Zakład Pogrzebowy Anika Sierpc – działalność w Szczutowie

Zakłady Pogrzebowe Sierpc, do których należy Zakład Pogrzebowy Anika to firmy pogrzebowe, które pomagają w kompleksowej organizacji pogrzebu. Właścicielka do każdego zlecenia podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. W każdym działaniu da się poznać ogromną znajomością tematyki funeralnej. Pracownicy wykazują się empatią, szacunkiem i zrozumieniem dla Rodziny po stracie najukochańszych osób. Realizując kompleksowe usługi  od początku planowania wszystkich, kolejnych etapów uroczystości pracownicy dokładnie omawiają szczegóły z Rodziną, tak by całość odbyła się zgodnie z jej oczekiwaniami. Osoba sprawująca bezpośrednią opiekę nad Klientem wyczulona jest na każdą sugestię dotyczącą indywidualnych. Moment odejścia ukochanej osoby to bardzo trudny czas dla każdego człowieka. Pogrążeni w rozpaczy często nie jesteśmy w stanie zapanować nad wszystkimi wymaganiami stawianymi podczas organizacji godnego pochówku. Gubimy się w mnogości obowiązków formalnych, nie mamy wiedzy co i w jakiej kolejności należy wykonać. W gąszczu zadań do spełnienia przy zaplanowaniu pogrzebu pomogą fachowcy z Zakładu Anika. Zdejmą z barków Najbliższych zmarłego wszystkie ciężary dokumentacyjne, formalne i logistyczne, tak aby mogli oni oddać się przeżywaniu żałoby.

Usługi pogrzebowe w Szczutowie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Firma Pogrzebowa ANIKA zapewnia pomoc na wszystkich etapach przygotowania i przeprowadzenia usługi pogrzebu. Od momentu zgłoszenia do chwili zamknięcia mogiły, wszystko drobiazgowo będzie opracowane i przygotowane przez specjalistów. Zaplecze firmy pozwala na dowolne dostosowanie terminów, a także zaplanowanie i zabezpieczenie wymaganego czasu na osobiste pożegnanie w kaplicy zakładu. Własna chłodnia wyposażona w nowoczesne agregaty pozwala na przechowanie Ciała Zmarłego przez niezbędny okres w odpowiednich warunkach. Pracownicy przed ceremonią przygotują należycie Osobę Zmarłą, stosując odpowiednie zabiegi toalety pośmiertnej. Na życzenie Rodziny mogą to być czynności z zakresu balsamacji i tanatokosmetyki. Ubranie w odzież żałobną także należy do obowiązków specjalistów zakładu. Wszystko po to, by w trakcie ostatniego pożegnania zmarły wyglądał godnie.

Przed procesem spopielenia, jeśli zostanie wybrany pochówek urnowy, najbliżsi mogą uczestniczyć w uroczystościach pożegnalnych. Zakład pogrzebowy z Sierpca dysponuje szerokim wyborem trumien i urn. Zdecydować się można na drewno każdego gatunku w dowolnej gamie kolorystycznej z połyskiem albo w macie. Na miejscu można dokonać wyboru specjalnej trumny kremacyjnej. Po przeprowadzonej kremacji prochy składane są do uprzednio wybranej urny. Do dyspozycji jest szeroki wachlarz o różnorodnym kształcie w ciekawych  kolorach. Kompleksowa usługa obejmuje zapewnienie oprawy muzycznej i kwiatowej. Doradcy zakładu pomogą wybrać odpowiedni repertuar, który będzie stanowił subtelne tło uroczystości. Dekoracje florystyczne zostaną wykonane zgodnie z instrukcjami Rodziny. Wieńce, wiązanki i inne indywidualnie dobrane kompozycje mogą być opatrzone szarfami z intencjonalnymi napisami, będącymi wyrazem szacunku oraz pamięci o Zmarłym. Pracownicy zadbają także o przygotowanie klepsydr, czy nekrologów z informacjami o śmieci i terminie uroczystości pogrzebowych. W ofercie Zakładu Anika znajduje się także usługa ekshumacji, pracownicy przeprowadzą Państwa przez każdy etap przygotowań, zachowując obostrzenia wynikające z przepisów sanitarnych. Dzięki bazie transportowej załoga profesjonalnie może zająć się przewozem ciała Zmarłego na terenie kraju, jak i z zagranicy. Pracownicy zabezpieczą stronę formalną takiej zagranicznej eksportacji, do której niezbędne są pozwolenia, listy przewozowe i ich tłumaczenia. Usługi Pogrzebowe Anika to także wykonywanie dowolnie wybranych nagrobków z różnorodnymi ornamentami, zdobieniami i liternictwem kamiennym.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Anika

Każdy, kto znajdzie się w trudnej chwili i potrzebuje wsparcia, pomocy oraz profesjonalnego przygotowania tak ważnych uroczystości ostatniego pożegnania powinien zwrócić się do Firmy Pogrzebowej ANIKA w Sierpcu przy placu F. Chopina 5D. Pod tym adresem, każdego dnia tygodnia, także w niedziele i święta czekają na Państwa pracownicy, gotowi do sprawnego działania są przez całą dobę.