Dom Pogrzebowy Kordowska w Różanie – kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Kordowska od 1995 roku pomaga osobom pogrążonym w żałobie w organizacji i obsłudze ceremonii ostatniego pożegnania. Dzięki tak dużemu doświadczeniu zapewnia najwyższej jakości pomoc i wsparcie w tym trudnym czasie. Pracownicy traktują każdego Klienta indywidualnie, dbając o to, aby oczekiwania bliskich Osoby Zmarłej lub jej ostatnia wola zostały spełnione.

Zakład Pogrzebowy Kordowska - karawany pogrzebowe

Usługi pogrzebowe świadczone przez Dom Pogrzebowy Kordowska w Różanie

Zakład Pogrzebowy Kordowska zapewnia szereg usług pogrzebowych. W pierwszej kolejności zespół pracowników realizuje odbiór ciała Osoby Zmarłej z miejsca zgonu i przewozi je do chłodni. Pracownicy wykonują transport zwłok przy użyciu specjalnych pojazdów, które są dostosowane pod względem sanitarnym i technicznym. Warto podkreślić, że firma od wczesnych lat swojej działalności zajmuje się sprowadzaniem Zmarłych spoza granic Polski. Realizuje zarówno transport z krajów europejskich, jak i spoza Europy np. ze Stanów Zjednoczonych. Gwarantuje godne i sprawne przewiezienie Osoby Zmarłej z zagranicy bez ryzyka opóźnień. Transport odbywa się w ramach jednego zlecenia, bez łączenia z innymi, dlatego Rodzina może być pewna, że usługa będzie wykonana najszybciej jak to możliwe. Zakład Pogrzebowy Kordowska zapewnia także kompleksową obsługę związaną z transportem zagranicznym. Pracownicy ustalają szczegóły odnośnie aktualnego pobytu Osoby Zmarłej, uzyskują niezbędne dokumenty w miejscu zgonu, wykonują czynności związane z odprawą konsularną, a także zajmują się wszystkimi formalnościami w kraju.

Namiot pogrzebowy i wnętrze karawanu pogrzebowego - Dom Pogrzebowy Kordowska

Po przewiezieniu ciała do chłodni pracownicy zaczynają przygotowania do pochówku poprzez wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej, balsamacji, a w szczególnych wypadkach także rekonstrukcji ciała. W ofercie zakładu znajduje się odzież dla Osoby Zmarłej, wiele modeli trumien i urn oraz szereg dewocjonaliów. Osoby organizujące pogrzeb, nie muszą martwić się także o oprawę kwiatową czy muzyczną ceremonii. Ponadto karda Domu Pogrzebowego Kordowska pomaga we wszystkich sprawach formalnych, np. tych związanych z ubieganiem się o należny zasiłek pogrzebowy z ZUS-u.

Dom Pogrzebowy Kordowska wieńce pogrzebowe

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Pani Mieczysławy Kordowskiej w Różanie?

Oddział Zakładu Pogrzebowego Kordowska w Różanie, mieści się przy ulicy Kościuszki 30. Z kolei Dom Pogrzebowy Kordowska w Makowie Mazowiecki zlokalizowany jest przy ulicy Duńskiego Czerwonego Krzyża 16 – zakłady pogrzebowe Maków Mazowiecki. Ponadto filie znajdują się w Krasnem, w Bogatem, w Woli Kiełpińskiej, Szelkowie i Serocku.