Zakład pogrzebowy w Czarnej Wodzie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy JUKA jest firmą, która posiada wieloletnią tradycję, doświadczenie oraz wszechstronną wiedzę. Prowadzi działalność nieprzerwanie od 1993 roku. Świadczy usługi na terenie Starogardu Gdańskiego, szczegóły możecie Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Starogard Gdański. Wiele lat codziennej posługi na rzecz Osób Zmarłych i ich bliskich pozwala pracownikom doskonale wczuć się w potrzeby każdego Klienta oraz wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Rzetelne wykonywanie zadań i zaangażowanie w każdą usługę sprawia, że firma cieszy się renomą i zaufaniem wśród Rodzin, które otrzymały natychmiastowe wsparcie. Zakład świadczy kompleksową pomoc na każdym etapie przygotowania ceremonii pogrzebowej, a także tuż po niej. Pomaga w kwestiach formalno-prawnych, ale co najważniejsze, dzięki empatii personelu jest oparciem dla Osób przeżywających trudny okres żałoby.

Zakres usług pogrzebowych świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Juka

Właściciel zakładu, Pan Rafał Węsierski dba o stały rozwój firmy oraz podnoszenie kompetencji pracowników. Dzięki szerokiej i różnorodnej ofercie mogą zostać spełnione potrzeby wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma oferuje kompleksową i profesjonalną pomoc we wszystkich czynnościach związanych z organizacją pogrzebu. Pracownicy dyspozycyjni są całodobowo, aby móc udzielić niezwłocznej pomocy. Otrzymają Państwo szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania i wątpliwości. Personel do każdej Osoby podchodzi indywidualnie, zapewniając należytą powagę, dyskrecję oraz szacunek dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Wszystkich formalności związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS dopełnia firma. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, pomaga również w uzyskaniu aktu zgonu z urzędu stanu cywilnego. Na życzenie i stosowne upoważnienie bliskich Osoby Zmarłej zakład reprezentuje ich w urzędach i innych instytucjach, a także w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza.

Przewóz zwłok odbywa się przez całą dobę, z każdego wskazanego miejsca, do nowoczesnej chłodni. Dzięki wyposażeniu w karawany spełniające najwyższe standardy techniczne, możliwy jest nie tylko transport na terenie kraju, ale również sprowadzenie ciała z zagranicy. Firma zadba o dopełnienie wszystkich formalności związanych z organizacją eksportacji spoza kraju, takich jak uzyskanie tłumaczeń i urzędowych pozwoleń. Ciało do dnia pogrzebu przechowywane jest chłodni lub komorze mrożącej. Tam przygotowywane jest przez specjalistów biegłych w zakresie tanatokosmetyki do ostatniego pożegnania.

Zakład Pogrzebowy JUKA RAFAŁ WĘSIERSKI zajmuje się organizacją zarówno pogrzebów tradycyjnych, z wykorzystaniem klasycznej trumny, jak i pochówków urnowych, po uprzednim spopieleniu ciała. Realizuje ceremonie wszystkich wyznań, zgodnie z danym obrządkiem religijnym, oraz uroczystości świeckie. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment trumien i urn wykonanych z różnego rodzaju drewna oraz innych materiałów o różnorodnym wzornictwie i bogatej kolorystyce. Ponadto znajdziemy tam wszelkie  niezbędne akcesoria pogrzebowe oraz dewocjonalia. Zakład pogrzebowy zapewnia kompleksową oprawę kwiatową oraz muzyczną uroczystości. Doświadczeni floryści wykonują okolicznościowe wieńce i wiązanki zarówno ze sztucznych, jak i żywych kwiatów. Dodatkowo na życzenie Rodziny modlitwę różańcową podczas ostatniego pożegnania może przeprowadzić osoba oddelegowana przez zakład. Do dyspozycji żałobników pozostają także komfortowe autokary, które przewiozą uczestników ceremonii do kościoła i na miejsce pochówku. Koszty pogrzebu mogą zostać skredytowane do wysokości otrzymanego zasiłku.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Juka

Główna siedziba firmy Zakład Pogrzebowy WĘSIERSKI zlokalizowana jest w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Kopicza 2. Dom pogrzebowy dodatkowo posiada filie w powiecie tczewskim.