Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska Szelków w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z Domem Pogrzebowym Mieczysława Kordowska ze względu na profesjonalizm i duże doświadczenie, jakim cechuje się firma. Zakład został założony w 1995 roku i przez cały czas swojej działalności cechuje się empatycznym podejściem do Klientów, pieczołowitym wykonywaniem swoich obowiązków i bogatym asortymentem akcesoriów pogrzebowych. Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska regularnie uczestniczy w targach funeralnych i w szkoleniach z zakresu branży pogrzebowej. Dzięki temu firma stale poszerza swój asortyment i usługi pogrzebowe, dopasowując je do potrzeb Klientów.

Czarny karawan na cmentarzu - Dom Pogrzebowy Kordowska

Usługi pogrzebowe oferowane przez Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska w Szelkowie

Transport zwłok i sprowadzanie ciała z zagranicy

Zakład pogrzebowy Pani Mieczysławy Kordowskiej oferuje wsparcie na każdym etapie organizowania pogrzebu. Pierwszym krokiem, jaki wykonuje firma, jest odbiór Osoby Zmarłej z miejsca zgonu i przewiezienie ciała do jednego z jej domów pogrzebowych. Natychmiastowa reakcja jest bardzo ważna, dlatego firma realizuje całodobowy transport zwłok. Ponadto zakład zajmuje się transportem międzynarodowym, każde sprowadzenie zwłok z zagranicy pracownicy wykonują w ramach wyłącznie jednego zlecenia. Dzięki temu transport jest pozbawiony ryzyka opóźnienia, ponieważ nie jest on łączony z innymi zleceniami. Podczas swojej dotychczasowej działalności firma nie tylko sprowadzała ciała z krajów europejskich takich jak Niemcy czy Hiszpania, ale również spoza Europy np. ze Stanów Zjednoczonych.

Przygotowanie ciała do pogrzebu i kosmetyka pośmiertna

Następnym krokiem jest przygotowanie ciała Zmarłego do pogrzebu. W tym celu zakład wykonuje kosmetykę pośmiertną, tanatopraksje lub jeżeli to konieczne – rekonstrukcję. Odzież żałobną dla Zmarłego, jak i dewocjonalia można zakupić w zakładzie.

Rodzaj pogrzebu

Zakład posiada wiele rodzajów trumien w różnych kolorach i rozmiarach. Dla osób chcących dokonać kremacji do wyboru jest spory asortyment urn. W zależności od ostatniej woli Zmarłego lub zgodnie z życzeniem jego Rodziny, zakład wyprawia pogrzeb wyznaniowy lub świecki.

Akcesoria pogrzebowe i wyposażenie zakładu pogrzebowego

Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska dysponuje pełnym wyposażeniem potrzebnym do zorganizowania uroczystości. Zapewnia oprawę muzyczną w postaci trębacza i skrzypka, fotografa, namiot, windę pogrzebową, katafalki itp. W przypadku wybrania pogrzebu świeckiego uroczystość poprowadzi mistrz ceremonii z oprawą audiowizualną. Zakład wykonuje na życzenie Klienta wieńce i wiązanki z kwiatów żywych, sztucznych, a także kompozycje mieszane z dołączonymi szarfami z termotransferowym nadrukiem.

Asortyment pogrzebowy w Zakładzie Pogrzebowym Kordowska

Załatwianie formalności w imieniu Klienta

W przypadku otrzymania upoważnienia przez członka rodziny Zmarłego zakład może załatwić wszelkie formalności wymagane do przeprowadzenia pogrzebu i uzyskania zasiłku pogrzebowego.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Mieczysława Kordowska

Główny oddział Zakładu Pogrzebowego Mieczysława Kordowska zlokalizowany jest w Makowie Mazowieckim przy ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 16 – sprawdź zakłady pogrzebowe Maków Mazowiecki. Oprócz tego Dom Pogrzebowy Mieczysława Kordowska ma swoje siedziby również pod następującymi adresami:

  • Różan Kościuszki 30,
  • Krasne Spółdzielcza 4,
  • Bogate 70A,
  • Wola Kiełpińska 7,
  • Serock Kościuszki 2,
  • Szelków.