Zakład pogrzebowy w Zblewie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy JUKA Rafał Węsierski istnieje na rynku funeralnym od 1993 roku. Specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebu różnych obrządków i wyznań. Realizuje również uroczystości świeckie. Swoje usługi świadczy w Starogardzie Gdańskim, a także na terenie całego powiatu starogardzkiego oraz tczewskiego. Misją firmy od początku jej istnienia jest wszechstronna pomoc osobom dotkniętym stratą zarówno w przygotowaniu uroczystości tradycyjnych, jak i pochówków urnowych. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego Klienta bez względu na wyznawaną przez niego wiarę, światopogląd czy jego status finansowy. Właściciel oraz pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, jak trudna oraz jak obciążająca finansowo może być śmierć bliskiej osoby. Z myślą o Klientach, którzy mogą pozwolić sobie jedynie na skromną uroczystość, firma proponuje najniższe ceny. Niemniej jednak każda ze zleconych usług wykonywana jest na najwyższym poziomie, z poszanowaniem Osoby Zmarłej oraz jej pogrążonej w żałobie Rodziny.

Zakres działalności Zakładu Pogrzebowego Juka

Podstawą działalności Domu Pogrzebowego JUKA R. WĘSIERSKI jest pomoc w zaplanowaniu oraz realizacji pogrzebu wszystkim osobom, które taką potrzebę deklarują. Zakład stara się wszechstronnie wesprzeć Rodzinę na każdym etapie organizacji ceremonii. Zdejmuje z jej barków obowiązek dopełnienia wszelkich kwestii formalnych, tak aby mogła skupić się wyłącznie na godnym przeżywaniu żałoby i pożegnaniu z bliską osobą. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda organizowana uroczystość była wydarzeniem wyjątkowym, pełnym taktu i majestatu. Podchodzą do każdego Klienta indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i wymagania. Kompleksowa obsługa rozpoczyna się w momencie zgłoszenia do firmy. Empatyczni i wyrozumiali pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, zarówno w siedzibie głównej, jak i w filiach zakładu. Na życzenie Rodziny są w stanie skompletować niezbędną dokumentację. Mogą reprezentować ją w urzędach, w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS oraz innych należnych świadczeń.

Firma Pogrzebowa Juka całodobowo realizuje usługę transportu ciała z miejsca zgonu do certyfikowanej chłodni. Dzięki nowoczesnej flocie karawanów możliwa jest zarówno eksportacja zwłok na terenie Polski, jak i możliwość sprowadzenia ciała lub prochów z zagranicy. Personel zakładu świadczy profesjonalne usługi z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, a także tanatopraksji. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów funeralnych, dewocjonaliów, a także wiele modeli trumien oraz urn. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami wszystkie produkty przygotowane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dostępne w konkurencyjnych cenach.

 

trumna z wieńcem

 

Zakład zapewnia bogatą ofertę kompozycji kwiatowych przygotowanych przez zespół doświadczonych florystów. Istnieje możliwość zamówienia spersonalizowanego wieńca bądź wiązanki pogrzebowej, do której będzie dołączona szarfa z dedykacją. Dom Pogrzebowy Węsierski zapewnia również przygotowanie kompleksowej oprawy muzycznej z udziałem profesjonalnego skrzypka lub trębacza. Do dyspozycji żałobników pozostaje autokar, który ułatwi obsługę logistyczną ceremonii. Dodatkowo w uroczystości może wziąć udział osoba, która przeprowadzi modlitwę różańcową. Wszystkie usługi pogrzebowe mogą zostać skredytowane do wysokości otrzymanego zasiłku. Poza kompleksowymi usługami związanymi z organizacją ceremonii zakład Pana Rafała świadczy szereg usług kamieniarskich. Dodatkowo firma bez uiszczania dodatkowych opłat oferuje możliwość skorzystania z windy i baldachimu oraz specjalistycznego systemu nagłośnienia. Pracownicy mogą również przygotować mowę pożegnalną oraz obrazy pamiątkowe i podziękowania dla uczestników pogrzebu.

Gdzie znajduje się Dom Pogrzebowy Juka?

Siedziba Firmy Pogrzebowej JUKA mieści się w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Kopicza 2. Szczegóły współpracy z firmy z Pogotowiem Pogrzebowym można sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Starogard Gdański. Filie zakładu pogrzebowego ze Starogardu Gdańskiego zlokalizowane są w miejscowościach: Skórcz przy ulicy Głównej 1, w Pelplinie przy ulicy Wybickiego 13 oraz w Tczewie przy ulicy Gdańskiej 52.