Godny zaufania zakład pogrzebowy w Tczewie

Kompleksowe usługi pogrzebowe w powiecie starogardzkim i tczewskim świadczy firma z wieloletnią tradycją. Zakład Pogrzebowy JUKA cieszy się uznaniem wśród Klientów, którzy otrzymali pomoc i wsparcie ze strony właściciela i pracowników. Misją firmy od początku jej istnienia jest maksymalne odciążenie Rodziny pozostającej w żałobie z ciążących na niej obowiązków dotyczących organizacji pogrzebu. Zakład przejmuje na swoje barki wszelkie formalności konieczne do dopełnienia w urzędach i innych instytucjach. Zaangażowani pracownicy pozostają do dyspozycji na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Dbają o to, aby spełnić wszystkie oczekiwania i prośby Rodziny.

 

karawany pogrzebowe

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe Tczew

Zakład Pogrzebowy Juka posiada wszechstronną i bogatą ofertę. Bliscy Osoby Zmarłej mogą liczyć na kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu, a także skorzystać z szerokiej oferty usług kamieniarskich świadczonych przez firmę. Zaangażowani pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia, gotowi udzielić pomocy w każdej sprawie związanej z pogrzebem. Na życzenie i stosowne upoważnienie Rodziny reprezentują ją w urzędach i innych instytucjach oraz w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Pomagają w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS. Służą również wsparciem emocjonalnym, które w tej sytuacji jest nieocenione i często bardzo potrzebne.

Kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu w Tczewie

Doświadczeni kierowcy realizują usługę transportu zwłok z każdego wskazanego miejsca, niezależnie od tego, czy jest to dom prywatny, szpital czy też miejsce wypadku. Firma wyposażona jest w najwyższej klasy karawany, dzięki którym eksportacja Osoby Zmarłej odbywa się w możliwie najkrótszym czasie, z zachowaniem rygoru sanitarnego i zasad bezpieczeństwa. Zakład pogrzebowy posiada niezbędne uprawnienia i zezwolenia, które umożliwiają sprowadzenie ciała z zagranicy. Pracownicy służy pomocą od strony formalnej i organizacyjnej związanej z transportem międzynarodowym. Firma profesjonalnie realizuje zarówno pochówki tradycyjne, jak i urnowe. Zajmuje się organizacją pogrzebów religijnych, wszystkich wyznań oraz ceremonii świeckich.

Udając się do Firmy Pogrzebowej Juka, mogą Państwo również liczyć na fachowe doradztwo w wyborze akcesoriów pogrzebowych. W siedzibie firmy dostępnych jest wiele modeli trumien i urn, a także wszelkich niezbędnych utensyliów. Należą do nich m.in. klepsydry, odzież pogrzebowa, krzyże, tabliczki nagrobne, a także szereg dewocjonaliów. Juka daje gwarancję, że oferowane produkty tworzone są z najlepszych gatunków materiałów. Zwracając uwagę na to, że dla niektórych osób organizacja pogrzebu jest dużym obciążeniem finansowym, zakład proponuje konkurencyjne ceny usług oraz wszystkich dostępnych akcesoriów. Profesjonalnie przygotowana kadra wykonuje pełen zakres usług związanych z toaletą i kosmetyką pośmiertną. Na każdym etapie przygotowań ciała do pochówku, Osoba Zmarła traktowana jest z najwyższym szacunkiem.

Firma zapewnia również kompleksową oprawę kwiatową i muzyczną uroczystości. Doświadczeni floryści starannie przygotowują bukiety, wieńce oraz wiązanki pogrzebowe, do których można dołączyć szarfę ze spersonalizowanym napisem. Oprawa muzyczna może zostać przygotowana przez profesjonalnego skrzypka lub z udziałem osoby grającej na trąbce. Do dyspozycji uczestników pogrzebu zostają komfortowe autokary, które dowiozą ich na miejsce pogrzebu oraz pochówku. Na życzenie Rodziny możliwe jest przygotowanie mowy pożegnalnej na cześć Zmarłego, wykonanie obrazków pamiątkowych i podziękowań dla żałobników. Zakład Pana Rafała Węsierskiego oferuje także szereg usług kamieniarskich.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Juka?

Dom Pogrzebowy JUKA mieści się w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Kopicza 2. Poza główną siedzibą posiada również filie w Skórczu, Pelplinie i w Tczewie przy ulicy Gdańskiej 52. Szczegóły współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym można także sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Tczew.