Zakład pogrzebowy w Pelplinie należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy JUKA działa w powiecie starogardzkim i tczewskim nieprzerwanie od 1993 roku. Dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy pracownicy są w stanie doskonale wczuć się w potrzeby Klienta i wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Misją firmy od początku jej istnienia jest pomoc Rodzinom w przetrwaniu bolesnego czasu po stracie bliskiej osoby. Zakład pogrzebowy z Pelplina działa w sposób kompleksowy, zajmuje się całościową organizacją ceremonii pogrzebowej, a także proponuje szereg usług kamieniarskich. Wykwalifikowana kadra pracowników realizuje każde życzenie z poszanowaniem godności Osoby Zmarłej oraz jej Rodziny, a także z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki skrupulatności i zaangażowaniu w wykonywanie powierzonych zadań firma cieszy się dużym uznaniem wśród Klientów.

 

karawan z trumną

 

Profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe w Pelplinie

Dom Pogrzebowy JUKA zapewnia każdemu Klientowi kompleksową i profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej. Drzwi zakładu otwarte są dla wszystkich, bez względu na wyznawaną wiarę, światopogląd, czy też status materialny. Każda z usług, niezależnie od ceny, wykonywana jest z równym zaangażowaniem pracowników i cechuje się najwyższą jakością. Organizowane są pogrzeby tradycyjne z wykorzystaniem klasycznej trumny oraz pochówki urnowe, zarówno w ceremoniale świeckim, jak i religijnym. Wieloletnie doświadczenie i nabyta wiedza pozwalają zdjąć z barków Rodziny brzemię planowania uroczystości i wykonania wielu koniecznych formalności. Kompetentni pracownicy zajmują się wszelkimi kwestiami urzędowymi. Dopełniają formalności w instytucjach państwowych, w kościele oraz u zarządcy cmentarza. Na życzenie bliskich Osoby Zmarłej pomagają także w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z ZUS-u i KRUS-u oraz innych świadczeń.

Firma zajmuje się profesjonalnym transportem zwłok zarówno w Polsce, jak i za granicą, przygotowując niezbędne zaświadczenia oraz pozwolenia. Doświadczeni kierowcy o każdej porze gotowi są do odebrania i przetransportowania ciała do chłodni, z każdego wskazanego miejsca. Dzięki wyposażeniu firmy w nowoczesne karawany spełniające najwyższe standardy techniczne możliwy jest transport na duże odległości. W ofercie zakład pogrzebowy posiada szeroki wybór urn i trumien, a także wszelkich niezbędnych akcesoriów pogrzebowych takich jak: klepsydry, tabliczki nagrobne, krzyże i szereg dewocjonaliów. Kompetentny personel bazując na swojej wiedzy i znajomości rynku, jest w stanie pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru, uwzględniając preferencje i możliwości finansowe Klienta. Kadra bierze udział również w licznych szkoleniach z zakresu tanatokosmetyki, dzięki czemu zapewnia profesjonalne wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej.

O starannie przygotowaną oprawę kwiatową uroczystości dba zespół florystów, który na życzenie Klientów przygotuje spersonalizowane bukiety, wieńce oraz wiązanki pogrzebowe. Oprawa muzyczna może odbyć się z wykorzystaniem trąbki i skrzypiec. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zakład Pana Rafała Węsierskiego zapewnia transport komfortowym autokarem na miejsce ceremonii pogrzebowej. Pracownicy mogą także pomóc w przygotowaniu mowy pożegnalnej na cześć Osoby Zmarłej. Do dyspozycji organizatorów pozostaje także winda i baldachim. Dodatkowo koszty pogrzebu mogą zostać skredytowane w ramach zasiłku pogrzebowego. Poza kompleksowym przygotowaniem uroczystości firma świadczy również usługi kamieniarskie oraz możliwość wykonania ekshumacji.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Juka

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI mieści się Starogardzie Gdańskim przy ulicy Dr Kopicza 2. Filie zakładu zlokalizowane są w Skórczu, Pelplinie przy ul. Wybickiego 13, a także w Tczewie. Pracownicy pomogą w każdej sprawie z należytą powagą i dyskrecją. Dyspozycyjni są na każdym etapie przygotowań pogrzebu, każdego dnia, przez całą dobę.