Godny zaufania zakład pogrzebowy w Krasnem

Zakład Pogrzebowy Kordowska od 1995 roku zapewnia najwyższej jakości usługi pogrzebowe w powiecie przasnyskim i makowskim, sprawdź zakłady pogrzebowe Maków Mazowiecki. Wizytówką firmy jest zaufany i zaangażowany w swoją pracę personel, który do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, starając się spełnić jego potrzeby i oczekiwania. Kadra zakładu pogrzebowego pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.

Pogrzeb wykonywany przez Zakład Pogrzebowy Kordowska

Usługi pogrzebowe w Krasnem – kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

Zwykle jest tak, że śmierć przychodzi nie w porę, bardzo ciężko się na nią przygotować, dlatego w momencie straty bliskiej osoby często czujemy się zagubieni. Nie wiemy jakie kroki podjąć, czy też jakie formalności wypełnić. Jest to szczególnie trudne, jeśli np. zgon nastąpi poza granicami kraju. Z pomocą wtedy przychodzi Zakład Pogrzebowy Kordowska, który pomoże Państwu w każdej sprawie okołopogrzebowej. Doświadczeni pracownicy przez całą dobę świadczą usługi krajowego i międzynarodowego transportu zwłok. Natychmiast po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia zajmą się organizacją transportu ciała do zakładowej chłodni. Tam Osoba Zmarła zostanie przygotowana do pogrzebu poprzez zabiegi z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, balsamacji, a w szczególnych przypadkach także rekonstrukcji. Firma pogrzebowa Kordowska realizuje transport zarówno z krajów europejskich, jak i spoza Europy np. z USA. Ma wieloletnie doświadczenie w tym względzie, dlatego wszystko przebiega sprawnie i z zachowaniem najwyższych norm. Pracownicy zajmują się przy tym uzyskaniem wszelkich niezbędnych dokumentów i pozwoleń.

Pracownicy, którzy mają wieloletnie doświadczenie, mogą w Państwa imieniu wypełnić formalności np. te związane z zasiłkiem pogrzebowym. Ponadto ustalą termin i szczegóły pogrzebu z osobą duchowną lub mistrzem ceremonii w przypadku pogrzebu świeckiego. Firma Pani Mieczysławy Kordowskiej organizuje pogrzeby tradycyjne i kremacje, zarówno katolickie, jak i innych wyznań oraz świeckie na cmentarzach katolickich i komunalnych.

Dom Pogrzebowy Kordowska - namiot pogrzebowy na cmentarzu

W każdym z Domów Pogrzebowych Pani Mieczysławy Kordowskiej mogą Państwo kupić wszelkie niezbędne akcesoria pogrzebowe m.in. trumny, urny i dewocjonalia. Dostępne trumny wykonane są z różnych rodzajów drewna, w różnych stylach. Istnieje także możliwość wykonania trumny na specjalnie zamówienie. Osoby organizujące pogrzeb, nie muszą się także martwić o oprawę muzyczną i florystyczną ceremonii, ponieważ jeśli takie jest Państwa życzenie, pracownicy zakładu kompleksowo zadbają o jej stronę wizualną. Na każdym etapie ceremonii dołożą wszelkich starań, aby godnie pożegnać Państwa bliskich zgodnie z Państwa wytycznymi lub z ostatnią wolą Osoby Zmarłej.

Jak dotrzeć do Domu Pogrzebowego Kordowska w Krasnem?

Dom Pogrzebowy Kordowska znajduje się w Krasnem przy ulicy Spółdzielczej 4, ale ma też oddziały w innych miejscowościach powiatu makowskiego i przasnyskiego.

Kaplica pożegnalna w Zakładzie Pogrzebowym Kordowska

Domy Pogrzebowe Mieczysława Kordowska:

  • Maków Mazowiecki, ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 16,
  • Różan, ul. Kościuszki 30,
  • Bogate 70A,
  • Wola Kiełpińska – Szadki 7,
  • Szelków.

Biuro usług pogrzebowych:

  • Serock, ul. Kościuszki 2.