Historia firmy Zakład Pogrzebowy Juka Rafał Węsierski

Na starogardzkim oraz tczewskim rynku funeralnym największym uznaniem Klientów cieszy się firma powstała z inicjatywy Pana Rafała Węsierskiego. Swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od roku 1993. Główną siedzibę posiada w Starogardzie Gdańskim, na podstronie zakłady pogrzebowe Starogard Gdański można sprawdzić szczegóły współpracy firmy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI świadczy kompleksowe usługi funeralne. Udziela wsparcia Rodzinom dotkniętym startą we wszystkich czynnościach związanych z organizacją pogrzebu. Do każdego zadania podchodzi rzetelnie, sumiennie i z należytą starannością. Zaangażowani pracownicy traktują każdego Klienta indywidualnie, starając się zapewnić mu odpowiednią troskę, bezpieczeństwo oraz spełnić Jego oczekiwania i potrzeby. Dyspozycyjni są na każdym etapie organizacji ceremonii, przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i święta.

Oferta usług oferowana przez firmę Zakład Pogrzebowy Juka Rafał Węsierski

Firma Pana Rafała organizuje pogrzeby tradycyjne oraz pochówki urnowe, zarówno w ceremoniale świeckim, jak i religijnym. Zapewnia każdemu Klientowi kompleksową i profesjonalną pomoc. Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI otwarty jest dla wszystkich potrzebujących, bez względu na wyznawaną przez nich wiarę, światopogląd, czy status materialny. Wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje personelu pozwalają na zdjęcie z barków Rodziny wszelkich kwestii dotyczących planowania i organizacji pogrzebu. Wszystkie sprawy formalne w urzędach, szpitalu, kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza mogą zostać wypełnione przez zaangażowanych pracowników. Pomagają oni również we wszelkich kwestiach związanych z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS, a także innych należnych świadczeń. Firma dysponuje nowoczesnymi karawanami, które wykorzystywane są do krajowej eksportacji Osób Zmarłych oraz do sprowadzania ciał z zagranicy. Doświadczeni kierowcy gotowi są o każdej porze dnia i nocy wykonać usługę transportu zwłok z każdego wskazanego miejsca, do całodobowej chłodni. Dzięki licznym szkoleniom z zakresu tanatokosmetyki personel wykonuje fachową toaletę i kosmetykę pośmiertną. Firma dysponuje szerokim asortymentem odzieży pogrzebowej oraz niezbędnymi akcesoriami funeralnymi i dewocjonaliami. W ofercie znajdziemy także szeroki wybór trumien. Wykonane są z różnych rodzajów drewna, zarówno w wersji klasycznej, jak i unikatowej, bogato zdobionej. W związku z coraz częstszą organizacją pochówków urnowych firma przygotowała również trumny kremacyjne oraz wiele modeli urn. Dostępne są drewniane, kamienne, metalowe oraz mosiężne o różnorodnych kształtach i motywach ozdobnych. Wszystkie produkty tworzone są z najlepszych gatunków materiałów. Dzięki szerokiej ofercie możliwy jest wybór odpowiedniego modelu pod względem preferencji oraz możliwości finansowych. Pracownicy przygotowują klepsydry, a także w razie konieczności pomagają ich rozwieszeniu.

 

trumna z wiązanką

 

Zakład pogrzebowy zapewnia kompleksową oprawę kwiatową, wykonaną przez profesjonalnych florystów. Przygotowują oni bukiety, wieńce oraz wiązanki zarówno ze sztucznych, jak i świeżych kwiatów. Możliwe jest również dołączenie specjalnej szarfy ze spersonalizowanym napisem. Oprawa muzyczna przygotowywana jest z wykorzystaniem trąbki i skrzypiec. Firma może również oddelegować Osobę, która zajmie się przeprowadzeniem modlitwy różańcowej przed uroczystością. Do dyspozycji uczestników pogrzebu pozostają autokary, które ułatwią logistyczną obsługę ceremonii. Zakład dysponuje również windą i baldachimem, które w razie potrzeby mogą zostać wykorzystane. Na życzenie Rodziny pracownicy przygotowują mowę pożegnalną oraz obrazki i podziękowania pogrzebowe. Istnieje możliwość rozliczenia i skredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku. Dodatkowo poza kompleksową i skrupulatną organizacją ceremonii ostatniego pożegnania firma świadczy pełen zakres usług kamieniarskich, a jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonuje ekshumacje.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Juka Rafał Węsierski

Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Kopicza 2. Zakład posiada również filie w miejscowościach Skórcz, Pelplin oraz Tczew.