Zakład pogrzebowy w Skarszewach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy JUKA powstał w roku 1993. Od tego czasu działa nieprzerwanie, świadcząc kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe. Misją firmy od początku jej istnienia jest wsparcie i pomoc osobom dotkniętym stratą. Zarówno właściciel, jak i zaangażowana kadra pracowników dbają o to, aby każda uroczystość pogrzebowa była wydarzeniem wyjątkowym. Podchodzą do każdego Klienta indywidualnie, aby zapewnić mu spełnienie wszystkich jego oczekiwań. Dbają o każdy szczegół ceremonii. Wszystkie osoby wybierające zakład Pana Rafała Węsierskiego mogą mieć pewność, że nie zostaną potraktowane szablonowo. Dodatkowo szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w największym mieście powiatu starogardzkiego można sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Starogard Gdański.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Dom Pogrzebowy Juka w Skarszewach

Właściciel oraz pracownicy Domu Pogrzebowego JUKA dokładają wszelkich starań, aby zapewnić całościową i skrupulatną pomoc osobom pozostającym w żałobie. Doskonale zdają sobie sprawę, jak wiele obowiązków spada na Rodzinę w przypadku śmierci jej członka. Dlatego też starają się jak najwięcej spraw przejąć na swoje barki. Dopełniają wszelkich kwestii formalnych w urzędach, szpitalu, kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, pomagają w uzyskaniu należnych świadczeń, w tym zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS.

Doświadczeni kierowcy zajmują się całodobowym przewozem Osób Zmarłych do nowoczesnej chodni. Dzięki odpowiednio przystosowanym karawanom istnieje możliwość transportu na terenie całego kraju, a także sprowadzenia ciała z zagranicy. Firma pomaga w uzyskaniu koniecznych dokumentów związanych z międzynarodowym transportem zwłok. Wykwalifikowani pracownicy przewożą Osobę Zmarłą z należytym szacunkiem oraz dokładają wszelkich starań, aby wykonać usługę w możliwie najkrótszym czasie. Ciało do dnia pogrzebu przechowywane jest w renomowanej chłodni, gdzie poddawane jest zabiegom z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Poza pogrzebami tradycyjnymi, z wykorzystaniem trumny klasycznej istnieje możliwość wykonania pochówku urnowego, po wcześniejszym spopieleniu ciała. Wszystkimi kwestiami formalno-prawnymi oraz samą usługą kremacji zajmuje się personel zakładu. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment trumien i urn, a także akcesoriów pogrzebowych takich jak: relikwiarze, krzyże, tabliczki nagrobne oraz wiele dewocjonaliów. Dzięki współpracy z czołowymi producentami firma gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Trumny klasyczne wykonane są z różnego rodzaju drewna, w wielu modelach i wersjach kolorystycznych. Urny natomiast dostępne są w wariantach z drewna, kamienia, metalu, czy też mosiądzu. Personel przygotowuje klepsydry oraz nekrologi z wielu dostępnych wzorów.

Zakład pogrzebowy dodatkowo zapewnia kompleksową oprawę kwiatową uroczystości. Na życzenie Rodziny przygotowuje także oprawę muzyczną z udziałem doświadczonego trębacza bądź skrzypka. Istnieje także możliwość przeprowadzenie modlitwy różańcowej podczas ostatniego pożegnania przez osobę oddelegowaną z zakładu. Do dyspozycji uczestników pogrzebu zostają nowoczesne autokary, które zapewnią komfortowy transport do kościoła, na miejsce pochówku, czy do sali pożegnań w krematorium – w przypadku pochówku urnowego. Poza szeroką ofertą usług pogrzebowych zakład wykonuje również wszelkie prace kamieniarskie. Ponadto bez dodatkowych opłat zapewnia windę i baldachim, możliwość przygotowania mowy pożegnalnej na cześć Osoby Zmarłej, obrazy pamiątkowe oraz podziękowania pogrzebowe dla uczestników ceremonii. Pracownicy zakładu wykonują także usługi ekshumacji.

 

modele trumien

 

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Juka R. Węsierski

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI Starogard Gdański mieści się przy ulicy Kopicza 2. Dodatkowo zakład posiada filie w miejscowości Skórcz przy ulicy Głównej 1, w Pelplinie przy ulicy Wybickiego 13 oraz w Tczewie przy ulicy Gdańskiej 52. Pracownicy zakładu pozostają dyspozycyjni każdego dnia, przez całą dobę, służą radą oraz jeśli zachodzi taka potrzeba, bezzwłocznie udzielają pomocy.