Renomowany zakład pogrzebowy w Serocku

Zakład Pogrzebowy Kordowska to wieloletnie, rodzinne tradycje. Działa od 1995 roku i oferuje najwyższej jakości usługi pogrzebowe w obszarze powiatów: legionowskiego, przasnyskiego i makowskiego. Zachęcamy również do sprawdzenia oddziału zakładu pogrzebowego w Makowie Mazowieckim. Dewizą firmy jest zaufanie i zaangażowanie zespołu w codzienną pracę. Personel zwraca się z indywidualnym podejściem do każdego klienta, starając się w pełni zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania, jest dla Państwa dyspozycyjny przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

Wszechstronne usługi pogrzebowe w Serocku – kompleksowe wsparcie przy organizacji pochówku

W trudnej sytuacji śmierci bliskiej osoby zawsze mogą Państwo liczyć na wsparcie ze strony Przedsiębiorstwa Pogrzebowego Kordowska, które udzieli pomocy w każdej kwestii związanej z ceremonią pogrzebową. Doświadczeni pracownicy są dostępni przez całą dobę, oferując usługi zarówno krajowego, jak i międzynarodowego transportu zwłok. Po otrzymaniu zgłoszenia przystępują niezwłocznie do zorganizowania transportu zwłok i przygotowań do ceremonii ostatniego pożegnania.

Zakład Pogrzebowy Kordowska ma w swoim dorobku doświadczenie w realizacji przewozów zarówno z krajów europejskich, jak i spoza Europy, np. z USA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cała procedura odbywa się sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami Doświadczeni pracownicy, posiadający bogate doświadczenie, mogą reprezentować Państwa interesy w wypełnianiu formalności, takich jak wniosek o zasiłek pogrzebowy. Co więcej, umożliwią ustalenie terminu i szczegółów ceremonii pożegnalnej z duchownym lub mistrzem ceremonii, w przypadku uroczystości świeckiej.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Pani Mieczysławy Kordowskiej organizuje zarówno tradycyjne pochówki, jak i kremacje, zarówno o wyznaniu katolickim, jak i innych wyznaniach, a także uroczystości świeckie na cmentarzach katolickich i komunalnych. W każdym z Domów Pogrzebowych Pani Mieczysławy Kordowskiej można zakupić wszelkie niezbędne akcesoria pogrzebowe, w tym trumny, urny i przedmioty religijne. Osoby odpowiedzialne za organizację pochówku nie muszą się martwić również o aranżacje muzyczne i kwiatowe ceremonii – w przypadku Państwa życzenia, pracownicy zakładu zajmą się kompleksowym zaaranżowaniem aspektu wizualnego ceremonii. Na każdym etapie uroczystości zadbają o to, by pożegnać Państwa bliskich godnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami lub z ostatnią wolą zmarłej osoby.

Kontakt z pracownikami Zakładu Pogrzebowego Kordowska w Serocku

Biuro Usług Pogrzebowych Kordowska mieści się w Serocku przy ulicy Kościuszki 2. Zachęcamy zarówno do kontaktu bezpośredniego, jak i telefonicznego. W tej trudnej chwili nikt z Państwa nie pozostanie bez pomocy.