Działalność Domu Pogrzebowego Juka w Gniewie

Na starogardzkim oraz tczewskim rynku funeralnym największym uznaniem Klientów cieszy się firma powstała z inicjatywy Pana Rafała Węsierskiego. Swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od roku 1993. Główną siedzibę posiada w Starogardzie Gdańskim, na podstronie zakłady pogrzebowe Starogard Gdański można sprawdzić szczegóły współpracy firmy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy JUKA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Udziela wsparcia Rodzinom dotkniętym startą we wszystkich czynnościach związanych z organizacją pogrzebu. Do każdego zadania podchodzi rzetelnie, sumiennie i z należytą starannością. Zaangażowani pracownicy traktują każdego Klienta indywidualnie, starając się zapewnić mu odpowiednią troskę, bezpieczeństwo oraz spełnić Jego oczekiwania i potrzeby. Dyspozycyjni są na każdym etapie organizacji ceremonii, przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i święta.

Usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy Juka w Gniewie

Firma Pana Rafała Węsierskiego organizuje pogrzeby tradycyjne oraz pochówki urnowe, zarówno w ceremoniale świeckim, jak i religijnym. Zapewnia każdemu Klientowi kompleksową i profesjonalną pomoc. Dom Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI otwarty jest dla wszystkich potrzebujących, bez względu na wyznawaną przez nich wiarę, światopogląd, czy status materialny. Wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje personelu pozwalają na zdjęcie z barków Rodziny wszelkich kwestii dotyczących planowania i organizacji pogrzebu.

Wszystkie sprawy formalne w urzędach, szpitalu, kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza mogą zostać wypełnione przez zaangażowanych pracowników. Pomagają oni również we wszelkich kwestiach związanych z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS, a także innych należnych świadczeń. Firma dysponuje nowoczesnymi karawanami, które wykorzystywane są do krajowej eksportacji Osób Zmarłych oraz do sprowadzania ciał z zagranicy. Doświadczeni kierowcy gotowi są o każdej porze dnia i nocy wykonać usługę transportu zwłok z każdego wskazanego miejsca, do całodobowej chłodni. Dzięki licznym szkoleniom z zakresu tanatokosmetyki personel wykonuje fachową toaletę, a także kosmetykę pośmiertną.

Firma Pogrzebowa Juka R. Węsierski dysponuje szerokim asortymentem odzieży pogrzebowej oraz niezbędnymi akcesoriami funeralnymi i dewocjonaliami. W ofercie znajdziemy także szeroki wybór trumien. Wykonane są z różnych rodzajów drewna, zarówno w wersji klasycznej, jak i unikatowej, bogato zdobionej. W związku z coraz częstszą organizacją pochówków urnowych firma przygotowała również trumny kremacyjne oraz wiele modeli urn. Dostępne są drewniane, kamienne, metalowe oraz mosiężne o różnorodnych kształtach i motywach ozdobnych. Wszystkie produkty tworzone są z najlepszych gatunków materiałów. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest wybór odpowiedniego modelu pod względem preferencji oraz możliwości finansowych. Pracownicy przygotowują klepsydry, a także w razie konieczności pomagają ich rozwieszeniu.

 

trumna z wiązanką

 

Zakład pogrzebowy Juka zapewnia kompleksową oprawę kwiatową, wykonaną przez profesjonalnych florystów. Przygotowują oni bukiety, wieńce oraz wiązanki zarówno ze sztucznych, jak i świeżych kwiatów. Możliwe jest również dołączenie specjalnej szarfy ze spersonalizowanym napisem. Oprawa muzyczna przygotowywana jest z wykorzystaniem trąbki i skrzypiec. Firma może również oddelegować Osobę, która zajmie się przeprowadzeniem modlitwy różańcowej przed uroczystością. Do dyspozycji uczestników pogrzebu pozostają autokary, które ułatwią logistyczną obsługę ceremonii. Na życzenie Rodziny pracownicy przygotowują mowę pożegnalną oraz obrazki i podziękowania pogrzebowe. Istnieje możliwość rozliczenia i skredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku. Dodatkowo poza kompleksową i skrupulatną organizacją ceremonii ostatniego pożegnania firma świadczy pełen zakres usług kamieniarskich, a jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonuje ekshumacje.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Juka Rafał Węsierski

Główna siedziba Firmy Pogrzebowej Węsierski mieści się w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Kopicza 2. Zakład posiada również filie w miejscowościach Skórcz, Pelplin oraz Tczew.