Godny polecenia zakład pogrzebowy w Starogardzie Gdańskim we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym

Dom pogrzebowy powstały z inicjatywy Pana Rafała Węsierskiego, istnieje od 1993 roku. Zasięgiem działania obejmuje Starogard Gdański (zakłady pogrzebowe Starogard Gdański) oraz cały powiat starogardzki i tczewski. Misją firmy od początku jej istnienia jest kompleksowa pomoc osobom pogrążonym w żałobie. Zakład Pogrzebowy JUKA rzetelnie, sumiennie i z należytą starannością realizuje pogrzeby tradycyjne i urnowe, zarówno w ceremoniale religijnym, jak i świeckim. Wyrozumieli pracownicy, pozostają dyspozycyjni przez całą dobę, każdego dnia, gotowi, by w razie potrzeby udzielić natychmiastowej pomocy z należytą powagą oraz taktem.

 

pogrzeb

 

Profesjonalne usługi pogrzebowe Starogard Gdański

Zakład Pogrzebowy Juka dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania i potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapewnia kompleksową i profesjonalną organizację ceremonii ostatniego pożegnania. Pracownicy na stosowne upoważnienie ze strony Rodziny dopełnią wszystkich formalności zarówno w urzędach i innych instytucjach państwowych, jak i w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Pomagają również w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania zasiłku pogrzebowego, a także innych należnych świadczeń. Firma pogrzebowa ze Starogardu Gdańskiego zajmuje się profesjonalnym transportem Osób Zmarłych z każdego wskazanego miejsca, do całodobowej chłodni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zakład organizuje sprawną i bezpieczną eksportację ciała z zagranicy z uzyskaniem wszystkich niezbędnych pozwoleń i zaświadczeń. Juka dysponuje nowoczesnymi karawanami, które spełniają najwyższe standardy techniczne, co umożliwia transport na duże odległości.

Ciało do dnia pochówku pozostaje w certyfikowanej chłodni i tam poddawane jest zabiegom z zakresu tanatokosmetyki. W ofercie firmy znajdziemy szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych  takich jak: odzież dla Osób Zmarłych, krzyże, tabliczki, klepsydry i obudowy grobów. W zakładzie pogrzebowym w Starogardzie dostępnych jest wiele modeli trumien, urn oraz relikwiarzy. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami firma daje gwarancję wykonania wszystkich produktów z najwyżej jakości materiałów. Właściciel oraz pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, jak wielkim obciążeniem finansowym może być organizacja uroczystości pogrzebowej, dlatego też oferują najniższe ceny na rynku. Służą również profesjonalną radą i pomocą w wyborze odpowiedniego produktu. O nieodłączną część ceremonii, jaką jest oprawa kwiatowa, dba zespół wykwalifikowanych florystów. Przygotowują oni bukiety, wieńce oraz wiązanki ze sztucznych i świeżych kwiatów, a także na specjalne zamówienie wykonują spersonalizowane kompozycje kwiatowe. Są one wyrazem szacunku wobec Osoby Zmarłej oraz nadają uroczystości podniosłego charakteru.

Oprawa muzyczna przygotowywana jest przez doświadczonych muzyków z wykorzystaniem trąbki i skrzypiec. Zapewniony jest również odpowiedni system nagłośnieniowy. Na życzenie Rodziny zakład może oddelegować osobę, która zajmie się przeprowadzeniem modlitwy różańcowej przed ceremonią. Do dyspozycji uczestników pozostają autokary, które umożliwią organizację logistyczną pogrzebu. W posiadaniu firmy są również winda i baldachim. Pracownicy ponadto mogą przygotować mowę pożegnalną oraz podziękowania dla uczestników. Istnieje także możliwość rozliczenia i skredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Dodatkowo dom pogrzebowy ze Starogardu zajmuje się szeregiem prac kamieniarskich oraz jeżeli zachodzi taka potrzeba, wykonuje ekshumacje. Wybierając usługi świadczone przez firmę Pana Rafała, mogą być Państwo pewni otrzymania natychmiastowej, kompleksowej pomocy. Wszystkie osoby zgłaszające się do zakładu traktowane są w sposób indywidualny.

Kontakt ze sprawdzonym zakładem pogrzebowym ze Starogardu Gdańskiego

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego JUKA mieści się w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Kopicza 2. Dodatkowo firma posiada filie w miejscowości Skórcz przy ulicy Głównej 1, w Tczewie przy ulicy Gdańskiej 52, a także w Pelplinie przy ulicy Wybickiego 13.