Sprawdzony dom pogrzebowy w Krasnosielcu

Pogotowie Pogrzebowe w Krasnosielcu rekomenduje Dom Pogrzebowy Kordowska, który ma wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku funeralnym. Zakład Pogrzebowy Mieczysława Kordowska funkcjonuje od 1995 roku, dzięki czemu ma duże doświadczenie w swojej profesji. Firma stale poszerza swoje kompetencje, dostosowując się do zmian na rynku funeralnym. Stara się sprostać wszystkim oczekiwaniom swoich Klientów poprzez ciągłe uczestnictwo w szkoleniach i targach o tematyce pogrzebowej. Podczas wykonywania obowiązków pracownicy wykazują się dużym zaangażowaniem i skrupulatnością.

Usługi pogrzebowe, jakie oferuje Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska w Krasnosielcu

Krajowy transport zwłok i sprowadzanie ciała z zagranicy

Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska oferuje kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych. Po otrzymaniu zgłoszenia o pogrzebie pierwszą usługą, jaką realizuje zakład, jest odebranie ciała z miejsca zgonu i przewiezienie go do jednej ze swoich chłodni. Ważne jest jak najszybsze odebranie ciała Zmarłego, dlatego też zakład oferuje całodobowy transport na terenie Polski.

W przypadku konieczności sprowadzania zwłok z zagranicy firma realizuje transport w możliwie najkrótszym czasie. Zakład uzyskuje wymagane dokumenty i dopełnia czynności związanych z odprawą konsularną. Zdarza się, że Rodzina Zmarłego musi czekać dłużej ze względu na łączenie transportu razem z innymi zleceniami, jednak w przypadku Domu Pogrzebowego Mieczysława Kordowska transport odbywa się w ramach jednego zlecenia, dlatego szansa na jakiekolwiek opóźnienia jest zminimalizowana. Podczas swojej wieloletniej działalności zakład sprowadzał ciała z krajów europejskich takich jak Niemcy, Czechy, Austria, Szwecja, Dania, Francja, Hiszpania oraz spoza Europy np. ze Stanów Zjednoczonych.

Przygotowanie ciała do ceremonii pogrzebowej

W celu przygotowania ciała do pogrzebu Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska wykonuje szereg czynności. Należą do nich kosmetyka pośmiertna, a w szczególnych przypadkach, jeśli zachodzi taka potrzeba również tanatopraksja lub rekonstrukcja. Bezpośrednio w zakładzie można kupić odzież żałobną dla Zmarłego i żałobników oraz dewocjonalia takie jak różańce, modlitewniki i obrazki.

Trumny oferowane przez Zakład Pogrzebowy Kordowska

W ofercie firmy znajduje się wiele rodzajów trumien. Do wyboru są trumny drewniane z różnych rodzajów drewna: bukowe, dębowe, sosnowe, topolowe, jesionowe, a nawet z drewna egzotycznego. Pokrywane są one lakierem: wodnym, poliestrowym, z efektem metalicznym lub matowym. Istnieje możliwość wykonania trumny na indywidualne zamówienie Klienta.

Asortyment trumien w Domu Pogrzebowym Kordowska

Kremacja

Alternatywą dla tradycyjnego pogrzebu jest kremacja. W celu dokonania tego rodzaju pochówku należy najpierw wybrać drewnianą lub kartonową trumnę kremacyjną. Po spopieleniu ciała prochy Zmarłego zostaną umieszczone w jednej z urn. Do wyboru są m.in. kamienne, kompozytowe, mosiężne, metalowe oraz drewniane w różnych kolorach i kształtach.

Ceremonia pogrzebowa

Zakład posiada niezbędne wyposażenie i specjalistów potrzebnych do zorganizowania ceremonii świeckiej lub wyznaniowej. Zapewnia oprawę muzyczną w postaci trębacza lub skrzypka. W przypadku pochówku świeckiego uroczystość poprowadzi mistrz ceremonii, który zadba również o oprawę audiowizualną. Ponadto zakład udostępnia kaplice przedpogrzebowe dla Rodzin, które chciałyby zorganizować pożegnanie dla swoich bliskich.

Namiot pogrzebowy na cmentarzu z logo Domu Pogrzebowego Kordowska

Dopełnienie formalności

Jeżeli zakład zostanie upoważniony przez Rodzinę Zmarłego, pracownicy mogą w jej imieniu dopełnić wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania zasiłku i zorganizowania pogrzebu.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Mieczysława Kordowska

Firma ma swoją siedzibę w mieście Maków Mazowiecki przy ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 16 – zakłady pogrzebowe Maków Mazowiecki. Pozostałe miejscowości, w których znajdują się Domy Pogrzebowe Mieczysława Kordowska to:

  • Różan ul. Kościuszki 30,
  • Maków Mazowiecki Duńskiego Czerwonego Krzyża 16,
  • Krasne Spółdzielcza 4,
  • Bogate 70A,
  • Wola Kiełpińska 7,
  • Serock Kościuszki 2,
  • Szelków.