fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KORDOWSKA Maków Mazowiecki

ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 16, 06-200 Maków Mazowiecki

801 12 12 12

29 717 25 06

Kompleksowe usługi pogrzebowe Maków Mazowiecki – Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Makowie Mazowieckim

Maków Mazowiecki znajduje się w województwie mazowieckim nad rzeką Orzyc. Miasto liczy ponad 10 tysięcy mieszańców. W trudniej chwili straty bliskiej osoby mogą oni liczyć na pomoc ze strony dwóch zakładów pogrzebowych, które działają na terenie miasta. Oba domy pogrzebowe świadczą usługi nie tylko w Makowie, ale też we wszystkich miejscowościach powiatu makowskiego.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Maków Mazowiecki

W Makowie Mazowieckim Pogotowie Pogrzebowe nawiązało współpracę z Zakładem Pogrzebowym Kordowska, ponieważ cieszy się on dużym zaufaniem lokalnej społeczności oraz świadczy kompleksowe, wysokiej jakości usługi pogrzebowe. Ponadto zapewnia szeroki asortyment funeralny, co sprawia, że bliscy Osoby Zmarłej mogą wszystko załatwić w jednym miejscu. Firma Pogrzebowa Pani Mieczysławy Kordowskiej działa od 1995 roku. Pracownicy pomagają dopełnić wszystkich formalności pogrzebowych, które czasem stanowią nie lada wyzwanie, szczególnie dla Rodzin, które nigdy wcześniej nie organizowały ceremonii pożegnalnej. W takiej sytuacji osoby po stracie często nie wiedzą, od czego powinny zacząć przygotowania do pogrzebu.

Dużą trudnością okazuje się także organizacja transportu ciała, w szczególności transportu międzynarodowego. Zakład Pogrzebowy Kordowska Maków Mazowiecki dba o to, aby transport odbył się sprawnie, z zachowaniem wszelkich wymagań technicznych i sanitarnych. Kadra należycie wypełnia wszystkie procedury na granicach i w kraju, w którym nastąpił zgon. Dom Pogrzebowy z Makowa Mazowieckiego ma wieloletnie doświadczenie w realizacji usługo transportu międzynarodowego zarówno z krajów europejskich, jak i spoza Europy np. ze Stanów Zjednoczonych. Wysoka wrażliwość, zaangażowanie i empatia pracowników pomaga bliskim Osoby Zmarłej przejść przez ten trudny dla nich czas.

Cmentarze w Makowie Mazowieckim

Cmentarz Parafialny w Makowie Mazowieckim znajduje się przy ulicy Moniuszki. Cmentarz komunalny znajduje się przy ul. Cmentarnej, a wejście na teren nekropolii umiejscowione jest od strony cmentarza parafialnego. Cmentarz Komunalny powstał w 2020 roku, w listopadzie został poświęcony przez proboszcza parafii św. Józefa. Na jego terenie oprócz miejsc grzebalnych znajdują się nisze na urny w kolumbariach.

Krematorium w Makowie Mazowieckim

Na terenie Makowa Mazowieckiego nie ma krematorium, zakłady pogrzebowe oferujące usługę kremacji mogą korzystać z wielu obiektów znajdujących się w województwie mazowieckim, najbliższe z nich to Krematorium Wyszków i Krematorium w Przasnyszu.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe