Godny zaufania dom pogrzebowy w Makowie Mazowieckim

Dom Pogrzebowy Pani Mieczysławy Kordowskiej to rodzinna firma pogrzebowa, która działa od 1995 roku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza, jaką dysponuje kadra, wpływa na wysoką jakość świadczonych usług pogrzebowych. Pracownicy dyspozycyjni są dla wszystkich osób potrzebujących pomocy okołopogrzebowej przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia.

Karawan i melex Zakładu Pogrzebowego Kordowska obok kościoła

Usługi pogrzebowe w Makowie Mazowieckim świadczone przez Dom Pogrzebowy Kordowska

Zakład Pogrzebowy Kordowska zapewnia pełen wachlarz usług pogrzebowych oraz szeroki asortyment funeralny. Ułatwia to Rodzinom godne pożegnanie bliskiego, ponieważ wszystko, co związane z organizacją pogrzebu mogą załatwić w jednym miejscu. Pracownicy pomagają na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej, aby odciążyć Rodzinę Osoby Zmarłej w tej trudnej chwili. Jeśli jakiekolwiek formalności okazują się problematyczne, przedstawiciel zakładu pomaga w ich wypełnieniu. Dodatkowo firma współpracuje z uznaną kancelaria prawną, dzięki czemu jest w stanie pomóc uzyskać stosowne odszkodowania dla ofiar wypadków. Rozliczenie kosztów pogrzebu może odbyć się bezgotówkowo w ramach należnego zasiłku, po wcześniejszym upoważnieniu zakładu przez członka Rodziny Osoby Zmarłej.

Firma pogrzebowa z Makowa Mazowieckiego całodobowo realizuje usługę odbioru Osoby Zmarłej z miejsca zgonu i przewiezienia jej do chłodni. Doświadczeni pracownicy wykonują zarówno krajowy, jak i międzynarodowy transport zwłok korzystając ze specjalistycznych pojazdów, które spełniają wszelkie wymogi sanitarne i techniczne. Firma zapewnia sprawny i bezpieczny transport bez ryzyka opóźnienia, a także gwarantuje kompleksową obsługę związaną ze sprowadzeniem ciała z zagranicy.

Zakład Pogrzebowy Kordowska organizuje pochówki tradycyjne i urnowe – poprzedzone kremacją ciała Osoby Zmarłej. Wykonuje pogrzeby na cmentarzach katolickich i komunalnych – wyznaniowe i świeckie z udziałem mistrza ceremonii. W zakładzie pogrzebowym można wybrać wszystkie niezbędne utensylia: trumny, urny, odzież dla Osoby Zmarłej, różańce, modlitewniki, książki do nabożeństwa, obrazki. Ponadto firma zapewnia oprawę muzyczną, fotograficzną i florystyczną pogrzebu.

Oprawa kwiatowa pogrzebu, wieńce pogrzebowe - Dom Pogrzebowy Kordowska

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Pani Mieczysławy Kordowskiej?

Główna siedziba Domu Pogrzebowego Pani Mieczysławy Kordowskiej znajduje się w Makowie Mazowieckim przy ulicy Duńskiego Czerwonego Krzyża 16, sprawdź zakłady pogrzebowe Maków Mazowiecki. Jednak, aby ułatwić kontakt i organizację pogrzebu wszystkim mieszkańcom powiatów makowskiego i przasnyskiego, zakład pogrzebowy ma swoje filie w miejscowościach: Różan, Krasne, Bogate, Wola Kiełpińska, Szelków, a w Serocku dodatkowo znajduje się biuro usług pogrzebowych.

Dom Pogrzebowy Kordowska Maków Mazowiecki i karawany pogrzebowe należące do zakładu