Zakład pogrzebowy w Zawidzu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Anika od wielu lat w województwie mazowieckim świadczy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w powiecie sierpeckim mogą Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Sierpc. Właściciele oraz pracownicy firmy z należytym zaangażowaniem podchodzą do każdej powierzonej usługi. Z najwyższym majestatem i godnością organizują wszystkie ceremonie pogrzebowe, zarówno jeśli są to pogrzeby katolickie, w innych obrządkach religijnych, jak i bezwyznaniowe. Misją firmy od początku jej istnienia jest pomoc Rodzinom, z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dla empatycznej i zaangażowanej kadry najważniejsze jest udzielenie kompleksowej pomocy, tak aby bliscy mogli poświęcić cały swój czas na pożegnanie ze Zmarłym i godne przeżywanie straty.

Usługi pogrzebowe oferowane przez Firmę pogrzebową Anika

Zakład pogrzebowy ANIKA gwarantuje pomoc i wsparcie na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. Doświadczona i pełna empatii kadra podchodzi do każdego Klienta indywidualnie, aby w pełni zrealizować Jego oczekiwania. Już podczas zgłoszenia się do firmy pracownicy starają się ustalić szczegóły tak, aby natychmiast móc zająć się sprawą, umożliwiając Rodzinom spokojne przeżywanie żałoby. Zakład organizuje całodobowy transport ciała, z miejsca zgonu do nowoczesnej chłodni, jaką dysponuje. Eksportacja odbywa się zarówno lokalnie, jak i na terenie całego kraju. W razie konieczności oferowana jest również usługa sprowadzenia ciała lub prochów Osoby Zmarłej z zagranicy, wraz z dopełnieniem wszelkich kwestii prawnych. Flota karawanów spełniających najwyższe standardy techniczne umożliwia bezpieczny i sprawny transport z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Kompetentni pracownicy świadczą pomoc w zakresie wszystkich spraw formalnych w urzędach, kancelariach kościelnych, a także na cmentarzach. Na specjalne upoważnienie przez Rodzinę mogą wystąpić w jej imieniu do odpowiednich instytucji o otrzymanie przysługujących świadczeń i zasiłków. Firma organizuje pogrzeby tradycyjne oraz urnowe. Dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów funeralnych takich jak odzież żałobna, relikwiarze, krzyże czy też tabliczki nagrobne. W siedzibie możliwy jest wybór spośród trumien i urn wykonanych z różnego rodzaju materiałów, w wielu wzorach. Wykwalifikowana kadra pracowników z należytą starannością i szacunkiem do Osoby Zmarłej wykonuje usługę tanatopraksji oraz toaletę i kosmetykę pośmiertną. Balsamowanie ciała zwykle konieczne jest w przypadku długiego transportu, lub kiedy ciało wystawiane jest w otwartej trumnie, w kaplicy pożegnań.

Firma Pogrzebowa Anika zajmuje się kompleksową oprawą muzyczną oraz florystyczną. Doświadczony personel przygotowuje bukiety, wieńce oraz wiązanki z żywych bądź sztucznych kwiatów, w zależności od oczekiwań Klientów. Dodatkowo zakład pogrzebowy dysponuje własną salą pożegnań oraz oferuje wynajem busów i autokarów do obsługi uczestników ceremonii. Zajmuje się również przygotowaniem nekrologów, a także może umieścić je w prasie. W tym smutnym czasie trudno jest myśleć o organizacji konsolacji, dlatego zespół pracowników posiadając wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, na życzenie Rodziny może kompleksowo przygotować uroczystość. Ponadto firma świadczy wysokiej jakości usługi kamieniarskie. Zajmuje się wykonaniem nagrobków zgodnie z zaleceniami Klientów, ich montażem na cmentarzu, a także oferuje liternictwo i galanterię nagrobną. Wszystkie usługi świadczone są z należytą starannością, rzetelnie i terminowo. W ramach współpracy z zakładem pogrzebowym wszelkie zlecone prace mogą zostać rozliczone bezgotówkowo na poczet zasiłku pogrzebowego.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Anika

Zakład Pogrzebowy Anika w Sierpcu ma siedzibę przy Placu Chopina 14. Pracownicy są dyspozycyjni w siedzibie firmy odraz pod dostępnym całodobowo numerem telefonu. Służą pomocą przez 24 godziny na dobę, każdego dnia w tygodniu, włączając niedziele i święta. Firma oferuje kompleksowe usługi zarówno mieszkańcom Sierpca, jak i wszystkim osobom zamieszkującym województwo mazowieckie.