroczystość pogrzebowa była wydarzeniem wyjątkowym. Podchodzą do każdego Klienta indywidualnie, aby zapewnić mu spełnienie wszystkich jego oczekiwań. Dbają o każdy szczegół ceremonii. Wszystkie Osoby wybierające zakład Pana Rafała mogą mieć pewność, że nie zostaną potraktowane szablonowo.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Juka Rafał Węsierski

Właściciel oraz pracownicy Zakładu Pogrzebowego JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI dokładają wszelkich starań, aby zapewnić całościową i skrupulatną pomoc Osobom pozostającym w żałobie. Doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele obowiązków spada na Rodzinę w przypadku śmierci jej członka. Dlatego też starają się jak najwięcej spraw przejąć na swoje barki. Dopełniają wszelkich kwestii formalnych w urzędach, w szpitalu, w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, pomagają w uzyskaniu należnych świadczeń, w tym zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS. Doświadczeni kierowcy zajmują się całodobowym przewozem Osób Zmarłych do nowoczesnej chodni. Dzięki odpowiednio przystosowanym karawanom istnieje możliwość transportu na terenie całego kraju, a także sprowadzenia ciała z zagranicy. Firma pomaga w uzyskaniu koniecznych dokumentów związanych z międzynarodową eksportacją zwłok. Wykwalifikowani pracownicy przewożą Osobę Zmarłą z należytym szacunkiem oraz dokładają wszelkich starań, aby wykonać usługę w możliwie najkrótszym czasie. Ciało do dnia pogrzebu przechowywane jest w renomowanej chłodni, gdzie poddawane jest zabiegom z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Poza pogrzebami tradycyjnymi, z wykorzystaniem trumny klasycznej istnieje możliwość wykonania pochówku urnowego, po wcześniejszym spopieleniu ciała. Wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi oraz samą usługą kremacji zajmuje się personel zakładu. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment trumien i urn, a także akcesoriów pogrzebowych takich jak: relikwiarze, krzyże, tabliczki nagrobne oraz wiele dewocjonaliów. Dzięki współpracy z czołowymi producentami firma gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Trumny klasyczne wykonane są z różnego rodzaju drewna, w wielu modelach i wersjach kolorystycznych. Urny natomiast dostępne są w wariantach z drewna, kamienia, metalu, czy mosiądzu. Personel przygotowuje klepsydry oraz nekrologi z wielu dostępnych wzorów. Zakład pogrzebowy dodatkowo zapewnia kompleksową oprawę kwiatową uroczystości. Na życzenie Rodziny przygotowuje także oprawę muzyczną z udziałem doświadczonego trębacza bądź skrzypka. Istnieje także możliwość przeprowadzenie modlitwy różańcowej podczas ostatniego pożegnania przez Osobę oddelegowaną z zakładu. Do dyspozycji uczestników pogrzebu zostają nowoczesne autokary, które zapewnią komfortowy transport do kościoła, na miejsce pochówku, czy do sali pożegnań w krematorium – w przypadku pochówku urnowego. Poza szeroką ofertą usług pogrzebowych zakład wykonuje również wszelkie prace kamieniarskie. Ponadto bez dodatkowych opłat zapewnia windę i baldachim, możliwość przygotowania mowy pożegnalnej na cześć Osoby Zmarłej, obrazy pamiątkowe oraz podziękowania pogrzebowe dla uczestników ceremonii. Pracownicy zakładu wykonują także usługi ekshumacji.

 

modele trumien

 

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Juka Rafał Węsierski

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI Starogard Gdański mieści się przy ulicy Kopicza 2. Dodatkowo zakład posiada filie w miejscowości Skórcz przy ulicy Głównej 1, w Pelplinie przy ulicy Wybickiego 13 oraz w Tczewie przy ulicy Gdańskiej 52. Pracownicy zakładu pozostają dyspozycyjni każdego dnia, przez całą dobę, służą radą oraz jeśli zachodzi taka potrzeba, bezzwłocznie udzielają pomocy.